Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Ringman


Ringman
nagyúr

pontos névmegadás:
Brand PC

pontos helymegadás:
összes -> hardver -> Mini PC, Komplett gép -> Brand PC

pontos indoklás:
- jelenleg mindenki össze-vissza rakja be ezeket, a meglévő kategóriákba - komplett/szerver/barbone
- nem kényelmes 600 gémer//pé4/stb konfigot végignézni, ha pl egy régebbi thinkcentre/optiplex/stb gépet keresnék - amibe vagy bele van írva a brand neve, vagy nincs
- barbone-be beleférhet a sff, de a többi szerintem nem
- hamár apple van külön akkor az összes-többi-brand-egyben is elfér.

Megfontolandó, esetleg ha már ott járunk, egy "Gamer PC" is. :DD

[ Módosította: Kalandor ]

(#4) horush


horush
addikt

Szerintem jó volna a mobil főkategóriát szétbontani okostelefonok és egyéb mobilotelefonok kategóriákra (értelemszerűen a pda / pna / tartozékok / sim kategóriákon kívül). S akkor azokon belül lehetnének még a márkák. Sőt, akár egy okostelefon kategória helyett lehetne operációs rendszerek szerinti bontás (Android, Bada, IOS, Windows Phone...).
Szvsz ez nagy segítség lenne, főleg böngészéskor, hiszen gondolom a legtöbben okostelefont szeretnének venni ma már, sőt, sokszor csak egy specifikus oprendszerrel rendelkezőt, s akkor nem kéne a többi közül kiszúrni, hogy egy teló épp milyen.

Azt általában lehet tudni az egyes kategóriákon belül, hogy okostelefon vagy sem, így inkább ezt nem támogatom.

[ Módosította: Kalandor ]

(#5) Recon666


Recon666
Közösségépítő

A hardver kategórián belül egy retro hardver kategória is lehetne. Van kereslet az ilyen dolgokra, vagy az alkategóriákba rakni egy retro menüpontot.
pl Hardver-> Alaplap -> Retro

Az egyes kategóriák alatti alkategóriákban egyértemű, hogy mi a retro, mondjuk az S478 az :)

De egy horgászcikk kategóriának is örülnék, van egy pár termék belőlük a hobbi eszközökön belül.
pl: Hardver - > Egyéb -> Sport, hobbi eszközök -> Horgászcikkek

Ez tuti nem jó megoldás, maradjon a horgászat a sportban, mert így sok mást is ki kellene emelni :)

[ Módosította: Kalandor ]

(#6) FatalEror


FatalEror
addikt

Alaplapok->szerver alaplapok!

Ezt átgondoljuk.

Illetve annyi,hogy az Egyéb kategóriába a szerszámokat,és a háztartási gépeket válasszuk szét.
Szóval Egyéb->szerszámok
Egyéb->háztartási gépek.

Erre az vonatkozik, amit Recon666-nak is írtam a második részében :R

[ Módosította: Kalandor ]

HardCore is my LifeStyle

(#7) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Mobil -> Tartozékok, Alkatrészek

Csak annyit szeretnék, hogy át legyen nevezve, elvégre az alkatrész nem tartozék, és nem is mobiltelefon. Nem csípem, amikor az emberek alkatrészeket tesznek fel az adott mobil kupacába, de nem is tudja máshova tenni se.

Jogos, így lesz

[ Módosította: Kalandor ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#8) robogos10


robogos10
aktív tag

Sziasztok!
Esetleg Hűtés>Memóriahűtés
7 darab memóriahűtés van összesen, ezért nem éri meg külön kategória :(

Boltok>bazárok <külön kellene őket rakni! Így a boltosoknak is könnyebb lenne!
Ez meg lesz oldva.

Monitorok>CRT>15"-17' 19"22" ig
Már erősen kifut a crt :(

De ezek csak az én javaslataim!

[ Módosította: Kalandor ]

(#9) zolee5016


zolee5016
őstag

Számomra a legzavaróbb az,hogy egyes júzerek minden várost megadnak...illetve van hogy egyet sem.....
Nem lehetne ,hogy 2 megadása lehetne a max de az 1 az kötelező is lenne???

Az új aprón 3-5 lesz a max.

[ Módosította: Kalandor ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#10) robogos10 válasza robogos10 (#8) üzenetére


robogos10
aktív tag

Ez lemaradt!
Monitorok> tft alkatrészek
Monitorok>CRT alkatrészek

Nagyon kevés ilyen van :(

[ Módosította: Kalandor ]

(#11) Recon666 válasza Recon666 (#5) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Értem, hogy az is retro, de pl socket 8 vagy még régebbi cuccokra gondolok, aminek nincs külön menüpontja.

Ez már annyira régi, hogy az egyébbe belefér, konkrétan egyetlen egy darab socket 8 van :) Ha ott lesz szerver alaplap, akkor jó eséllyel az egyéb ezeknek a gyűjtőhelye marad

[ Módosította: Kalandor ]

(#15) FatalEror válasza Kalandor (#14) üzenetére


FatalEror
addikt

Az jó lenne illetve lehetne talán egy olyan is ahol munkát keresőt,illetve munkát vállalót hírdethetik "magukat".

Meggondolandó.

[ Módosította: Kalandor ]

HardCore is my LifeStyle

(#18) föccer


föccer
nagyúr

Hardver/HDD,SSD/ kategórián belül a jelenlegi alkategóriák alá egy 3. szintet be lehetne tenni,a hol méret szerint lehetne csoportosítani.

SSD (1,8" - 2,5") és Mini HDD (1" - 1,8") esetében

-96 GB
97 GB-128 GB
129 GB+

Az SSD-t két részre max, mert összesen van 187 hirdetés. Inkább 96 alatt és felettire.

