Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) muszurkefal


muszurkefal
aktív tag

Nem akarok politizálni, de van pár ember az országban, akiket nem pár ezer forintért kellene feljelenteni. Tényleg rossz a közvélekedés, mert a pár ezer forintért lecsuknak, de pár milliárdért kitüntetnek.

(#2) tope válasza muszurkefal (#1) üzenetére


tope
addikt

Most tudtam meg én is nem régen, hogy egy Egri illetőségű illető is volt aki csaló, kérdés ő visszaeső volt e.
Én még jól jártam, mert a pénzem meglett, de ez utólag derült ki, hogy jók voltak a megérzéseim, hogy itt bűzlik valami.

(#3) tserrof77


tserrof77
senior tag

Ez örvendetes!

Már csak azt nem értem, normika hogy a fenében lehet még mindig szabadlábon, hiszen nála már nagy értékre és folytatólagosan elkövetett csalás sorozat van... :((( :(((

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#4) essexboy válasza tserrof77 (#3) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Normika rács mögött van.

essexboy

(#5) tserrof77 válasza essexboy (#4) üzenetére


tserrof77
senior tag

Wow, ennek örülök :C :C

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Én 7 ezer forintért is simán feljelentettem az illetőt. 1 nap haladékot kér, lejárta után pár órával már el is küldtem a feljelentésem. :)
Egyszer "csaptak be". Azért tettem idézőjelbe, mert ezt sejtettem, és kockára tettem az összeget. Nem haltam éhen.

(#7) Zvonimir válasza janeszgol (#6) üzenetére


Zvonimir
újonc

Engem most akar átverni egy tag, a feljelentést nyilván meg fogom tenni ellene (szintén 7e forintról van szó). Azért is kellemetlen lesz neki, mert az anyja számlájára utaltam a pénzt, így az anyját is be fogják idézni tanúként. Törölte a hirdetést, olyan láma kérdésem van (mert eddig még nem ütköztem 8 éve alatt ilyen problémába itt), hogy van arra mód, hogy negatív értékelést adjak neki, tehát, hogy a többieket ne tudja átverni?

(#8) Laraxior


Laraxior
titán

Nah Pistit megfogták? Megint? :DDD ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9) D1Rect válasza essexboy (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Wow rly? :))
Mióta? Mennyit kapott?

(#10) Alpi.


Alpi.
addikt

Nekem is volt hasonló eset ! Kis értékkel átvertek, de úgy voltam vele, hogy ennyiért nincs értelme feljelentést tenni. (tán 7-8.000 Ft volt) Aztán egyszercsak jött egy levél a rendőrségtől, hogy én utaltam-e XY-nak hónapokkal előbb. (talán egy év is volt már, de nem zárnám ki, hogy kis föle is) Kiderült, nem én voltam az egyetlen és utánam, a sokadik valaki feljelentette. A rendőrség szépen elkezdte göngyölíteni az ügyet és összeszedegették a károsultakat. Egyből több rendbeli lett a kisértékű csalás és (mint kiderült) még visszaeső is volt, úgyhogy letöltendő lett a vége ! Ilyen pár ezer forintos átverésekből ! Csak azért írom le, hogy okuljatok a hibámból, fel kell jelenteni ! Én sem számoltam azzal, pedig utólag elég evidens, hogy nem csak engem vert át az illető. Az ügyben eljáró rendőrök munkáját ezúton is köszönöm ! :K

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#11) totron válasza Alpi. (#10) üzenetére


totron
őstag

Mibe került a feljelentés?

(#12) GreatL


GreatL
őstag

A rendőrség le sem tojta a 60 ezer forintos átvertségemet... úgy látszik, kapitánysága válogatja...

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#13) #72042496


#72042496
törölt tag

Most hallom először a Normika nevet és a kereső se ad használható találatot. Gondolom, valami nagyüzemi csaló lehet, van link, ahol átfuthatom a munkásságát?

(#15) #72042496 válasza dugo_ (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ja, hogy ő a B. Norman! Köszi, így megvan!

(#16) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nekem egy tegnap kifizett szoftver kódért használhatatlan kódot küldött egy tag. Mellé kifogást is kaptam, mikor jeleztem.
Egy kicsit még várok, hogy mi lesz a reakció, majd hétfőn már lépek is az örsre.

Régen volt már ilyen incidensem, de úgy látom, kezd újra divatba jönni.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.