Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D.Orion


D.Orion
veterán

Haverommal már nagyon várjuk ezt a játékot. Féltünk kicsit a gépigényétől, de most már megnyugodtunk. TrackIR ugyan nincs, ami nagy hátrány lehet, de talán majd jut rá anyagi keret. Ez a játék szerintem maga lesz a tökély. Köszönöm a részletes beszámolót. :R

(#2) gabor85


gabor85
őstag

Nem olvastam végig, a képek elvonták a figyelmem.. Ez gyönyörű.

(#3) wolruf


wolruf
őstag

Rettenetesen jó írás és jó játéknak tűnik (játék? szimulátor!). Várjuk a nemzetközi megjelenést :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Huh ez nagyon király játéknak tűnik :K

Az oldalkorány beállításának volt jelentőssége a LockOn-ban is. A Mig 29-essel emlékszem folyamatosan kellett trimmelni. (ami billentyűzeten harc közben nem volt egyszerű móka :D )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5) Sanyo


Sanyo
senior tag

A teljes verzió tesztjének első két része: első és második.

(#6) frame>24


frame>24
addikt

A program európai verziója pár napja megjelent!

Info: itt, itt(system req. is)., hivatalos európai honlap

további hasznos linkes oldal

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#7) DummyBoy válasza D.Orion (#1) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Hali!

Amíg nincs keret a TrackIR-re, alternatívaképp próbáljátok ki a FreeTrack-et ...

[link]

Itt az SG-s fóruma: (Bocs, hogy másik fórumot linkelek, lehet etikátlan kicsit, de att eléggé részletesen ki van tárgyalva a dolog ...)

[link]

Fillérekből, webkamerával meg pár leddel már élvezhetően használható fejmozgásérzékelőt lehet eszkábálni ...

Kicsit több ráfordítással (Ha van otthon Wii-d akkor meg mégolcsóbban xD) Wiimote-al és IR Ledekkel viszont fullextrás cuccot lehet csinálni ...

Bár nem TrackIR, de nem is 50k ...

Life is shor...

(#8) lala42


lala42
őstag

Nos tegnap esti röppenés Magyar szerón, Magyarokkal :DD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.