Notebook HDD (2,5") és Külső HDD (1,8"-3,5") esetében

-250 GB
251-500 GB
500+ GB

Desktop HDD (3,5") és Szerver HDD (2,5" - 3,5") esetében

-500 GB
501-1500 GB
1501- GB

A HDD-knél notebook sincs olyan sok, 250 alatt és felett pont jó, a 3.5+-osoknál is elegendő kettőbe, 500 alatt és 500/felett.

A merevlemezek nagyon széles skálán mozognak és általában a felhasználók egy jól behatárolt sávban keresnek, illetve adnának el. Ezzel a felosztással sokat lehetne könnyíteni a helyzeten.

üdv, föccer

[ Módosította: Kalandor ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19) zolee5016


zolee5016
őstag

hello..tudom független tőletek a piros pöttyös topic....de ha üzletelnék egy userrel,akkor pl az adatlapján jó lenne látni , valami megizhatósági index-et....Mint ahogy az enyém is nézik(néznék sokan... :R

=======
Jól látod a helyzetet, a jelenlegi piros pontos rendszer független a Prohardvertől, így nem lehet alapja egy hivatalos értékelési rendszernek.

üdv, föccer

[ Módosította: föccer ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#20) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Kötelező ár megadása ne a vevőnek kelljen már találgatnia mit kér érte az eladó

=========
Sokan így is 1 ft-t írnak be. Ha kötelezően kitöltendő lenne is a mező, akkor sem adnának meg számottevően többen korrekt eladási árat. :(

üdv, föccer

[ Módosította: föccer ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#21) Fecogame


Fecogame
veterán

Új kategória neve: Hálózati kártyák

Helye: Hardver --> Hálózati termékek --> Hálózati kártyák

Indoklás: Rengeteg hálókártya lapul az "egyéb" kategóriában, ezeknek lehetne egy külön részt létrehozni, és így az egyéb tényleg egyéb lenne :)

[ Módosította: Kalandor ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#22) Mr X


Mr X
veterán

Hardver - > Notebook - > Bontás

Elég sok ilyet hirdetnek, de jelenleg ömlesztve van az egyben levő, működő notebookok közé.

Az alkatrészek alatt inkább, de járható, több száz van fent.

[ Módosította: Kalandor ]

(#23) GrandeP


GrandeP
őstag

Hirdetés feladás ----> Hirdetés érvényességi köre (nem kötelező megadni) -----> ám ha mégis megadja akkor maximum egyet meg legyen egy "Posta" város...
És ha keresni akarok városra akkor ezt vegye is figyelembe, ne hozza be az összes hirdetést ahol lusták voltak bepipálni meg azt is ahol túltengett a tesztoszteron és az összeset bepipálta...

Hogy miért?
Mert ha van kereső, akkor lehessen is használni...

Bár tudom, ez megint törlés... én megint 1nap - 2 hét között kapok kitiltást, mert már megint beszóltam... :U

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#24) Ringman válasza Mr X (#22) üzenetére


Ringman
nagyúr

annak a tartozékok, alkatrészekben már van helye.

hogy valaki rossz helyre teszi, arra meg nincs orvosság. max szólni lehet neki.

(#26) Turulbir


Turulbir
tag

Javaslat:

/Szoftver, játék, konzol/PC játékok

Megjelenési idő szerint lehetne kategorizálni pl.:

-1999
2000-2005
2006-

Indoklás:

Én pl. gyűjtögetném a retro játékokat is, de egy agyrém előhalászni őket több száz COD, WOW és Diablo3 közül.

Van retro kategória, így évenkéntre bontani felesleges.

[ Módosította: Kalandor ]

(#28) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Hardver - Adathordozók - Memóriakártyák -
- SD, SDHC, SDXC
- CF
- MemoryStick (MS, MS Pro, MS Duo)
- XD

A formátumokat (pl. microSD, microSDHC) szerintem nem kell külön tenni, teljesen jó, ha a kategórián (SD, SDHC, SDXC) belülre kerülnek, mert ott már könnyen szűrhető.

Indok: Jelenleg káosz van ebben a kategóriában.

Hardver - Adathordozók - Pendrive-ok -
- USB 1.0, 2.0
- USB 3.0

Indok: Egyre több USB 3.0-ás darab lesz a piacon (a régi 2.0-ás mellett).

[ Módosította: Kalandor ]

Harrrr!!!!

(#29) zoo8800


zoo8800
veterán

mobil - HTC mobilok - itt bontani pl. Android és WP szerint

Ilyen OS alapút egyelőre nem lehet, de lesz rá más megoldás.

[ Módosította: Kalandor ]

rip and tear, until it is done

(#30) Balage76 válasza föccer (#18) üzenetére


Balage76
senior tag

Nem tudom mennyi idonkent tervezitek modositani a strukturat... Megfontolando lenne a jelenlegi keves SSD hirdetesszam ellenere tobb lehetoseget adni a differencialasra, mivel az utobbi honapokban ugrasszeruen megnott ezekre a termekekre az erdeklodes es a forgalmuk/darabszamuk is es ez a kozeljovoben csak fokozodni fog.
Az SSD kategorian belul lehetne (akar kulon a HDD kategoriatol):
- mSata
- Sata2
- Sata3
- egyeb (pci, usb, ide)

Gondolkodtam rajta, de 190 SSD van összesen, ebből mSATA csak 9. Ezeket szétszedni, hát, egyelőre nem látom értelmét :(

Ja es valahogy erdemes lenne rendbe szedni a privat aprohirdetesi feluletet massziv kereskedelemre hasznalokat is.

[ Módosította: Kalandor ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.