Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) KillHates válasza bitpork (#49) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ezen én is elgondolkodtam. Aki kéri, azt természetesen nem említem meg.
Igazából nem tudom, hogy hogyan fejezzem ki Magdi és az én hálámat azoknak akik segítenek. A privátot valahogy most olyan személytelennek tartom (annak ellenére, hogy az a személyes csatorna)
Arra gondoltam, hogy itt valamiféle emlékfalként üzemeltetnénk ezt a topic-ot nem az adakozásról szólna, hanem a gesztusról (azoknak is kifejezem a hálánkat akik egy privátot írnak) és ha elbúcsúztunk végleg Karcsitól akkor megkérem Intruder-t, hogy zárja be, amennyiben van erre mód :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#52) KillHates


KillHates
nagyúr

Köszönjük dvd_R+ segítségét is ! :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#53) KillHates


KillHates
nagyúr

Nagyon szépen köszönöm a segítséget Magdi nevében Kalandornak is :R

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#54) KillHates


KillHates
nagyúr

Bacsisnak is köszönjük a segítségét! :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#55) KillHates


KillHates
nagyúr

Meg szeretnénk köszönni Retekegér segítségét is :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#56) KillHates


KillHates
nagyúr

vondnak is hálásan köszönöm Magdi nevében :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#57) KillHates


KillHates
nagyúr

Szeretnénk megköszönni dompekenek a segítséget!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#58) KillHates


KillHates
nagyúr

philoxenia köszönöm szépen Magdi nevében is :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#59) KillHates


KillHates
nagyúr

Köszönöm szépen Intruder2k5-nek is a segítséget, bár a topic nyitása és a gyűjtés jóváhagyása és a technikai tanácsok már hatalmas segítség volt így is :R :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#60) KillHates


KillHates
nagyúr

Szeretnénk megköszönni BomiBoogienak is a segítséget :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#61) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Sracok. Fejenkent 500-1000 ft egy koszorura amit kiszallitanak? Magdi most irt h aug 6 penteken lesz a temetes. Nekem kulhoni vendegeim lesznek igy biztos nem tudok elmenni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#62) KillHates válasza bitpork (#61) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jó ötlet, azoknak akik nem tudnak személyesen eljönni de szeretnék részvétüket kifejezni. Ha Nektek könnyebbség akkor itt Tökölön megcsináltatom a PH-s koszorút a nevetekben.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#63) bitpork válasza KillHates (#62) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Arra azért figyelj hogy ne legyen nagyobb mint a családé. Majd írod hogyan lesz egyenlítve.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#64) KillHates válasza bitpork (#63) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm, hogy szóltál! :R :R Mindenképpen egyeztetek Magdival. (bár, lehet, hogy ők nem visznek, vagy a fene tudja még)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#65) domperke válasza KillHates (#62) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Szerintem is jó ötlet bár én azt javasolnám inkább ezt is adjuk oda nekik.A koszorú elszárad a pénz mindig jól jön.Mégha csak pár ezer is.....

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#66) KillHates válasza domperke (#65) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hogy mennyien és mennyire szerették MurdR-t itt a fórumon jól példázza, hogy szép számmal küldtetek segítséget Magdinak :R
Én mindenképpen megveszem Neki a koszorút, mert nagyon jó és nagyon közeli barátom volt. A PH forumának köszönhettem ismeretségünket kb 10 évvel ezelőttről. Annyival a fórumnak és a Prohardvernek is tartozom, hogy a koszorú szalagján megemlítem a fórumot és a PH-t. Ha beszállnak egy páran akkor egy kicsit szebbet kicsit jobbat tudok majd csináltatni. Ez tényleg már egy olyan gesztus, amit SEMMILYEN mértékben nem várok el senkitől :R :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#67) bitpork válasza KillHates (#66) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

De tényleg figyelj oda hogy nehogy nagyobb vagy szebb legyen mint a családé. Ezért is írtam a kisebb összeget mert 10k-s koszorú valószínűleg nem okoz...kellemetlenséget.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#68) KillHates válasza bitpork (#67) üzenetére


KillHates
nagyúr

Igen-igen :R
Magdival egyeztetek. Ha több pénz jönne össze, akkor azt odaadom neki.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#69) KillHates


KillHates
nagyúr

Magdi az alábbi értesítést kérte, hogy rakjam ki:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#70) BomiBoogie válasza KillHates (#66) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szólj, ha be tudunk szállni a koszorúba, természetesen. :K

(#71) KillHates


KillHates
nagyúr

Köszönöm szépen Magdi nevében is a segítséget oriictől :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#72) KillHates


KillHates
nagyúr

😥 😥 😥 😥
Ma elbúcsúztunk végleg MurdR-től Szigetszentmiklóson :


Köszönöm a hozzájárulást a koszorúhoz
anevemearl-nek és BomiBoogie-nak

Igyekeztem, hogy a PROHARDVER logójának a színeit adja vissza a koszorú:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#73) Earl_Muttley válasza KillHates (#72) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

:O :O :O :O :O :O :R

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#74) KillHates


KillHates
nagyúr

Magdi ma így emlékezett meg Karcsiról:

"Karinak.

