Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Már nagyon nagyon vártam. 4tájt egy oldalfrissítés után megláttam,azonnal takarítottam.

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó buli, köszönöm. Én is selejteztem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Иван


Иван
őstag

Király! :R

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4) Lenry


Lenry
félisten

ááh, zsír! :R

végre kidobálhatom majd az áthúzott és a flame topikokat.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Szuper, zsír, isteni!

Köszönjük!

(#6) Kolondrum válasza Lenry (#4) üzenetére


Kolondrum
félisten

jó ez másra is. :)

nőni fog a hsz-ek száma globálisan erre mérget veszek.

[ Szerkesztve ]

(#7) total90


total90
veterán

Ez jól jött, köszi :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#8) lapa


lapa
veterán

:R

(#9) sgergi


sgergi
veterán

Köszönjük, hasznos újítás.

(#10) sztanozs


sztanozs
veterán

Cool - bár eddig csak ritkán lett volna rá szükségem...
De ha már itt vagyunk - meg lehetne oldani, hogy... ;]

ami fixen van a követett listában az ne jelenjen meg még egyszer már az "itt szóltam hozzá-ban" - több hely legyen az ad-hoc hozzászólt topikok követésére?

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ha nem olvasom nem tudok róla:

Évekkel ezelőtt kigyomláltam az ikonokat, annyi jelent meg hogy én zavarónak tartom azokat. Egyedül az új hozzászólások ikonja látszik ha az éppen aktív.

Amit eddig ezzel kapcsolatban lusta voltam megcsinálni, itt egy javaslat: lehessen kiválasztani hogy mely ikonokat akarom látni a jobb oldali listában. Nem mondom hogy a legszerencsésebb helyre painteltem oda, de mindenképpen felül kéne elhelyezni:

Amelyikre rákattintok azok az ikonok megjelennek (pl topik törlésénél vagy mozgatásánál), majd ismételten az ikonra való kattintáskor eltűnnek azok, így nem olyan zavaró a rengetek ikon.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Ez a lehetőség nagyon jó, régóta hiányzott, köszönjük!
---
De egyből három zavaró működési parát jelentenék:

1.) zavaró, hogy adott topicban a törlésre kattintva a folyamat befejezésekor átirányít ide:
http://prohardver.hu/forum/index.html
és nem visszairányít a korábban látogatott topicba.
Nem lehetne ezt pontosan úgy, ahogy például a bejelentkezésnél van, hogy az url query stringbe rakjátok addig a korábban látogatott oldalt?

2.) a "Sikeresen törölve, rögtön továbbítunk..." üzenetkiírást és plusz lépcsőt esetleg nem lehetne kiiktatni, és inkább csak a hibát jelezni? Nekem ez a lépés feleslegesnek tűnik, ahogy a bejelentkezés vagy hsz.-elküldés sikerességére utaló üzenet is (a hiba az érdekes, a sikeres bejelentkezést/hsz.-küldést úgyis látjuk)... Ráadásul csak plusz idő, plusz betöltögetés.
Vagy ez a sikerességről szóló üzenet már olyan szinten be van drótozva az összes formfeldolgozásba, hogy macera lenne kivenni?

3.) Ha a JavaScriptet kikapcsolom (OFF)(bocs, így is teszteltem, szakmai ártalom)(/OFF), akkor itt nincs duplikációszűrés, mint a hsz.-eknél, tehát hogy ne lehessen annyiszor törölni, ahányszor nyomogatom az F5-öt. (OFF)(Hozzáteszem, ha kikapcsolom a JavaScriptet, akkor látható igazán, mennyire felesleges a plusz lépcsőfok a sikerességről szóló üzenettel. Tudom, normális ember manapság nem használja a böngészőt kikapcsolt JavaScripttel, de itt például lehetőség van az F5-ös b×zerálásra, és akkor lehet szűrögetni a duplikációkat, mondjuk amúgy is.)(/OFF)
Egyébként ahányszor F5-öt nyomogatok, mindannyiszor kiírja, hogy "Sikeresen törölve, rögtön továbbítunk...", de hogy lehet sikeres a törlés, amikor korábban ezt a bejegyzést már töröltem?

Bocs, hogy ennyi parával jelentkeztem egyből, és előre is nagyon köszönöm, ha foglalkoztok a dologgal! :K

Szerk.:
inkább jelentettem itt: [link].

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#13) amanoba


amanoba
őstag

örülök én is, köszi.

viszont van egy megjegyzésem is:
a 20-as listából három topicot töröltem, maradt 17, ami igazán úgy volna tuti, hogy amik nem látszottak a listán, azok visszacsúsznának, a kitöröltek helyére.

ez megvalósítható lenne? igény van rá? vagy felejtsem el?

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#14) DeFranco válasza amanoba (#13) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igény volna, csak nem mertem szólni érte. :B Meglátjuk mit mondanak.

