Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) moonlight115 válasza Cifu (#50) üzenetére


moonlight115
tag

Szerintem egyéne válogatja. Én csak akkor írok a szerzőnek, ha nem egyértelműen fogalmaz, tehát ha félreérthető, amit írt. De privátban nyugodtan kérdezhetsz, szívesen válaszolok. (Apropó, nemsokára kész a cikked.) :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#52) Cifu válasza moonlight115 (#51) üzenetére


Cifu
nagyúr

Köszi! :)

Alapvetően inkább arra lettem volna kíváncsi, hogy nálam például milyen tipikus hibák fordulnak elő. No meg általában mik azok a dolgok, amiket adott esetben egy logoutos írásnál illene észben tartani.

Ha jól értem tehát nincs tehát dedikált korrektori fórum. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#53) moonlight115 válasza Cifu (#52) üzenetére


moonlight115
tag

Az nincs, vagy ha van is, titkos. ;)
Hogy mit illene észben tartani? Pl. ha már úgyis aláhúzza pirossal a tanár néni, akkor illene ránézni, hátha némi szögelésre szorul. Ezt nem a te cikkedre értem, hanem általánosságban.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#54) Cifu válasza moonlight115 (#53) üzenetére


Cifu
nagyúr

Engem pont az érdekelne, hogy én például milyen tipikus hibákat vétek. :DDD

Nálam pirossal elég sok minden alá van húzva, mert tele van idegen szavakkal, rövidítésekkel a szöveg... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#55) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Szeretnék a címlapra kerülni a Logout-on, ezért írtam egy cikket. :)) Ráböktem, hogy elkészült, így most a státusza: korrektúrázásra vár. A kérdésem az lenne, hogy a továbbiakról kapok majd valami infót? Elkezdték-e már átnézni, mikor lesz kész, mikor fog megjelenni? Ha tényleg kikerül, akkor milyen kép lesz majd mellette a főoldalon? (ezt nem láttam, hogy meg lehetne valahol adni)

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#56) moonlight115 válasza bugizozi (#55) üzenetére


moonlight115
tag

Szia,
én kaptam a cikked, holnapra kész leszek vele. A főoldali képet nem én választom, hanem a szerkesztő. A megjelenés időpontját Kalandor szokta privátban megírni a cikkírónak. [link]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#57) bugizozi válasza moonlight115 (#56) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi az infót! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#58) moonlight115 válasza bugizozi (#57) üzenetére


moonlight115
tag

Szívesen. :) (Lehet, hogy nem lesz kész holnapra, de igyekszem.)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#59) bugizozi válasza moonlight115 (#58) üzenetére


bugizozi
őstag

Ráér! :) Úgy szeretném ha június 19-én jelenne meg, ezt akkor majd Kalandor-ral kell megbeszélnem pü-ben hogy lehetséges-e?!

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#60) moonlight115 válasza bugizozi (#59) üzenetére


moonlight115
tag

Igen. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#61) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Üdv!
Hogy megy most a cikkírás? Van egy elkészült címlapos írásom, ami korrektúrára vár már hetek óta.
Utoljára évekkel ezelőtt írtam; nem emlékszem, hogy ilyen sokáig húzódott volna.
Vagy nekem kell korrektúrázni? Mindkét jelölő szerkeszthető, de csak az "elkészült" pipát raktam be. Elvileg ennyi a teendőm, nem?
Köszi!

(#62) Geri Bátyó válasza Teasüti (#61) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ennyi a teendőd. Pont úgy megy, mint régebben. Gyanítom, hogy az év végi hajtás és a karácsonyi készülődés miatt a korrektorok is elfoglaltabbak a hétköznapokban. Nekem 2 cikkem is vár megjelenésre, az egyiknél tegnap vettem észre, hogy elkészült a korrektúrázása, meg is köszöntem a korrektornak a munkáját. A másik cikkem korrektorával jóban vagyok itt a fórumon így pontosan tudom, hogy ez egy húzós időszak neki munka szempontjából, így nem is kérdezgetem.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#63) Teasüti válasza Geri Bátyó (#62) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Akkor rendben! Már azt hittem kihagytam vmit. :)
Boldog karácsonyt mindenkinek!

(#64) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#62) üzenetére


moonlight115
tag

:K Köszi a türelmed, ma lesz kész.

Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek. Köszi, Teasüti!

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.