Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JanR


JanR
addikt

Ha csak annyira lesz jó mint az előző, akkor igen jó játék várható! Ha azt felülmúlják, akkor még jobb :D
Értelmes mondat volt ez is tőlem..

(#2) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Jöhetne már egy alpha gameplay :DD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#3) Shing


Shing
őstag

Remélem ez már Tomb Raider játék lesz. Ja és felejtsük már el azt a szánalmas nyilazgatást.

(#4) oriic válasza BlackSoft (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért pont alfa? :DDD E3-on lesz videó nyugi. :)

Live-Die-Respawn

(#5) tnt512


tnt512
csendes tag

Várós. :)

(#6) BlackSoft válasza oriic (#4) üzenetére


BlackSoft
addikt

Hát gondolom még nincsenek vele készen, ilyenkor még csak alpha videót raknak ki :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#7) alevan válasza Shing (#3) üzenetére


alevan
őstag

Peddig a nyilazás pont tetszett nekem :K

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#8) ldave válasza alevan (#7) üzenetére


ldave
félisten

Szintén, más fegyvert alig használtam.

A Slime draws near! Command?

(#9) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Ezek az x360 képek voltak?

(#10) ldave válasza antikomcsi (#9) üzenetére


ldave
félisten

Ez a Photoshop verzió.

A Slime draws near! Command?

(#11) b. válasza Shing (#3) üzenetére


b.
félisten

Én szinte végig nyilat használtam. Nekem pont a kedvencem volt :)

Talán jövő nyáron akkor tiszteletét teszi PC-n is. Nagyon várom . :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) JanR válasza Shing (#3) üzenetére


JanR
addikt

Nekem is a nyilazás tetszett a legjobban. Szerintem jó volt benne. Ez a szép benne, hogy ennyire különbözők vagyunk :)

(#13) snecy20


snecy20
veterán

Hát, egész biztos hogy élesben nem így fog mutatni. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#14) Mans20


Mans20
addikt

Ha kevesebb lesz a hentelés és QTE csak elvétve lesz akkor szeretni fogom.

(#15) Luck Dragon

Legyen olyan jó mint az elődje, ha még jobb az sem baj, lepjenek meg minket :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) Jose73 válasza Shing (#3) üzenetére


Jose73
tag

Szibéria közepén mit szeretnél? Pl kőbalta jó lesz? :D

(#17) Shing válasza Jose73 (#16) üzenetére


Shing
őstag

Nem tom, valahogy a dupla pisztoly menőbbnek és hatékonyabbnak tűnt anno. :DDD Még az előző részben meglehetett magyarázni a nyilazgatást, de itt. Bár ki tudja mi lesz a sztori. Mondjuk a harcrendszert is visszacsinálhatnák, Tomb Raider-nél nem is a lövöldözés a lényeg, hanem az ugrabugra. Semmi egyedi nincs már a játékban. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Gekkito


Gekkito
tag

Nem játszottam a Tomb Raidereket, illetve PC-n havernál vagy 10 éve, és akkor nem igazán jött be. Tavaly viszont megvettem PS4-re az "újat" és hát azóta kedvenc játékai közé tartozik. Nyilván felesleges a 10 évvel ezelőtti részekhez hasonlítgatni, de nekem ez a nyilazós/túlélős dolog nagyon bejött. A story is nagyon átjött nekem (bár én elfogult vagyok a keleti dolgok iránt) és maga a környezet, pályák kialakítása brutálisan jó volt, nem zavart, hogy nincs benne annyi akció mint mondjuk a filmben, vagy más játékokban. Az unchartedet juttatta eszembe. Mindenesetre, ha semmit se újítanak, de hozzák azt a szintet mint az előzőbe, engem már már akkor is megvettek. Bátran állíthatom, hogy most ez az a játék amit legjobban várok.

PSN: z340n3

(#19) mlinus válasza Shing (#17) üzenetére


mlinus
őstag

Nem esett le hogy ez egy reboot? Már köze sincs a korábbi szériához. Lehet nem szeretni, viszont olyanokat mondani hogy "nem x a lényege mert a korábbi játékokban máshogy volt" teljesen fölösleges. Azok már nem számítanak.

(#20) snecy20


snecy20
veterán

A Tomb Raider 1 (1996) óta nem játszottam a sorozattal, félek mellbevágó lesz a változás.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#21) Shing válasza mlinus (#19) üzenetére


Shing
őstag

Attól még, hogy reboot lehetnek benne az előző részekre jellemző elemek. Nem feltétlenül azért mert TR, hanem mert nekem személy szerint ez hiányzik. Vagy ha valami reboot akkor onnantól el van vágva minden és egy teljesen más játéknak kell lennie? Úgy látom még a Tomb Raider név mindig ott van a címben. :)
snecy20: Ha csak azzal játszottál biztos tetszeni fog az új rész. :)

(#22) ldave válasza Shing (#21) üzenetére


ldave
félisten

A játék végén mintha lett volna kis kikacsintás a dupla pisztolyos dologra, de én nem hiszem, hogy a Crystal Dynamics visszatérne ahhoz a fajta játékmenethez, amit a régebbi játékokban megszoktunk.

A Slime draws near! Command?

(#23) Shing válasza ldave (#22) üzenetére


Shing
őstag

Aha, az jó rész volt. [link] Ahogy elveszíti az íjat utána megszerzi a második pisztolyt azt hittem egy jelzés arra, hogy legközelebb ezt fogjuk látni. Erre megint itt van... Mondjuk az nem zavarna ha lenne íja is, de azért a dupla pisztoly szép lenne ott pluszban.
Hát ennek a játékmenetnek is megvannak az előnyei. De valahogy a kötélen ugrálás, csapdák kikerülése, stb. több mindent nyújtott számomra. Ilyen fajta irányításnál ezek az ügyességi dolgok nem megvalósíthatóak. Max ha egy gomb folyamatos nyomkodása nem számít ügyességi feladatnak. :)

(#24) Logen88


Logen88
aktív tag

Remélem az E3-on lenyűgöznek minket egy kellemes gameplay bemutatóval. Továbbra is nagyon várós a game.

The Last of Us is a masterpiece.

(#25) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Nekem nem igazán jött be a reboot. Annyira lebutították az egészet. Ezt szerintem nem is fogom megvenni (főleg, hogy nem is tudnám min játszani). Talán majd nézek egy YouTube Let's Playt belőle. Addig meg játszok a klasszikusokkal. Tomb Raider 4 ftw :D

(#26) djculture


djculture
félisten

Ez az ami csak xboxra jön ?

(#27) oriic válasza djculture (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"A lelkes rajongók a Gamescomon aztán megkapták a hidegzuhanyt, miszerint csak Xbox 360-ra, és Xbox One-ra érkezik a játék. Később a Square megnyugtatta a kedélyeket, hogy ez az exkluzivitás csak ideiglenes, érkezik PC-re is a játék. (később valószínűleg PS4-re is). "

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.