Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) matyi012345 válasza Kalandor (#99) üzenetére


matyi012345
őstag

Most látom hogy a tablet PC-k kimaradnak? szerintem jó lenne azis pedig :)

(#102) lsebestyen válasza matyi012345 (#101) üzenetére


lsebestyen
addikt

az már benne van :K

(#103) matyi012345 válasza lsebestyen (#102) üzenetére


matyi012345
őstag

akkor nemszóltam :B

(#105) canniball válasza Kalandor (#104) üzenetére


canniball
nagyúr

:R

Fél OFF.
Az új HA is a jelen struktúra/elvek alapján fog működni? Csak mert (a korábbi méret szerinti kereséses "bánatomhoz" visszatérve) ha pl. 250GB és 500GB közötti méretben keresek 3,5" HDD-t, a találatokat pedig szeretném ár szerint rendezve látni, akkor jelenleg az utolsó kritériumhoz a beállításaim között kell állítanom (egyébként utolsó up szerint nézem), a 3,5"-ra (és a márkára) tudok szűkíteni, de a 250GB-500GB intervallumra nem tudok szűrni, a kettő közötti minden méretre egyesével kell keresni. Ugyanez ráhúzható a TV, RAM stb. kategóriákra is. Lesz esetleg ilyenre lehetőség az új keresőben (ha lesz ilyen)? :B

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#106) matyi012345


matyi012345
őstag

Egyébként olyasmire nem gondoltál hogy garancia szerinti szűrés? pld a hirdetés feladásnál lenne egy választási lehetőség hogy garis /nem garis garison belül meg szövegesen lehetne megadni hogy mennyi az annyi és milyen. pld magyar gyártói/világ/ stb...

(#107) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Gyááá:W Ezzel kellett volna kezdenem:

Apróhirdetések: új kategóriák

:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#108) matyi012345 válasza matyi012345 (#106) üzenetére


matyi012345
őstag

A városokba pedig nincs benne Keszthely !

(#109) canniball válasza matyi012345 (#108) üzenetére


canniball
nagyúr

Több város nincs bent, gondolom valami (pl. nagyság, lakosság száma stb.) alapján lett húzva egy határ és csak az e felettiek kerültek be.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#110) Depression válasza Depression (#54) üzenetére


Depression
veterán

Íme a javaslatom: nem új kategória kellene, hanem a hírdetés feladásánál lehessen egy legördülő menüben megadni a mobil OS-t, és a részletes keresésnél ez alapján is lehessen szűrni.

Nem viccelek, az okostelefonoknál az OS a legfontosabb tulajdonság.
Jelenlegi helyzet:
Htc: ömlesztve minden
Lg: ömlesztve minden
Motorola: ? Szerinem alig páran tudják a számozást. Bár lehet, hogy csak én vagyok tájékozatlan.
Samsung: minden okostelefonjuk az I-be tartozik legyen az WM vagy androidos
SE: lásd samsung, csak itt van w-ben is okostelefon, meg x-ben is WM-os.

Tehát jelenleg reménytelen a legfontosabb tulajdonság alapján szűrni az okostelefonokat, ami elég frusztráló.

Ha most nem is valósul meg, de azért remélem az új HWapróban gondoltok majd erre is.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#112) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Szerintem igen hasznos lenne egy új kategória a merevlemezek terén. Ilyenre gondolok!
Külső HDD
APRÓHIRDETÉSEK » Hardver » Merevlemezek » Külső HDD

Többször kerestem külső - portable merevlemezt, de külön kategorizálva nincsenek ezek. Ezért tanácsolom hogy nyithatnánk egy ilyen topicot is.

Mit szóltok hozzá?

Üdv: Csabee.

(#114) Csabee. válasza Kalandor (#113) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Értem, tehát a keretek között kell keresgélnem! Ezt például nem tudtam. Köszönöm! :R Habár itt igen kevés a külső hdd .

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#115) Jim-Y válasza Kalandor (#113) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát, én már kerestem külső HDD-t de itt eszembe nem jutott volna keresni, nem lehetne kicsit leíróbb a név? Keretek között nem külső HDD-t keres az ember:( Én googlis kereséssel is csak a sima merevlemezek között találtam külsű HDD-t. üdv

(#116) Csabee. válasza Jim-Y (#115) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én is így voltam ezzel, ezért gondoltam egy ilyen csoportot, mert a rackek azok tök más témák... lehetne pl 2,5 külső hdd a kategória neve!

Üdv: Csabee.

(#117) Jim-Y válasza Csabee. (#116) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ezt amúgy én is támogatom...

