Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atiska007


atiska007
senior tag

megjelenés 2020 summer... :F

Mondjuk ez a játék már elég várós PC-re

Mittudomain!

(#2) tomba válasza atiska007 (#1) üzenetére


tomba
tag

Csak a nagybeszállítokon keresztül érvényes a kupon, ami ha jól látom ez az alzát jelenti nálunk. Nem tudom mennyi lesz a steames ára a játéknak de jelenleg kb 12000 forinttal drágábban adják ezeket a processzorokat legjobb ajánlatokat kínáló kisebb forgalmazóknál.

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Akkor a játék várható, hogy megjelenik július 30-ig?

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) duvi válasza tomba (#2) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem minimum 50 eurós nyitóárral számolhatunk, de simán lehet belőle 60 is. Az biztos, hogy akinek kell a játék, (vagy feldobja apróra és lefarag a vételárból) az mindenképpen jól jár ezzel az akcióval. Alzán már ki is tették a promóciót :K

(#5) nightmare13 válasza duvi (#4) üzenetére


nightmare13
senior tag

Már nincs feldobja az apróra játék, ugyanis úgy alakították ki az egészet, hogy te a játék kódjával soha nem találkozol, hanem a Rewardson össze kell kapcsolódni a Steam fiókkal, és azon keresztül megy az aktiválás.

Persze ha valaki megbízik az emberben, akkor még el lehet így is adni, de azért már nem úgy van, mint régen (főleg, hogy a dobozban lévő kód aktiválása hardverellenőrzést is kíván).

1) Kód aktiválása: előbb le kell tölteni a segédprogit, ami ellenőrzi a hardver meglétét, majd ezután aktiválhatod a kódot
2) Kapsz x creditet, amit beválthatsz az aktuálisan elérhető játékokra
3) Kiválasztod a rewardot, levonja a kreditet, és utána ott virít az aktiválás steamen keresztül
4) Régen volt lehetőség a htmlből kiolvasni a cd kulcsot, most már az se látható, így összekapcsolod steam fiókkal, majd aktiválod a játékot

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#6) duvi válasza nightmare13 (#5) üzenetére


duvi
nagyúr

Tudom, hogy milyen az új rendszer, de ennek ellenére virágzik az üzlet :)

(#7) AxBattler


AxBattler
félisten

Kár, hogy APU-kra nem adják meg... vagy valami lap + APU kombóra. :(

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#8) rankesz válasza nightmare13 (#5) üzenetére


rankesz
veterán

Én ugy oldottam meg mikor a modern warfare-t eladtam hogy a vevő teamviewer - el feljött a gépemre, belépett a fiókjába és aktiválta a játékot, minden elő volt készítve, le volt töltve hozzá

(#9) nightmare13 válasza rankesz (#8) üzenetére


nightmare13
senior tag

Persze, meg lehet oldani, de pl én a 200+ játékos fiókom még így sem kockáztatnám, honnan tudhatom, hogy nem fut valami a háttérben, ami rögzíti a leütéseket? (még ha fizikailag máshol is történik, az I/O adat átmegy)

Tehát ehhez azért kell egy elég erős bizalom a két fél részéről, bár lehet, csak én vagyok túl gyanakvó típus.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#10) duvi válasza nightmare13 (#9) üzenetére


duvi
nagyúr

Aktiválás után csinálsz egy jelszócserét a játék és mailfiókodon és problem solved ;)

(#11) xNAGOYAx


xNAGOYAx
tag

Engem csak az zavar ebben, hogy egy ingyen jatekot 10-12ezerert fognak arulni.....

(#12) duvi válasza xNAGOYAx (#11) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez leginkább az induló áron és a kínálat nagyságán fog múlni. Ha sok van az aprón, akkor elkezdenek egymás alá licitálni és közel féláron be lehet húzni.

(#13) M@cika válasza nightmare13 (#5) üzenetére


M@cika
őstag

Na, ezért dugják fel maguknak az összes új játékot. Persze könnyen dumálok, öreg vagyok már, de ilyen bonyolult aktiválós, fiókos retkeket kösz nem.
Régen szépen megvettük haverral fizikai adathordozón a gémet, lemásoltuk, szereztünk hozzá plusz regisztrációs kódot és tolhattuk a saját gépünkön, semmi faxság, csak feltelepít, kód beír és ment.

Nasit a kis fehér medvének!

(#14) Sanchez638 válasza M@cika (#13) üzenetére


Sanchez638
addikt

Lehet ezt nem tudják lenyúlni a kereskedők? :)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#15) Owl


Owl
csendes tag

Van AMD procim és Radeon kártyám is, ingyen játékkal mégse találkoztam. Powercolorra nem volt akció itthon, mert nem volt szerződött viszonteladójuk, miközben a weblapjukon hirdették az ingyen játékot. Talán 3 viszonteladón keresztül volt akció, de ott jellemzően csillagászati áron ment a videokártya. Tehát az akció nem a játékosoknak szól, hanem a hardveres cégeknek, az AMD a kiemelt partnereihez irányítja a vevőket. Azt meg felejtsük el, hogy a nemzetközi akciót itt érvényesíteni lehet.

(#16) duvi válasza Owl (#15) üzenetére


duvi
nagyúr

Simán ki lehet fogni jó vételeket. Tavaly az Alzán 157K-ért vettem egy Sapphire NITRO+ Radeon RX 5700XT. Kaptam mellé egy Borderlands 3/Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint kupont és 3 hónapos Xbox Game Passt.

