Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nullpoint


nullpoint
senior tag

"....ha érzékelik az akkutöltés alacsony szintjét, felkeresik a töltőállomást."

Az vicces lesz amikor visz egy vérmintát vagy egy eszközt ami kéne gyorsan, és közben megáll egy pár órácskára töltikézni :D

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Ez szerintem egy tök hasznos, jövőbe mutató ötlet! A "maximális közlekedési sebességük 3,6 km/h" mondjuk kevés, miért nem lehetett legalább egy gyorsabban járó ember sebességét megkapniuk? Így spórolnak talán az akkuval?

(#3) dajkopali válasza Fred23 (#2) üzenetére


dajkopali
addikt

ez gyanítom egyszerű beállítási kérdés, majd a tapasztalatok alapján döntenek, hogy változtatnak-e rajta

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#4) oszi666 válasza Fred23 (#2) üzenetére


oszi666
őstag

Egy műtét után lábadozó infúziós állványt tologató éppen sétáló betegnek véletlenül neki megy már ez a sebesség is gázt tud okozni.
Nem kell ezeknek egyelőre rohanni főleg hogy pilot projekt. Valszeg inkább az emberekkel lesz baj nem a gépekkel.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#5) Juhaszatti válasza nullpoint (#1) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ha merülőben van gondolom jelzi, és akkor átveheti a feladatát egy másik mikrobi. Aztán tölthetnek felváltva, ennek a megszervezése már nem lehet olyan bonyolult :)

(#6) nullpoint válasza Juhaszatti (#5) üzenetére


nullpoint
senior tag

Vaaaaagy: Lesz egy robot ami powerbank és ha kell akkor megy a merülőfélben lévőhöz és tölti menet közben :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#7) bambano válasza Fred23 (#2) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"3,6 km/h" mondjuk kevés": mert a japánok szeretnek tuningolni, hagytak teret ennek is :)
majd lesz belőle ae86-os verzió meg hasonlók :)

csak azt tudnám, az a sok lakodalmas vőfély mit keres a fotón...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) atike


atike
nagyúr

Ápolói feladat...? Mi? A minták / gyógyszerek ide-oda szállítása? :F

(#9) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha lassan adja be a szúrit,tuti lerúgom a szenzort a fejéről... :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) #33253120 válasza nullpoint (#1) üzenetére


#33253120
törölt tag

Első bekezdést értelmezted? :)
Olvasd szerintem újra a cikket. :)

(#11) #33253120 válasza bambano (#7) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha robotkutya lennék, néha belenéznék a Zsíros deszka csatornájába a tecsőn.
Van amikor nem hülye.
Szerinted ahol városon belül 40, autópálya 80, ott egy kórházi robotnak mi jut? :)

(#12) nitrogen01


nitrogen01
csendes tag

30 évvel lemaradtak ezzel az okos éjjeliszekrénnyel :P
[link]

(#13) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Ez a jobban teljesítő magyar munkaerő hiányt is megoldja. Ja, nem. Nincs rá pénz.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#14) #33253120 válasza Fryskitt (#13) üzenetére


#33253120
törölt tag

Volt a cikkben olyan, hogy idehaza vezetik be?
Nem?
Akkor lehet menni, fürdés, alvás. Addig sem beszélsz fogalom nélkül.

(#15) Fryskitt válasza #33253120 (#14) üzenetére


Fryskitt
addikt

Okoska... ennyire nem tudsz a sorok között olvasni, vagy tudsz, de nem állod meg, hogy beszólj, vagy te vagy az egészségügyi miniszter álnéven?
Első esetben értsd a szarkazmust, második esetben ne velem éld ki a kisebbrendűséged, harmadik esetben meg dolgozz jobban. :))

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#16) #33253120 válasza Fryskitt (#15) üzenetére


#33253120
törölt tag

A politikai kutyák kiégették az iróniadetektorom. Elnézést kérek, ha a rossz napom azon az írásodon teljesedett ki amivel nem értek egyet. Értem a kazmusod. De szerintem egy szar kazmus.