(#118) Winner_hun


Winner_hun
félisten

SSD-nél nem lehet gyártót választani. Az lesz?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#120) Winner_hun válasza Kalandor (#119) üzenetére


Winner_hun
félisten

A hirdetéseket átnézve hirtelen ennyit találtam (meg még egyet amiről sose hallottam és régi a hirdetés)

ADATA
Corsair
Crucia
G.Skill
Intel
Kingston
Kingspec
Lenovo
Memoright
OCZ
Patriot
Samsung
Transcend

Meg lehetne egy egyéb kategória, amit figyelve az oda bekerülő márkáknak lehet még új elemet betenni a listába.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#121) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

szerk.: jaja, észrevettem, király!

[ Szerkesztve ]

(#123) Def26 válasza Kalandor (#122) üzenetére


Def26
félisten

Ha szabad ilyet mondani akkor én simán beraknám a kézi konzolokat egy "kézi konzol" gyűjtőnév alá. Szvsz sok lesz ez így, mert lassan itt az új psp2 is.

Illetve ide tartozik, hogy a sok zugárus flashelt szart meg kidobálnám, mert az ember alig talál egy érintetlen géped és a kereskedők meg vannak sértve, ha mersz kérdezni arról, hogy szűz gépe van e. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#125) föccer válasza Winner_hun (#120) üzenetére


föccer
nagyúr

Crucial és nem Crucia.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#126) priti


priti
addikt

Szuper lenne szétszedni a fejhallgatókat a fülhallgatóktól, mert szerintem kevesen tudják típusról hogy az adott termék most éppen melyik is ... de legalább eldönteni hogy most hol is vannak ezek a dolgok, a multimédiában vagy a házimozi-hifi-ben mert így van aki a hangfalszetteknél keres Z-5500-at jogosan a házimozin belül, miközben van vagy három eladó a multimédia=> PC-s hangfalak rovatban. Guglival még mindig haragban vannak páran ;)
Szerintem létre kéne hozni egy hangtechnika rovatot és azt felosztani nem? A multimédia túl tág ahhoz, hogy beszédes legyen, ráadásul abban van egy "egyéb" is, na most ha először van itt valaki és meg akar valamit hírdetni... nem egyszerű :)

Hardverlesen

(#127) priti


priti
addikt

pl.:
HANGTECHNIKA
=>hangfalpár
=>hangfalszett
=>PC hangszóró (kis méret)
=>fejhallgató
=>fülhallgató
=>erősítő
=>hangszer,effekt, keverő
=>egyéb

VIZUÁLTECHNIKA (minden aminek képe van)
====PROJEKTOR
=>lcd
=>dlp
=>mini
=>led, laser
====TV
=>szokásos felosztás + a 3D külön

és monitor is jöhet ide, már úgy is összemosódott teljesen. A TV-ket lehet használni monitornak, a monitorokba TV tunert tesznek, értem hogy hardver és izé hardverapró és nemá-nemá, ezt ne így, de haladni kell a korral. Egyedül a hangkártyát lehet még hardverbe préselni hangtechnika helyett.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#128) Kassadin


Kassadin
addikt

Memóriákat listázni frekvencia szerint is. Ha már valaki írta előttem, akkor hozzászólásom tárgytalan.

(#130) lsebestyen válasza Kalandor (#129) üzenetére


lsebestyen
addikt

és amik rossz helyen vannak, azok maradnak vagy, majd hardverapródok pakolgatnak? :)

(#131) föccer válasza lsebestyen (#130) üzenetére


föccer
nagyúr

Szerintem majd idővel kikopnak a rossz helyen valók. Túl sok meló lenne mindet átpakolni.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#133) Lenry válasza Kalandor (#129) üzenetére


Lenry
félisten

VGA-nál a név direkt lett AMD_ATi, vagy elírtad, és AMD/ATi akart lenni?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#134) orbano


orbano
félisten

Hali!

Az autóhifit felbonthatnátok:

Erősítő
Fejegység
Hangszóró
Egyéb

Üdv

A vér nem válik VAZZE!™

(#135) priti válasza Kalandor (#129) üzenetére


priti
addikt

Erről beszéltem.
Legalább a házimozi-hangfalak-hangfalszettek-hez tegyetek be egy rámutató linket a multimédián belüli PC-hangszórók laphoz, mert így nem pörög a biznisz :) Multimédia alatt rossz helyen van a PC hangfal, házimoziban dettó. Ezt az elején benéztétek, most meg már késő, de egy link még mindig a legegyszerűbb lenne.

Hardverlesen

(#136) S.Feri


S.Feri
őstag

Bár nem strukturálás, de meg lehet oldani, hogy a privát üzeneteket akár 100-asával is lehessen törölni?
Egyesével elég macerás már, főleg annak aki elhanyagolta...