Ülök az ágyamon, tegnap még itt voltál,
Melletted feküdtem miközben álmodtál.
Várok az álomra, mely elfeledteti,
Minden percét az éjnek, mely Nélküled telik.

Ülök az ágyamon, tegnap még itt voltál,
Vágyom minden percre, mit Velem álmodtál.
Hiányzol, hideg az ágyam Nélküled,
Lelkem mélyén Én mindig ott vagyok Veled.

Ülök az ágyamon tegnap még itt voltál,
Sír a szívem, mert egyedül hagytál.
Hogyan élhetnék tovább nélküled,
Elraboltad, és elrejtetted szívemet.

Ülök az ágyamon, s e verset írom,
Mert nem jön az álom, én ezt nem bírom.
Hiányzik a csókod, hiányzik a tested,
Minden porcikámban érzem a szerelmed.

Ülök az ágyamon könnyes lett a szemem,
Mert ma éjjel egyedül kell lennem.
Rettegem az éjjelt mi Nélküled telik,
Mert szívem ürességgel telik.

Ülök az ágyamon tegnap még itt voltál,
Öleltél, szerettél, s oly forrón csókoltál.
Minden percem kiteszi, hogy Rád gondolok,
Csak hogy tudd, Én szeretlek nagyon."

(Mia)

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#75) Parci válasza KillHates (#74) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nyugodjon békében, magdinak meg véges gyászt, idővel lelki egyensúlyt, boldogságot kívánok. és rohadtul részvétem! :( :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#76) dvd_R+ válasza KillHates (#74) üzenetére


dvd_R+
őstag

Részvétem mégegyszer :(

Different Ways to Say Rest In Peace (RIP Messages) » TechieGenie

[ Szerkesztve ]

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#77) bitpork válasza KillHates (#72) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Talán csak az én figyelmemet kerülte el, de nem láttam a koszorú hozzájárulás adatait :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#78) KillHates válasza Parci (#75) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm a nevében, átadom. Úgyis megyek hozzá, segítek neki intézni a dolgokat...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#79) KillHates válasza dvd_R+ (#76) üzenetére


KillHates
nagyúr

Átadom :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#80) CyberJedi válasza bitpork (#77) üzenetére


CyberJedi
tag

szabad kérdezni, hogy miben hunyt el?

(Vajon mi ez?) ''Gaff had been there... and let her live. '4 years' - he figured. He was wrong. Tyrell had told me Rachael was special. No termination date. I didn't know how long we'd have together. Who does?...''

(#81) KillHates válasza bitpork (#77) üzenetére


KillHates
nagyúr

Bocsáss, meg :R Nem tettem egyértelmű utalást arra, hogy erre is van lehetőség. De mivel nagyon nagy segítséget nyújtottál Magdinak (meg is könnyezte) egyértelmű, hogy Te is benne vagy ebben. :K

Mint ahogy írtam, Karcsi nagyon jó barátom volt és itt a fórumon ismertem meg. Mivel egymáshoz közel laktunk, nagyon sokat "bandáztunk", kávézgattunk, elmélkedtünk a világ problémáin és nevettünk rajta, ha már megváltoztatni nem tudjuk. Vesztettem el már jó pár jóbarátot de, hogy Karcsi elment... Néha reggelente kiülök a teraszra egyedül és rohadtul sajnálom magam. A gyász már csak ilyen. :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#82) bitpork válasza CyberJedi (#80) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha jól tudom agyvérzés.

#81KillHates: én arra gondoltam hogy beleszállnék a koszorú árába! Holnap phautós tali Siófuckon és a grillezést MurdR emlékének fogjuk ajánlani. Ha be vagy oltva és van időd szeretettel várunk.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#83) KillHates válasza bitpork (#82) üzenetére


KillHates
nagyúr

Igen, tudom. :R
Köszönöm a lehetőséget, de a mai (pénteki) napot kihagytam, holnap dolgoznom kell menni.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#84) Earl_Muttley válasza KillHates (#81) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nap nincs, hogy ne ugrana be. Pedig tényeg nem voltunk annyira jóban mint ti, csak nagybetűvel egy JÓ ember volt. :(

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#85) oriic válasza KillHates (#74) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:( :O

Live-Die-Respawn

(#86) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Még mindig felfoghatatlan hogy elment.
Sajnos a temetésre nem tudtam elmenni, így köszönöm szépen a képeket.

Csak ismételni tudom magam,

Nyugodj békében testvér....

Erőt és kitartást kívánok Magdinak, örülök hogy személyesen is találkozunk, bár ne így kellett volna....

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#87) Dhampir


Dhampir
félisten

Nyugodjon békében!

(#88) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Épp ma egy éve...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.