Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [RIOS Gépház:] Ármestereket keresünk! (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#51) Joco175 válasza Kalandor (#47) üzenetére


Joco175
tag

Ment egy privát üzenet :R

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz megölöm őket !!!! (skizofrének kiméljenek !!) BF3 /KeSeS-4Mec

(#55) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Nem leszek.

(#57) gamek!ller válasza Kalandor (#56) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Köszönöm! :DDD

(#60) máyköl


máyköl
veterán

Up!

(#63) fricz19 válasza Kalandor (#62) üzenetére


fricz19
őstag

remélem hozzáértő kolléga kerül a posztra :R

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#65) nesa válasza Kalandor (#64) üzenetére


nesa
veterán

Ehez szerintem markankent kell ember, mert olyan nincs aki mindent rendszert atlatna plane ertene is hozza.

(#67) nesa válasza Kalandor (#66) üzenetére


nesa
veterán

Ez nagyon erzekeny terulet nem olyan mint egy videokartya vagy alaplap .... brutalissan tularazott hasznaltpiac ami nemis igen porog, sok ido kell az eladonak mire rajon hogy PL a vazat vagy objektivet 50k er kellene hirdetni nem 70 er es aki 50 et mond ra az troger szar szemet... azt eltelik 3-4-5 honap es boldog lesz ha 45 er megveszi valaki 2x is jartam igy itt elobb veszekedes..... aztan csillio ido mulva kezdte kapirgalni...

[ Szerkesztve ]

(#69) nesa válasza Kalandor (#68) üzenetére


nesa
veterán

Az jo ha van igeny, remelem mielobb meglesznek az emberek, hatha kicsit hatnak a realis arak iranyaba.

(#70) TayRol


TayRol
veterán

én szívesen jelentkeznék, de canon és pentax vonalon nem vagyok otthon sajna. a többi ok.:)

(#72) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

PC / alkatrészek területre ármestereket keresünk, jelentkezés nálam! :)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [RIOS Gépház:] Ármestereket keresünk! (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.