Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Nekem sokkal jobban bejönnek ezek a kezdeti időkből való(1-2 VH) szimulátorok mint a modern társaik.

(#2) D.Orion válasza D1Rect (#1) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezzel én is így vagyok. Remélem jó lesz ez a játék és tényleg szimulátoros lesz. :C :R
Fokker Dr.I legyen benne és szeretni fogom. :U

(#3) Eagle16


Eagle16
addikt

Ez elképesztően jónak tűnik! Eddig még nem is hallottam a játékról.
Tényleg ebben a hónapban jelenik meg? Nagyon várom már...

Azért ez durva:

Recommended system requirements

Platform: PC
Operating system: Windows® XP (SP2)/Vista (SP1)
Processor: Intel® Core™2 Quad 2.6 GHz
RAM: 3 Gb
Hard disk: 8 Gb
Videocard: 768 Mb, compatible with DirectX 9.0c, with support of Pixel Shaders v3
Audio: compatible with DirectX 9.0c
Access to the Internet: 256 Kb/s
Joystick: compatible with Direct X 9.0

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#4) D.Orion válasza Eagle16 (#3) üzenetére


D.Orion
veterán

Hát meg a marketinges annyukat. FSX elmenne max grafon egy ilyen hardveren és ez ahhoz képest kicsit szegényesebb grafikával van megáldva. Fele ekkora gép elég lesz neki medium+ grafon is...

(#5) Nunder


Nunder
őstag

Ez nem semmi. Eddig nem igazán követtem az ilyen típusú játékokat, de erre lehet hogy befizetek én is. De csak akkor ha tényleg nem lesz ekkora igénye, mert akkor sajna felejtős.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6) Hevius


Hevius
tag

Remélem jó lesz lehet kipróbálom majd. :)

(#7) D1Rect válasza Eagle16 (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Processor: Intel® Core™2 Quad 2.6 GHz :((( :P ;]
Meg még mitnem.
Ja látom 1 Gb-os videókarit. :((( :P :W

(#8) fagy53 válasza Eagle16 (#3) üzenetére


fagy53
nagyúr

Mint szimulátor, nem tudom milyen, ez a videóból nem derül ki, de a grafika elég gyenge az már biztos. A makettszerűség érződik mindenen, mintha egy modell üzletben járnánk.
A terep szintén elég szegényes, évekkel ezelőtti repülőgép szim. játékokra emlékeztet, ami akkor sem tetszett. A gépigény amit írtál az ezekhez képest egy vicc! :DDD
Szerintem ez valami elírás. Ha lenne belőle demó, azt megnézném, mert az I és II Világháború a gyengém, de meg nem veszem a teljeset addig.

[ Szerkesztve ]

(#9) nrgia


nrgia
őstag

Nem rossz! :)

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#10) Eagle16 válasza fagy53 (#8) üzenetére


Eagle16
addikt

Ilyen kis felbontású videók alapján én még nem mondanám azt, hogy gyenge a grafika, ezt majd akkor jelentem ki ha itt lesz a monitoromon :)
A fizika nagyon jól működik benne, ez viszont kiderült. (és nagyon reális is, például egy durvább manőver hatására szépen darabokra esett a gép)
Szerintem sem kell majd ekkora gép hozzá, bár ki tudja, oroszok fejlesztik...

Aki nem bírja ki a megjelenésig, megnézheti a First Eagles című játékot is, kicsit régebbi, de el lehet vele szórakozni :)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#11) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Lehet már láttátok (ezért is nem rakom be a hírbe) de találtam néhány videót a játékról: Erre fáradjatok...

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#12) fagy53 válasza Quiksilver (#11) üzenetére


fagy53
nagyúr

Kösz, ez sem változtatott a korábbi véleményemen a gépigény és a megjelenítés összefüggésében, de a hangok és a robbantások tetszettek. :C

(#13) Quiksilver válasza fagy53 (#12) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Mondjuk a gépigény tényleg durva...

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#14) frame>24


frame>24
addikt

Hiánypótló, és nagyon kell!

Remélem lesz benne Polikarpov Po-2, ez első repülögép makettem típusa ;]

szerk.: látom szép gépigénye van, de egy masszív, ezer féle hatást számoló szimulátornál mindig ez a szitu!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15) Quiksilver válasza frame>24 (#14) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Szép gép :)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#16) Eagle16 válasza frame>24 (#14) üzenetére


Eagle16
addikt

Sajnos nem valószínű, mert annak még a prototípusa is csak 1927-ben repült először :D
De azért lesz sok más gép, amiért érdemes várni rá...

Pl. Nieuport 11 :)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#17) frame>24 válasza Eagle16 (#16) üzenetére


frame>24
addikt

Csúnyán beégtem, de ezt az adatot nem tudtam a gépről... :B

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18) Eagle16 válasza frame>24 (#17) üzenetére


Eagle16
addikt

Pontosan én sem tudtam, de az beugrott hogy ez nem az első világháborúban repült, hanem a másodikban.

Amúgy érdekes, a repülhető gépek listáját sehol sem találtam :F

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#19) Quiksilver válasza Eagle16 (#18) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Egy kicsit kutakodtam és egy ilyet találtam: [link].. harmadik oldalon van 4 repülő...továbbá ha megvesszük a Collector Edition-t akkor egy orosz gyártású Nieuport 17-est is irányíthatunk.

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#20) D.Orion válasza Quiksilver (#19) üzenetére


D.Orion
veterán

Érdekes. Szerintem mire megjelenik a játék kismillió gép lesz letölthető külön hozzá. Haverom nagy FSX fan, asszem valami 50GB-nál jár, pedig csak a legszebb és rendesen kidolgozott gépeket rakja be.

[ Szerkesztve ]

(#21) Quiksilver válasza D.Orion (#20) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Az igen! az szép lehet. Szerintem a tesztelt játék valami béta állapotba lehet vagy nem tudom, nem hiszem hogy 4 db géppel kiszúrják a szemünk. :)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#22) Sanyo válasza Quiksilver (#21) üzenetére


Sanyo
senior tag

A bétateszt május 6-án fejeződött be, van 12 publikálható képem belőle. :) Írom a cikket róla, estére elvileg készen lesz.

(#23) Sanyo válasza Sanyo (#22) üzenetére


Sanyo
senior tag

Készen vagyok: [link]

(#24) Sanyo válasza Sanyo (#23) üzenetére


Sanyo
senior tag

A teljes verzió tesztjének első két része: első és második.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.