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#137) priti válasza S.Feri (#136) üzenetére


priti
addikt

Szívemből szólsz. Ha meg lehetne adni dátumot tól-ig, vagy legalább csak az évet már jó lenne, mert lehetne a régieket egyben gyalulni. :K

Hardverlesen

(#138) S.Feri válasza priti (#137) üzenetére


S.Feri
őstag

Nekem mindössze 2500 feletti szám gyült eddig őssze. Ezt azért elég macerás törölgetni.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#139) máyköl


máyköl
veterán

Kijött az iPhone 4S, hamarosan kapható lesz.
Kéne frissíteni a mobil --> Apple mobilok kategóriát. :)

(#140) KikiGames


KikiGames
csendes tag

A GameCube miért van a Retro-ban?
Lehetne külön is! :)
És a GameBoy, és a DS ne legyen egy kategóriában. Szerintem!
SZOFTVER, JÁTÉK, KONZOL ---> Nintendo 3DS

Szerintem ezek a változások jók lennének! :)

Üdv: KikiGames

(#141) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Szerintem a régi telefonokat mint a sagem,panasonic,siemens,sharp, egy retro topikba kellene egybe rakni.Mindegyik 15-20 hírdetést tartalmaz ráadásul csak kár ennyire szétbontani.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#142) Weißturul


Weißturul
senior tag

ide levéstem pár gondolatom ezügyben :R

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#143) devbence


devbence
tag

lézerkard! WIN! :DDD

"az erzelem szamomra fontos dolog.. pl: erzem ha ehes vagyok"

(#144) wlaciw


wlaciw
csendes tag

Szia Tisztelt Gépház!
Kérést és javaslatot tennék, ha lehet.
Már többször bosszantott a dolog, mikor megnéztem egy hirdetés részletes szövegét, aztán visszatértem arra az oldalra, hol az 50 db. van. (címmel, röviden)
Nos ilyenkor káprázik többször a szemem, nem is tudom melyik hirdetést, láttam, és melyik is következi??? Gondolom ezzel nem csak én, vagyok így !?
Elnézést kérek, ha nem minden szakszöveg.!.. de talán érthető,..
Ezzel kapcsolatos lenne a kérésem, esetleg ha mondhatom.. javaslatom.
Úgy vélem a Tisztelt programozónak, (csapatnak) nem okozna nagy gondot,.
Talán be lehet illeszteni a rendszerbe egy kiegészítést, ami az utoljára megnézett hidetést,
Más színnel, kerettel, vagy valami más módon jelöli, illetve érzékelhetővé teszi.
Ha talán nem jó helyen mondtam el a kérést ill. javaslatot, akkor kérem aki itt otthon van,
továbbítsátok.

Üdv mindenkinek. wlaciw.

Harc után okos a katona !

(#145) devbence válasza wlaciw (#144) üzenetére


devbence
tag

Be lehet, logolni azért az izmos lenne (mármint backend felületen), de kliens felületen simán! így

"az erzelem szamomra fontos dolog.. pl: erzem ha ehes vagyok"

(#146) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Hali!

APRÓHIRDETÉSEK » TV, Házimozi, HiFi » Televíziók
Itt az LCD-t és a LED-es LCD-t nem kellene különválasztani. Szerintem többen vannak, akik LCD technológiájút keresnek úgy unblock, mint akik kifejezetten LED-eset.
A legjobb az lenne, ha az LCD kategóriában látszódnának a LED-esek is, mintha az egy alkategóriája lenne.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#147) wlaciw válasza devbence (#145) üzenetére


wlaciw
csendes tag

Köszönet !
Meg örvendeztettél.
Konstatáltam, amikor visszalépek a hirdetés szövegéből, meg jelenik a "keret" az aktuális cím körül.
Úgy vettem észre...
Még nem funkcionál mindenhol.!
Ki bővíted a "szolgáltatást"?

[ Szerkesztve ]

Harc után okos a katona !

(#148) devbence válasza wlaciw (#147) üzenetére


devbence
tag

Nem én voltam. De igazán nincs mit! :R :C

"az erzelem szamomra fontos dolog.. pl: erzem ha ehes vagyok"

(#149) moli.hu


moli.hu
őstag

Lézerkard (hibás: "lézerizé, az a kard, tudjátok")

fijuk, ez toletek rettento ciki. az FÉNYKARD, a kutyafajat neki!!

[ Szerkesztve ]

(#150) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Lenne egy olyan ötletem, hogy nem-e lehetne olyan kategóriát csinálni (ahol lehet és van értelme (most pl a notikra értem)) ahol hibás vagy bontásra ítélt kategória lenne. Így ki lenne szűrve a műkésképtelen termék és (pl nekem) nem lenne fölös kattintgatás

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.