(#17) nightmare13 válasza duvi (#16) üzenetére


nightmare13
senior tag

Én idén vettem a Sapphire Pulse 5700-t, én is kaptam mellé Monster Hunter World-öt és Resident Evil 3-t, plusz a Game Passot.

Itthon kevés kereskedő van benne a promócióban, talán az Alza és érdekeltségi köre, plusz 1-2 HA-s eladó (ők is sokszor innen szerzik be).

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#18) Robitrix válasza M@cika (#13) üzenetére


Robitrix
senior tag

apróbb technikai probléma, hogy ma már sok 100-150 gb-os játék van. Amelyet elég nehéz volna optikai lemezen terjeszteni és telepíteni. ráadásul havonta frissítik őket pár 10 GB-tal. :) Szóval mire eljutna hozzád adathordozón a játék már féltucat frissítéssel amúgy is el van avulva és mindenképpen telepítés után úgy kéne kezdened, hogy ráfrissítesz vagy 50 GB-ot.
Így jártam a SW battlefornt II-vel is tavaly. (egy 2017-es jéték) megvettem dobozos változatban volt vagy 60-65 GB a telepítő készlet úgy 8 darab duplarétegű DVD Csak szart se ért az egéz, mert olyan elavult volt a dobozban levő verzió, hogy már fel se engedte telepíteni az origin fiók. (szürke volt az offline telepítés lehetőség) így simán le kellett tölteni a játékhoz vagy 94 GB-ot e netről és csak a dobozban levő kulcsot használtam fel aktiváláshoz. Ha csak kulcsot veszek akkor lett volna vagy 2000 forinttal olcsóban. :) van egy szép szines dobozom, ami semmit nem ér gyakorlatilag csak a benne levő kulcs a lényeg. :)

(#19) Robitrix válasza M@cika (#13) üzenetére


Robitrix
senior tag

Ami engem rohadtul idegel a játékok mérete. Lévén nem üvegszálas kapcsolatom van. Mire egy telenoros mobil kapcsolaton(ez itt az anti reklám helye) keresztül letöltök 100-150 GB-ot az úgy egy hét éjszaka. Bár elvben egy 300 mbit/sec-es 4G kapcsolatom van budapesten(nem karacsahörcsögön biválybasznádtól balra) pár napja vagy egy órán át úgy 2,3 Mbit/sec volt a letöltési sebességem a feltötltés meg átlagban 0,16 mbit/sec Vagyis a névleges érték 130-ad részével jött lefele az adat. Vajon mit szólna a geci szolgáltató, ha ennek örömére a 130-ad részét utalnám át a borsos havi dijnak? :) de maikor megemeberieli magát a névlegesen 300 Mbit/seces kapcsolat akkor felmegy akár 15-30 Mbitre is.

(#20) Robitrix válasza Owl (#15) üzenetére


Robitrix
senior tag

a nemzetközi akciók pont olyanok, mint sok hardver elem 3 éves garanciája. ja lesz benne egy kártya róla a dobozban amivel kitörölhetnéd, ha nem lenne olyan kemény... 1 évet kapsz az itteni forgalmazótól a 95%-ra a termékeknek. :)

(#21) M@cika válasza Robitrix (#18) üzenetére


M@cika
őstag

Nyilván a méretben igazad van, a mai gémek baromi sok helyet foglalnak. Engem a sok fiókos regisztráció zavar. legyen epic fiók, steam fiók, apám fütyköse fiók, mert anélkül nem indul.
A letöltéssel nincs problémám, 1000-es Digi van az összes lakóhelyen (anyám-apám-anyós-asszony lakásában). De nem gáz, nem is játszom ezekkel. Online kis foscsi gémek meg a régi klasszikusok, amik még nem voltak elbonyolítva és offline szépen lehetett velük játszani.

Nasit a kis fehér medvének!

(#22) MzperX07 válasza duvi (#16) üzenetére


MzperX07
tag

Én tavaly vettem egy sima RX 5700-at, a hozzá kapott Xbox Game Passt eladtam a Hivatalos ár feléért kb., majd miután megannyi gondom volt vele (fekete képernyő, bootloop, fps dropok), visszavittem, kis ráfizetéssel becseréltem egy 2070-re és eladtam a Modern Warfare-t is :D Persze az RX kártya visszaváltása után adtam el a Game Pass-t, mivel úgysem érkezett meg egyből a kód az Alza fiókomba és utánajártam, hogy visszavitt terméknél megmarad-e a kupon kód.

[ Szerkesztve ]

(#23) atiska007 válasza Robitrix (#19) üzenetére


atiska007
senior tag

Megnézted a szerződésedben mi a garantált (!!!!) le és feltöltés?
ÁSZF 4.1, amit aláírtál.
Elárulom: A Telenor által garantált le- és feltöltési sebesség valamennyi adatátviteli technológia esetén: 0 Mbit/s.

Vajon mit szólna a geci szolgáltató, ha ennek örömére a 130-ad részét utalnám át a borsos havi dijnak? Erre meg csak arcpálma a válasz. :)

Mittudomain!

(#24) M@cika válasza atiska007 (#23) üzenetére


M@cika
őstag

A többi szolgáltatónál is 0 a garantált. :-)

Nasit a kis fehér medvének!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.