(#17) Fryskitt válasza #33253120 (#16) üzenetére


Fryskitt
addikt

Oké, nincs harag ám.... :)

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#18) #33253120 válasza Fryskitt (#17) üzenetére


#33253120
törölt tag

Részemről a szerencse.

(#19) nullpoint válasza #33253120 (#10) üzenetére


nullpoint
senior tag

Igen? Mit szeretnél?

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#20) dabadab válasza atike (#8) üzenetére


dabadab
titán

"Ápolói feladat...? Mi? A minták / gyógyszerek ide-oda szállítása? "

Mert szerinted ki vitte eddig őket innen oda?

DRM is theft

(#21) jonnyjoker01 válasza nullpoint (#6) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Legközelebb új technológia bevezetése előtt csak ki kéne posztolni a ph-ra a tervet, nagyon gyorsan mindenféle gondot megoldunk mi itt :C

Üdv. Johnny

(#22) atike válasza dabadab (#20) üzenetére


atike
nagyúr

Szakképzetlen segéderő.... Direkt erre felvett (fillérekért) lóti-futi emberkék.

(#23) nullpoint válasza jonnyjoker01 (#21) üzenetére


nullpoint
senior tag

Szerintem is. És az oldal címe is az lesz hogy Prohardver: világmegváltás most :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#24) katona84


katona84
tag

Az a gáz, hogy térdmagasságban nincs rajta emergency stopp!!
A tolószékből kiborult szerencsétlenekkel simán Carmageddonozhat. :(

(#25) Feketelaszlo válasza katona84 (#24) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Sejtem mire gondolsz, de - még ha a radaros és kamerás érzékelők csődöt is mondanának - azt a pár száz wattos motort ami a robotban lehet egy 10-20 kilós test már simán lefékezi, aligha tudja focilabdaként ide-oda taszigálni a szerencsétleneket. Hacsak nem arra programozták a japán mérnökök, hogy akadályba ütközve fusson neki messziről, lendületből (valószínűtlen egy kórházi segédeszköz esetén).

(#26) Lacok


Lacok
őstag

Még egy picit csiszolnak a formavilágán és olyan lesz mint egy R2-D2-es. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#27) KFORboy válasza Feketelaszlo (#25) üzenetére


KFORboy
senior tag

:DDD :D :C :))

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#28) RozogA87


RozogA87
tag

Mondjuk én már a robotorvosokat várom. Megszűnne a hálapénz. Az AI a databankjában tárolt adatokból pedig lazán összerakná mi bajod. Vérképbeli eltérésekre is korrektül figyelne. Értsd: nem bagatellizálna mint az orvosok. A páciens félelmeit is csak akkor tartaná alaptalannak ha vizsgálatok során bebizonyosodik hogy így van.

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#29) Agostino válasza oszi666 (#4) üzenetére


Agostino
addikt

dehogy megy neki. a jó pár éves samsung robotporszívom is udvariasan kikerül ha a konyhában van dolga én meg teszek-veszek. sosem jött nekem, pedig aztán a fasorban sincsen egy ilyen géphez képest.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#30) KFORboy válasza Agostino (#29) üzenetére


KFORboy
senior tag

Mond, hogy ragasztottál már rá szemeket :"D

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#31) kymera


kymera
senior tag

Én egy kicsit szexibb nővérre számítottam .... :D

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#32) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Majd ha már ember formájúak lesznek, akkor nekünk már ezt kitűzőként kell majd viselni:

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#33) gaborovics


gaborovics
csendes tag

Ez nem újdonság, több európai kórházban vannak már ilyen robotok. Magyarországon is van jó pár éve a Honvéd Kórházban. Mielőtt a sok szokásos politikai mantrát leírnátok, jó lenne, ha tájékozódnátok.

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.