Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) skydragon


skydragon
tag

HD7770,bár egetverő különbségeket nem fogsz tapasztalni,nem tudom mik az igényeid de egy 550ti-vel is lehet bőven játszadozni vagy GTS450-el.

(#2) rinsz válasza skydragon (#1) üzenetére


rinsz
tag

Szia!

GTX 470-480-ra gondoltam ár/teljesítmény alapján, sajnos nem tehetem meg hogy 70K vagy fölötte levő kártyát vegyek.

Ilyesmire gondoltam:

vagy:

Ha privátot írsz, akkor azt is írd oda mi után érdeklődsz!

(#3) skydragon válasza rinsz (#2) üzenetére


skydragon
tag

kis tunigot nem próbáltál ? nekem 950gpu órajelet lazán bír a karim(MSI GTS450OC)

(#4) proci985


proci985
MODERÁTOR

6950 2GB/ 6970 inkább szerintem. 1080pben és fölötte mostanában bizonyos helyzetekben már kell több, mint másfél giga vram, a 69x0ák meg jobban bírják a magasabb felbontást, mint a fermi. és kevesebbet fogyasztanak.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#5) horush


horush
addikt

Ha a fogyasztás nem számít, akkor apróról a gtx480 tf2 jó vétel lehet 50k körül. Ez a vga kb. mindenre elég még mindig, s a 1,5GB ram is fullhd-ra.

(#6) rinsz válasza horush (#5) üzenetére


rinsz
tag

Köszönöm a segítségeteket, én nem igazán játszom Fullhd-ban, max 50K-m lenne az új kártyára, de még mindig nem tudom milyet vegyek, a GTX480-ról sokat olvastam hogy jó kártya és mindenre elég.

De az tény hogy szoktam játszani és egy darabig nem szeretném lecserléni a kártyát, ezek alapján mit gondoltok mi lenne a megfelelő választás? :R

Ha privátot írsz, akkor azt is írd oda mi után érdeklődsz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.