Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Remélem nem maradt benne helyesírási hiba. :DDD

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#2) bublee válasza Feruendios (#1) üzenetére


bublee
csendes tag

Háth elég későn raktad fel én jelenleg elolvasni sem tudtam csak átfutottam!! :DDD

''Utáltam mindig az iskolát,el*****a az ember kiskorát!''

(#3) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hol lehet ezt megvenni?

***

(#4) Racecam válasza Feruendios (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az nem, csak azt nem értem, hogy miért hagytad fent a próbálkozásaidat x példányban előredátumozva? :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5) Salvador20


Salvador20
őstag

pont most rakom föl a gépre, remélem megérte......

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#6) forras2


forras2
őstag

Hát erre a játékra kíváncsi vagyok én is,szeretem az ilyen Spellforce stílusú játékokat! :K

(#7) Feruendios válasza Racecam (#4) üzenetére


Feruendios
aktív tag

Sajnálom de letöröltem volna ha megtaláltam volna hogy hogyan kell letörölni jelenleg sem találom megtudná mondani valaki merre találom? (ez az első írásom az oldalon :B )

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#8) cousin333


cousin333
addikt

Én azt hiszem maradok a Rise of Nations-nél... ;)

"We spared no expense"

(#9) bombadil


bombadil
tag

Nagyon jó játék, de azért nem árt mellé közepes angol tudás, néhol elég bugyuta és felesleges párbeszédek vannak, a harc el lett találva, főleg az időlassítás, csak úgy törnek a csontok és fröcsög a vér! :DD Kicsit olyan, mint a 300 c. filmben.
Csak azt nem tudom még, hogy hogy lehet előcsalni a különböző skilleket, az irányításnál azt írja hogy 1-4es gombig, kettőt beállítottam, de nem tudom melyik billentyűre, mert ugye egy kontroller négyirányú karja jelenik meg de hogy az pontosan 1-4 ig melyik gombot jelentené azt már elfelejtették odatenni :U Eddig egyszer sikerül harc közben aktiválni egy skillt Hermésztől, azóta sem. Életerőnket nem jelöli semmi sem, ha már közel vagyunk a halálhoz enyhén vörössé válik a képernyő és andalító zene jelzi hogy mindjárt jobblétre szenderülünk, ilyenkor ajánlott a védekezés. A térképet se lehet előcsalni egy gombbal, ami azért elvárható lenne, tudom nemnagyon lehet eltévedni, de az hogy merre kell menni bizony csak a térképen jeleneik meg, amit a menüből lehet csak elővarázsolni :((( Az irányítást nem lehet megváltoztatni, előre beállított sémák vannak.
Ezeket leszámítva tényleg jó játék, már régóta vártam ilyet.

"Véla i assaila umë polë cenë ilyë mettar."

(#10) gandrus válasza Racecam (#4) üzenetére


gandrus
tag

Dehogynem. Épp csak beleolvastam, nem is olvastam végig a cikket, és ilyeneket találtam benne: "folyóson", "Codemaster", "A játék feltelepítése zökkenőmentesen ment, ezután, tökéletesen elindult a szokásos lógók és az Unreal Engine után már a menübe találtam magamat.", "megfelelő arányba" stb.
A teljesség igénye nélkül ez csak néhány példa volt a helyesírási hibák tömkelegére...
Na meg a fogalmazási problémák:
"Tehát mindenki izgatottan várta, hogy a kezében láthassa ezt a remek történetet."
(Egy történetet hogy láthat bárki a kezében?)

Ez a hsz-em egy építő jellegű kritika akar lenni, amiből tanulni lehet. Remélem mások is így látják.

(#11) Tenken


Tenken
őstag

Én is végigjátszottam, de sajnos csalódást okozott. Talán azért mert túl sok mindent vártam el. Azt hittem, hogy ilyen spéci free hajózgatás lesz a szigetek között (mint mondjuk pirates), meg ilyen tömegmészárlás folyamatosan (mint a koei féle warriors sorozatban) ügyes skilltree-vel meg változatos itemekkel (a'la diablo)... Ehhez képest kaptam 10 labirintust amin végig kell szaladni és a kiscsoportos bábukat félbevágni. Nem mondom, a 300 utánérzés jó feeling és imádom a görög mitológiát, de igazábol mást nem tudnék pozitívumként felhozni a mentségére. Tököm tele van már megbocsásson mindenki, hogy ilyen tréh, félkész ötleteket nyomnak le folyamatosan a játékfejlesztők a torkunkon. Kb 8-10 óra alatt simán végig lehet vinni. Ezért kellett éveket fejleszteni? Egy eleve kész motorra új skineket húzni, meg néhány folyosót felépíteni... Az egyetlen pozitívumait sem ők találták ki, kölcsönvettek egy klasszikus történtetet és megcsinálták egy moziadaptációt. Szánalmas..Ha már lopnak legalább rendesen tették volna.
Biztos velem van a baj, de én nem vagyok hajlandó a blizzardon kívül más fejlesztőnek pénzt fizetni a "termékéért" (a hulladék találóbb lenne, de azért mégis), mondjuk a wow-os lépésük nem kifejezetten nyerte el a tetszésemet, de a rengeteg aktív felhasználóbol mégiscsak arra tudok következtetni, hogy valamit nyilván kaphatnak a pénzükért.
Itt sírnak a jogvédők, hogy nincs jövedelem a kalóz letöltések miatt, hát mennyen a sunyiba az összes büdös szerencsétlen, tehetségtelen tróger.. Ha az ember nem hajlandó hagyni, hogy ilyen ócska dolgokkal kihasználva a kíváncsiságát lehúzzák folyamatosan, akkor bűnt követ el?
Tudják mit? Kezdő warezos időszakomban találkoztam egy szlogenel az egyik oldalon:

" We do not warez, we redistribute"

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#12) mgoogyi válasza Feruendios (#1) üzenetére


mgoogyi
senior tag

Igaz, hogy már kicsit régi cikk, de akkor is:):
"Az NPC-k nagyon szépen élik a kis életüket a palotában a szolgák felmossák a vértócsákat, a gyerekek szaladgálnak a faluban"
Engem kimondottan idegesít ez a típushiba.

(#13) Zsoccc válasza mgoogyi (#12) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Bár nem játszottam a játékkal, de mi van ha a gyerekek valóban a faluba szaladgálnak, a palotából? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.