Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ringman


Ringman
nagyúr

openup

(#2) Xirtam válasza Ringman (#1) üzenetére


Xirtam
veterán

Én pont a másik véglet vagyok. Minden programnál kényszert érzek, hogy frissítést keressek. :U

(#3) westcoastog válasza Xirtam (#2) üzenetére


westcoastog
veterán

Én is, nekem is mindenem friss mindig.

(#4) danih


danih
addikt

Windowsból a 95

(#5) kmisi99


kmisi99
addikt

nekem is mindenből a lehető legfrissebb van.

(#6) Wictor


Wictor
senior tag

- Firefox 4.0 (abból is a Beta, ó anyám)
- Daemon Tools-ból valami nagyon régi
- Office-ból a 2003-as, bár ez gondolom lényegtelen
- Nero-ból a 6.franctudjamennyis

Nagyon ritkán szoktam frissíteni bármit is. Nincs szükségem újabbra. És utálom, ha rám erőszakolják a frissítést, addig megszűnik működni a program.

[ Szerkesztve ]

(#7) kmisi99


kmisi99
addikt

Tényleg én a nerobol a 7 est használom az újabbak egyenlőek a borzalommal tele vannak szarva hülyeségekkel és profi módon elrejtenek minden funkciót ami hasznos.

(#8) Gergő_


Gergő_
őstag

Office 2010

(#9) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Én azért probálok update lenni mivel nem kevés adatom van a gépemen ami kényes de muszály online lennem.
Nem szeretném ha egy elavult winampon kersztűl törnének fel.
A másik,hogy éppen ezért buzdítok mindenkit a frissítésre mert pont az lyen emberkék miatt van a rengeteg zombie hálózat.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#10) kmisi99 válasza Brutális eb (#9) üzenetére


kmisi99
addikt

Sokszor az a legújabb verziókban keletkezik épp valami biztonsági rész.

[ Szerkesztve ]

(#11) Воланд


Воланд
titán

windows xp, sp-k nelkul. na, ki a kemeny? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) mrlt


mrlt
tag

Switch Off 2.3, kb. 2003-óta ez kapcsolja ki a gépet miután bealszok. :)

Go Pack Go!

(#13) Ringman válasza Brutális eb (#9) üzenetére


Ringman
nagyúr

a külvilággal nem találkozik a winamp, uh ebből nem lehet probléma.

(#14) Dany007


Dany007
veterán

ACDSee 3.0 ! 1999-es program.
A legjobb képnézegető. Praktikus, gyors, tökéletes vele képeket nézegetni. Ehhez nekem teljesen fölösleges az a rengeteg fícsör amit a legújabb verziók tudnak.

(#15) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A Switch off nekem is megvan, hát ezt tényleg nem igazán kell (és nem is lehet) tovább hová fejleszteni. Kb számológép szintű, bonyolultságú a program.

Amit nem vagyok hajlandó frissíteni, az a Skype. Maradtam a 4-es verziónál, holott nemsokára már a 6-os jön. Az 5-ös egy akkora szar, hogy máig alig hiszem el hogy ezt tényleg komolyan gondolták.

foobar2000-ből viszont pl mindig a legújabb van, mert zenehallgatás mellett konvertálásra is használom, és ezt szokták néha optimalizálni, illetve kényelmesebbé tenni, és az UI-n is csiszolnak, igaz keveset de egyre jobb lesz. Már 6 éve használom, jelenleg 1.1-es verzió van belőle – A foobar2000 amúgy a winamp egyik volt fejlesztőjének terméke.

Túlnyomórészt ajánlatos frissíteni, mert szebbé, optimalizáltabbá, jobbá teszik a programot (van ugye kivétel, a Skype), kb mint amikor patchelnek egy játékot.

Oprendszerrel meg úgy vagyok, hogy azt sem érdemes váltogatni. XP-t 2009-ig használtam, azóta Win 7van, szerintem ez is jó lesz még egy 7-8 évig.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16) Mr X válasza Ringman (#13) üzenetére


Mr X
veterán

Netrádió, frissítések keresése? Ilyenkor kimegy netre.

(#17) Ringman válasza Mr X (#16) üzenetére


Ringman
nagyúr

netrádió mpchc, frissíteni meg nem egy ki, mert tiltva van

(#18) bzoley válasza Dany007 (#14) üzenetére


bzoley
veterán

Sajnos te nyertél. De csak egy kicsivel. A 3.1-et használom sok-sok éve.

(#19) Ringman válasza bzoley (#18) üzenetére


Ringman
nagyúr

az régen fizetős volt. vagy már free a régebbi verziószámú változat?

(#20) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Egy-két dolgot valóban tök felesleges frissítgetni, pl az említett Nérót, ACDSee-t, Winampot stb, azonban azt nem tudom megérteni, ha valaki egy ezeréves böngészőt használ. Szerintem ez olyan, mintha a vírusirtóját sem frissítené az ember.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#21) zolee5016


zolee5016
őstag

Rocket dock 1. ..., total commander 5.valami (az újabbak számomra érthetelen módon törlésnél 100%-os cpu használatot idéznek elő)Winamp 2.72( ez enged 1 bővitményt 2 példányba futni!) Office 2003.

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#22) bzoley válasza Ringman (#19) üzenetére


bzoley
veterán

Régen az volt. Hogy azóta mi változott, vagy, hogy a Classic volt-e ingyenes, nem tudom.
Ellenpélda a TC, ami mindig a legfrissebb. Ebből mondjuk rögtön ötöt vettem.

