Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) penge111


penge111
addikt

A Rise of the Tomb Raider xbox 360-ra is megjelent :) nem csak One-ra, és igencsak szépre sikeredett! :DD Én még mindig lehúzásnak érzem az új generációs konzolokat, mert nem volt az akkora nagy ugrás,grafikailag meg plána. Ez a játék is jól példázza mekkora erő van még egy öreg xbox360-ban. Na de mindegy, üzletpolitika ugye.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#2) Xarina


Xarina
aktív tag

Jó rövid lett a teszt, inkább nevezném ismertetőnek.

(#3) oriic válasza Xarina (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van már egy konzolos, meg egy PC-s tesztünk is, szerintem bőven elég a videó hossza. :D

Live-Die-Respawn

(#4) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Pont most tolom One-on, nekem egy dolog van, ami nagyon nem tetszik benne, mégpedig a pályák: gyakorlatilag végig ilyen sivár, havas vagy szürke tájakon kell menni. Kb. nulla olyan rész, ahol jó idő van, a köveket benövi a szép zöld növényzet, az a klasszikus TR hangulat. Semmi ilyen nem volt benne. Hiába jó a sztori, ha a pályák hangulata ilyen semmilyen, sivár, nem akkora élmény játszani vele.

(#5) atike


atike
nagyúr

Látványos.

(#6) Aron1988


Aron1988
tag

Ez 90%-ban csak interaktív mozi ultra casual konzol játékosoknak, mindössze 10%-ban igényel minimális skillt. Grafika szép, de játéknak ezt a szoftvert nem nevezném. Mellesleg a régi TR részek emlékét is sárba gyalázza.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#7) i@lex válasza Aron1988 (#6) üzenetére


i@lex
őstag

Gondolom normál fokozaton végig szaladtál rajta és most itt osztod az észt.

Próbáld meg a legnehezebb fokozaton végigvinni, és a Challenge - Score Attack részt se hagyd ki, na azután még adnak is majd a véleményedre. :)

(#8) Shing válasza i@lex (#7) üzenetére


Shing
őstag

Ne azért legyen nehéz a játék, mert könnyen lelőnek és lövöldözni kell egy fél óráig. A TR sohasem erről szólt. Szólhat erről is, csak akkor beáll a casual sorba... Szerintem van már elég lövöldözős játékunk.
Természetesen az életcsomagokat is kikellett venni a játékból (megannyi dolog mellett). Régen ha végigszaladtál a pályákon, akkor elfogytak. Anno amikor az első részekkel játszottam, bele sem mertem gondolni milyen fasza TR játékokat kapunk majd az új technológiákkal. És most itt van... ez. :DDD

(#9) i@lex válasza Shing (#8) üzenetére


i@lex
őstag

Nekem teljesen rendben volt, mondom ezt úgy, hogy minden TR részt végig vittem. :)

(#10) falijja válasza Shing (#8) üzenetére


falijja
őstag

Még szerencse hogy ez van itt nekünk, jók voltak a régi részek is, de nekem ez a fajta TR is ugyan annyira ha nem jobban tetszik.. :K

(#11) Tokman válasza Aron1988 (#6) üzenetére


Tokman
csendes tag

Difficulty?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.