Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Jó lesz kp-ben. Köszi.

(#2) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Pff, pont ma zártam be a kerékpáros topikot. Mindegy, most már így marad.

Harrrr!!!!

(#3) CoolMan válasza Ndruu (#2) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Akkor még nem tudhattad.

(#4) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Örömmel üdvözlöm, ez pl a Filmvilág topiknál különösen jól fog jönni, mert egy idő után nem kell több topikban keresnem a véleményekért, hanem egyben is ott lesz minden.
Amúgy KB mennyi lesz mégis az elvi határ, 500-900 ezer, esetleg 1 millió?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) .tnm


.tnm
addikt

először írtam emiatt, ráadásul pont a "moderátor kerestetik a fórumhoz" topik betelése miatt (gondoltam jó kis topiköngyilkosság lesz), naná, hogy ~20 perccel a szabályváltozás után szóltam. :W

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7) Viszlát


Viszlát
addikt

Régi topikok összefűzése várható esetleg?

(#8) lezso6: úgy gondoltam, hogy az aktuálisan futóba befűzni az előzményeket (mínuszos sorszámozással mondjuk, hogy ne keverje meg az aktív topikot sem), de mellette meghagyni a régieket is, pont a hivatkozások miatt.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8) lezso6 válasza Viszlát (#7) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Bizonyos szempontból jó lenne, de mivel egy csomó link érvénytelenné válna, ezért értelmét veszti.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9) Viszlát válasza Viszlát (#7) üzenetére


Viszlát
addikt

Vagy csak a keresésnél megoldani, hogy az előzmény topikokban is keressen. Fogalmam sincs a technikai lehetőségekről. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11) Winner_hun


Winner_hun
félisten

delplzthx:

A sorozattopicok nyitása moderátori feladat, ezért ha egy ilyen elérte az 50.000 hozzászólást, a Moderátort keresek a FÓRUMHOZ! (olvasd el az 1. hsz-t!) topicban kérhetsz újat.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13) Winner_hun válasza Kalandor (#12) üzenetére


Winner_hun
félisten

:))

Felezünk, én nyertem neked:D

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14) Lenry válasza Kalandor (#12) üzenetére


Lenry
félisten

fogadtál, hogy Winner szólni fog ezért?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) HuMarc válasza .tnm (#6) üzenetére


HuMarc
addikt

Tipikus :( Beregisztráltam PSN-re, majd tíz perccel később elérhetetlen lett, akkor volt az adatrablás.

(#16) .tnm válasza HuMarc (#15) üzenetére


.tnm
addikt

ok. Te nyertél! :D

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#18) kameraman77 válasza .tnm (#16) üzenetére


kameraman77
aktív tag

Az egész sorozat topic jogsértésen alapul, hiszen a letöltéssel megszerzett sorozatrészek kitárgyalása folyik rajta. érdekes, hogy eltűri ezt az oldal, nyílt párbeszéd illegális forrásból származó filmekről, sorozatrészekről.

A tisztességes emberek meg szopjanak, mert az ilyenek miatt később jönnek be a mozifilmek, meg a sorozatok. Furcsa, hogy kínai telefont nem lehet árulni, de illegálisan letöltött és megnézett, illegális felirattal ellátott sorozatrészekről mehet a diskurzus.

(#19) e=mc² válasza kameraman77 (#18) üzenetére


e=mc²
őstag

:O

Szerintem felreertetted!

Ambulimax Provider

(#20) madgie válasza kameraman77 (#18) üzenetére


madgie
titán

"Illegálisan letöltött"

Csak én érzem itt a paradoxont?

[ Szerkesztve ]

(#21) baluka26 válasza kameraman77 (#18) üzenetére


baluka26
veterán

Ez nem warez, az viszont igen, ha mkv konténert és konvetálási lehetőséget tárgyal az ember. :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22) CaNNa3IS válasza kameraman77 (#18) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

:DD

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.