(#15) Kolondrum válasza DeFranco (#14) üzenetére


Kolondrum
félisten

Azt, hogy a kisujjukat nyújtották és a karjukat akarjátok. :DD

(#16) Parci válasza amanoba (#13) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

felemeltük 25-re a "belső" limitet, így tehát, ha 5-nél nem többet töröl egyszerre valaki, nem csökken a lista mérete. ez most első nagytakarításnál lehet, hogy kevés, de hosszútávon nem lesz gond.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#17) Kolondrum válasza Parci (#16) üzenetére


Kolondrum
félisten

Te amúgy pl belegondoltál mivel jár majd ez a kis okosság amit most megengedtetek? Azért 1-2 hét múlva ránéznék átlagban nőttek e a hozzászólások.
Az ok egyszerű. Jön-lát-beír-töröl a listáról. Én azért nem írtam be sokszor (!!) mert a listán ottmaradt egy olyan topic amit max párszor fogok újra megnézni. Most így ez a problem megoldódott.

(#18) Sk8erPeter válasza amanoba (#13) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ez egy teljesen életszerű ötlet szerintem, nekem is tetszik. :)

(#17) SymbianOS :
ezt hogy érted? Miért probléma, ha emiatt esetleg jobban pörögnek a topicok? Amúgy nem hiszem, hogy az az átlag, hogy valaki azért nem szól hozzá a témához, nehogy megjelenjen az "Itt szóltam hozzá"-listában. :D De most, hogy már több topichoz "mernek" ezek a felhasználók is hozzászólni (pl. Te is), akkor sem értem, miért lenne akkora para. :)

Sk8erPeter

(#19) Kolondrum válasza Sk8erPeter (#18) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én úgy voltam vele, hogy ott se legyen ne is lássam ami nem kell, inkább hagytam a fenébe.

Íme egy saját példa: A GTX 660 topicot csak az okosítás miatt látogattam meg, begyűjtöm kinek mi a helyzet mem ügyben és törlöm a listáról. Régen be sem írtam volna mert ott ékeskedik és pár HSZ-en kívül nem érdekel. Elvette a helyet olyanok elől amik jobban érdekeltek.
A kivel érdemes üzletelni topic is ilyen, de ott korrektségből beírtam. Igaz néha 1000-es nagyságrendben volt új HSZ. Ez is megoldódott: Adok pirosat és pá aranyom!

(#20) DeFranco válasza Kolondrum (#19) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Valamilyen szinten jogos, értem mire gondolsz, de nem lesz ez akkora veszély. Aki ezt trollkodásra használná, az úgy sem bírja ki, hogy ne menjen vissza a "tett színhelyére". Tehát nem is fogja törölni.

(#21) Sk8erPeter válasza Kolondrum (#19) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ja, tipikusan ilyenek miatt hasznos ez az újítás, amit írtál az utsó példában, vagy ha modikeresős topicba írtál valamiért, vagy ilyesmi.
De a trollkodás nem hiszem, hogy épp emiatt az újítás miatt jelentősen megszaporodna. Meg még mindig létezik a banhammer. :D

Sk8erPeter

(#22) Иван válasza DeFranco (#20) üzenetére


Иван
őstag

Aki meg szimplán trollkodni jár ide, az előbb utóbb úgyis kap pihenőt. Vagy nem értem ez a hit n run tactic pontosan mitől is védené meg a trollokat.

Én mindenesetre fogom használni, ha már egy témába nem akarok/lehet beleszólni, avgy csak gyors segítség kellett volna. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#23) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Vártam már, köszönjük szépen. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24) Eastman


Eastman
őstag

Nagyon nájsz, köszönöm!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#25) #90933760


#90933760
törölt tag

Azt nem lehet megcsinálni, hogy mondjuk felettük az "Itt szóltam hozzá" szövegre kattintva az összes olyan topik bejöjjön ahova eddig írtam?

(#26) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ez nagyon klassz, köszönjük! :R

A töröltek helyére szerintem ne kerüljön vissza a már lecsúszott topik, mert elég káoszos lenne, és sosem tudnám teljesen kitörölni a listámat, tökéletes ez így ahogy van.

Lenne egy félig OFF kérdésem: a Logout is fel fogja venni valamikor a közeljövőben a PH! arculatát?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#27) Sk8erPeter válasza Apollyon (#26) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Utóbbira: szerintem ez nem "félig OFF", hanem teljesen. :DDD

Sk8erPeter

(#28) tixem


tixem
addikt

végre kukázhatom az ezer éve inaktív dolgaimat :C köszönjük!

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#29) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Szuper! :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#30) lapa válasza DeFranco (#20) üzenetére


lapa
veterán

szerintem erre jó ellenpélda vagyok. trollkodás halmazba nekem belefér ismeretlenek vérig sértése is. most megoldódott ez a kis problémám is. te is ismered, úgy híjják lelkiismeret.

(#31) DeFranco válasza lapa (#30) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a lelkiismeretről hallottam már valamikor, de ez most nekem nagyon kódolt amit írtál. fogalmazzunk úgy, hogy nem értem. de annak örülök, hogy megoldódott egy problémád biankó is :)

(#32) Harapos válasza #90933760 (#25) üzenetére


Harapos
csendes tag

Köszi ezt a funkciót és a munkát. :C

Harapos

(#33) hatpersze


hatpersze
tag

Üdv

Fentebb (egy pár éve :D ) már pedzegették a kérdést, nem lehet valahogy megjeleníteni az összes topikot ahol eddig hozzászóltam? Illetve véletlenül sikerült törölnöm egy topikot a listáról (még a megerőrítő ablak sem ugrott fel), ezt vissza lehet valahogy állítani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.