Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Még a logoutos blogbejegyzésekben is működik.

(#2) pepe091 válasza Kalandor (#1) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nagyon jó lett, tetszik az ötlet.
Esetleg a későbbiekben lehet egy olyan variációja ennek, hogy a cikkben mondjuk csak 1 db fő kép legyen berakva, de ha arra kattint az ember, akkor megnyílik a galéria, amiben több kép is szerepel?

(#3) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Jó ötlet, már régóta vártam. :R

Lehetne rajta még egy kicsit szebbítgetni, de így se rossz.

+1 szavazat pepe091(#2) ötletére.

(#4) lezso6 válasza pepe091 (#2) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Lesz ilyesmi, ez csak az első iteráció.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) pepe091 válasza lezso6 (#4) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Remek. :R

(#6) Bjørgersson válasza lezso6 (#4) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még esetleg egy vízszintes csúszkát is bedobhatnátok több kép esetére. Gyorsabb, mint egyesével végigkattintgatni a képeket, ha vissza akar szaladni az ember a galéria másik végére. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) lezso6 válasza Bjørgersson (#6) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Körbefordulós, és amúgy is ha az utolsó képre kattintasz, görget. Nem kell egyenként menni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8) Bjørgersson válasza lezso6 (#7) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A körbefordulás jó ötlet, a görgetés viszont kissé túlzás szerintem, vagy ötösével ugrálnak a képek, még így is kényelmetlen 50 képet átlapozni alul. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9) ferensz


ferensz
senior tag

2015-ben kerül bevezetésre a képgaléria? So much innovation :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#10) Lauda


Lauda
félisten

Szuper, koszonjuk! :R

(#11) #90933760


#90933760
törölt tag

És külön lehet választani a képeket valahogy? Mármint egy blogbejegyzésbe ha van 100 kép akkor mind a 100-at egyberakja ha bármelyikre rányomok?

Esetleg kikapcsolni vagy megkerülni mivel lehet ha mindenképp teljes képet akarok kattintásra?

(#12) gerii


gerii
addikt

Na, csak jól láttam, hogy újdonság. Kellett már :R

(#13) Luck Dragon

Szuper lett,köszönöm a munkátokat!! :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) banhammer


banhammer
veterán

Mobilon ravaro, hogy nem kulon ablakban nyilnak meg a kepek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15) moli.hu


moli.hu
őstag

desktop chrome linux+mobil oldal nagyon gazul nez ki. a kepek a cikk folott vannak.
es tokeletesen pontosan ugyanigy nez ki android+sleipnir-rel is. (tehat talan ha az egyiket javitjatok, jo lesz a masik is)

[ Szerkesztve ]

(#16) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Jó lenne ha az egér görgőjével is lehetne lapozni a képeket, nem csak a nyílra kattintva, billentyűzettel navigálva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17) lezso6 válasza moli.hu (#15) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Melyik linux disztribúció, milyen böngészőverzió?

A Sleipnirről nem találtam meg, hogy milyen layout engine-t használ. De egyébként is ilyen ritka izéket lehetetlen támogatni. A legújabb Gecko (Firefox), Webkit (Chrome, Safari, Opera) és újabb Trident (Internet Explorer) motorok azok melyek támogatva vannak.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18) moli.hu válasza lezso6 (#17) üzenetére


moli.hu
őstag

debian 8, chrome 40.0.2214.115 (legutolso, termeszetesen)

(#19) lezso6 válasza moli.hu (#18) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, hogy mobil oldalon széthullik. Oda nem is volt tervezve galéria, de ha már működik, átmásolom a CSS-t (ezért hullik szét), oszt lesz ott is. :D

szerk: DONE.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20) VIPowER


VIPowER
senior tag

Szóval. Eddig pl mobilos kamerateszteknél a kis képekre kattintva az bejött nagyban egyből új ablakban, most bejön egy új lapozó valami, és ott megint kattinthatok ha nagyban meg akarom nézni. Ennek mi értelme van?

(#21) VIPowER


VIPowER
senior tag

Most látom csak, legalább a jobb egérgombbal a "Megnyitás új lapon megmaradt" és akkor nagyban jön be a kép, nem a számomra totál felesleges és utálatos (mindig utáltam az ilyeneket) galéria.

(#22) moli.hu válasza lezso6 (#19) üzenetére


moli.hu
őstag

ja...
a mobil valtozat:
mukodik:
Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/40.0.2214.115 Safari/537.36
Mozilla/5.0 (Linux; Android 4.2.2; ME173X Build/JDQ39) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/40.0.2214.109 Safari/537.36
nem mukodik:
Mozilla/5.0 (Linux; U; Android 4.2.1; en-us; JY-G3 Build/JOP40D) AppleWebKit/534.30 (KHTML, like Gecko) Version/4.0 Mobile Safari/534.30 (ez a default bongeszo az androidon.)

[ Szerkesztve ]

(#23) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Az megoldható lenne hogy az 1-es kép után ha jön a 2-es, majd visszalépek az elsőre, onnan pedig a másodikra akkor egyből, mindnféle töltőképernyő meg átmenet nélkül bejöjjön az egyszer már letöltött kép? Mert ez a pár tized mp-es váltás közötti elsötétedés, illetve a töltő logó teljesen használhatatlanná teszi a két kép közötti különbség pontos megfigyelését.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24) lezso6 válasza Winner_hun (#23) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Alap böngészőbeállításokkal nem kéne újratöltenie a képet, csak a töltés idejére villan fel töltésjelző. Milyen böngészőt használsz?

Egyébként nagyméretű kép esetén előfordulhat, hogy "megakad", ennek mértéke a böngésző képrendelő algortimusától és a géped sebességétől függ. Amíg nincs GPU vagy bármilyen gyorsítás (IE11 alatt van, ott jó), vagy legalább egy "renderelés kész" esemény JS-be, addig nem lehet tenni ez ellen semmit. Szoptam vele én is, sokat keresgéltem, hogy hogyan lehet megoldani, de nem lehet.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#25) Winner_hun válasza lezso6 (#24) üzenetére


Winner_hun
félisten

19-es Firefox. Megnéztem Chrome-ban, ott jó. Ezek szerint így jártam. Egérgörgetős képváltásra van esély hogy lesz?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.