(#23) Wictor válasza KubanitoS (#20) üzenetére


Wictor
senior tag

Nekem van a 4.0 Beta Mozilla. A Youtube Downloader és a DownloadHelper egyetlen újabb verziós Mozillával sem működött a gépemen. Letöltöttem abból is az újabb verziót, alap, de mindhiába. 4.0-val tökéletes mindkettő. Hát ezért.

Egyébként hülye vagyok hozzá, szóval nem probléma, hogy régi. :D Néha kicsit összeomlik, fél perc után magára talál és folytassa, kérem!

[ Szerkesztve ]

(#24) KubanitoS válasza Wictor (#23) üzenetére


KubanitoS
veterán

Majd kapsz egy vírust vagy vmi szemetet, ami kihasználja a te Firefoxodban még meglévő biztonsági hibákat, aztán majd másként fogsz gondolkozni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#25) Wictor válasza KubanitoS (#24) üzenetére


Wictor
senior tag

Most akkor az én szemszögemből: semmi fontos adatot nem tárolok a gépemen, lényegében csak netre tartom. Vírusirtóm 2006 óta nincs. Automatikus frissítések kikapcsolva. 2-3 havonta újrahúzzák/zom a Windows-t.

Ha lassul, fagy, kékhalálozik, új Windows-t kap. Másfél óra és minden a régi.

[ Szerkesztve ]

(#26) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Skype 4.2, a Firefox-ban is lelőttem a frissítést a buzi új verziózás miatt, de ezen kívül minden üde és friss :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#27) kraftxld válasza Wictor (#25) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ööö..ez biztos jó? Csodálkozol, hogy széthal a géped havonta :D
Nekem pl 2009 augusztusában lett telepítve a Win7-em, és azóta hibátlanul megy.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#28) Wictor válasza kraftxld (#27) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem csodálkozom, de én már csak ilyen perwarez vagyok... ;]

(#29) rt06


rt06
veterán

winamp-bol 2.80-as, utana elcsesztek a shuffle-t uj lista inditasanal
skype-bol 4. akarhanyas

minden mas naprakesz

meg van jopar jatek, de azok nem igazan frissulos fajtak (ami patch jott hozzajuk, az fent van, de a warcraft 2 '95-os, diablo '96-os, stracraft '98-as)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#30) cskamacska


cskamacska
addikt

SpaceMonger 1.4

anno 2000

Még mindig a legjobb ingyenes tárhely megmutogató. :R

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#31) Mania


Mania
senior tag

Vista Home Premium x64 :DDD
Switch Off
Mihov Image Resizer

[ Szerkesztve ]

(#32) Ringman válasza kraftxld (#26) üzenetére


Ringman
nagyúr

nekem a pale moon 3.6.30 580MB-ot kajál be, míg a 9.2 820-at? (ua 43 tabot megnyitva)
nem tudom, miért váltsak. elvileg a 3.6.xx-et még mindig foltozzák.

(#33) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nekem az XP a legrégebbi... :)

(Ja, azért a Duke3D is fent van még, bár nem használtam már egy éve. :D)

(#34) 7 válasza rt06 (#29) üzenetére


7
addikt

Hogyhogy ragaszkodsz a Winamphoz? Van egy sor alternatívája. Mi az, amit ez tud, de a többiek nem? :)

[ Szerkesztve ]

(#35) danih válasza 7 (#34) üzenetére


danih
addikt

Kérdés, hogy ha csak MP3 lejátszásra kell, akkor minek is többet tudnia :)
Nekem pl. hozzámnőtt, középsuli óta használom, pedig nem tegnap volt :)
Igénytelen vagyok, több nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#36) rt06 válasza 7 (#34) üzenetére


rt06
veterán

mert semi olyan plusz-t nem adnak sem az alternativak, sem az uj verziok, amik megernek az atallassal jaro cecot (foleg megszokni az ujat)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#37) 7 válasza rt06 (#36) üzenetére


7
addikt

I see. Én pont az ellenkezője vagyok, szeretek időről időre új dolgokat kipróbálni, már csak a felfedezés öröméért is. :P

[ Szerkesztve ]

(#38) zolee5016 válasza 7 (#37) üzenetére


zolee5016
őstag

A winamp-ok a 2.xx verzió után sok ponton inkább "hülyültek" nemhogy jobbak lettek volna.Egy két plug-in-t nem is engednek eggyütt futni,egyett duplán meg pláne(OFF).(Tudom erre nem is nagy az igény, de nálam az album list duplán fut: 1 példány cover-be ,a 2 -ik csak kiirja az adatait az albumnak.)(/OFF).Na ezt egy 5. akárhányas nem engedi már.

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#39) gerlaip


gerlaip
addikt

Sziasztok!

Tudtok megbízható oldalt, ahonnan a programok régebbi verziói letölthetők?
Van egy régi gépem, 2003-4 körüli állapotban, akkori programokkal, driverekkel, ahhoz kellene nekem olyan oldal, ahonnan le tudnék tölteni minél több ingyenes programot.

Az oldversion.com-ot ismerem, de sok applikációt ott sem találok meg.

Sajnos a Windows 98/ME verziós driverek a legtöbb helyről eltüntették.

Szóval, ha van valakinek bejáratott letöltő helye, ahonnan nem tűntek el a régi verziók, akkor köszönöm a linkajánlót.

[ Szerkesztve ]

lámavakond

(#40) Tim82 válasza gerlaip (#39) üzenetére


Tim82
nagyúr

Dobd be inkább ide.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#41) gerlaip válasza Tim82 (#40) üzenetére


gerlaip
addikt

Oké, köszi. :R

lámavakond

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.