Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

na, ezt meg kell néznem... :) nem nagyon olvastam róla előre, mert a film->játék adaptációk nem szoktak általában olyan jól sikerülni... riddick karaktere viszont hangulatos volt nagyon... milyen motor van a játék alatt? izgalmasabbnak tűnik ránézésre, mint pl a fear2 :S

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) adamfriday válasza mephi666 (#1) üzenetére


adamfriday
senior tag

A video első fele az Escape from Butcher Bay-ből van, ha jól tudom most azt is felújították. Az egyik legjobb FPS amivel valaha játszottam. A második fele pedig az Assault on Dark Athena, a folytatás. Ha minden igaz saját fejlesztésű motort használnak.
Egyébként ezek nem a filmből készültek, teljesen külön sztori, a filmes játékokat én is kerülöm. :S

(#3) madgie


madgie
titán

De miért nem új a sztori? És egyáltalán, miben több/jobb ez ilyen állapotban, mint a több éves EFBB? :(

(#4) Morden24 válasza mephi666 (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

A Butcher Bay is kurvajó volt szerintem, ezt meg majd lehet beshoppolom, ha kicsit lemegy az ára (szar a font, és a 10 rongyot jelenleg sokallom erre... annyit csak a nagyon várt előrendeléses címekre költök :) ).
Amúgy tény, filmekből csinált játékok általában igen szarok, de a fordítottja is igaz, kb. hasonló arányban.

Sectumsempra - For Enemies

(#5) afterburner_ válasza madgie (#3) üzenetére


afterburner_
őstag

benne van az első rész felujitva + az új.

én speciel a half life felujitasat is varom a black mesa source-t:-)

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#6) mephi666 válasza afterburner_ (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

ööö... ez nekem új... hl1->source motor? :) hű... már legalább 2éve nem játszottam végig a hl1-et... jó lenne újra végignyomni kicsit felhúzott motoron... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) nrgia válasza afterburner_ (#5) üzenetére


nrgia
őstag

Nállam is a B.M. a legvárósabb game... azt rögtön megvásárolom ahogy a polcokra kerűl ! :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#8) nrgia válasza mephi666 (#6) üzenetére


nrgia
őstag

Úgy tudom, más csapat kezei alól kerül ki, és teljesen új graffal lesz megáldva....

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#9) Morden24 válasza nrgia (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én majd berántom Steam-ről :C

Sectumsempra - For Enemies

(#10) nrgia válasza Morden24 (#9) üzenetére


nrgia
őstag

Szerintem onnan nem tudod, ha csak el nem adják nekik a jogokat. :U
De lehet rosszúl gondolom... ;)

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#11) mephi666 válasza nrgia (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

találtam trailert... KELL!!! :)) nagyon állat lesz... nosztalgiahangulatom lett azonnal...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) nrgia válasza mephi666 (#11) üzenetére


nrgia
őstag

Ugye, hogy ugye... :D

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#13) mephi666 válasza nrgia (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

amúgy valamilyen szinten tetszik ez a remake-elgetés... és főleg a pc-s piacon... :) pár hónapja a péntek13-at néztem meg (mármint a remake-et) és nem lett az sem annyira szörnyű, mint hittem :) most várom a hellraiser remake-et, de az még vagy 2év :S
játékokból is jönnek a remake-ek és itt, ha meghagyják az eredeti sztorit és lényegében az engine-t cserélik le mögötte, akkor legalább mostani hw-eken is szépen fog mutatni a játék és a sztori miatt megint magas lesz az újrajátszhatósági faktor :) szívesen látnám pl a következő remake-eket:
nfs - porsche/destruction derby 2 -> burnout paradise motorra
undying/deus ex/unreal/quake1/system shock 2 -> minimum jericho/fear2/unreal3/bioshock motorra
és még sorolhatnám :) rengeteg remake-nek örülnék...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) nrgia válasza mephi666 (#13) üzenetére


nrgia
őstag

Ezzel én is pont így vagyok, legszívesebben a Wolfenstein felújított változatával játszanék...vagy volt egy játék aminek nem emlékszem a címére, de 2 figura volt benne(FPS)...földművesek, és egy idegen civilizációval kellett leszámolniuk. Jöttek az ufók és vitték a teheneket...stb Az volt akkor a kedvencem !!!
Aki tudja , hogy mire gondolok az tudassa velem a tudását... :))

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#15) mephi666 válasza nrgia (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

redneck rampage & redneck rampage rides again :) hatalmas volt... ebből is jó lenne remake :))

ui: szépen megtanultam tőlük a "yeeeehaaaaaaaw" kiáltást és ha nagyon be voltam b@szva, tudtam úgy kiáltani... meg úgy is tudtam röhöni, mint woody woodpecker :) (fakopáncs frici vagy mi volt a magyar neve)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) nrgia válasza mephi666 (#15) üzenetére


nrgia
őstag

De nagy király vagy :R ....tényleg EZ AZ


Örök hála...most valahonnan be kell szereznem... :))

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#17) Morden24 válasza nrgia (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát szerintem csakcsak :)

Sectumsempra - For Enemies

(#18) Mappa


Mappa
addikt

Ha majd kijön ..célszerű lesz úgy kipróbálnom,hogy nem ismerem az alap sztorit...meg az előzőekkel sem játszottam sőt még a filmet sem láttam ? :D tehát ez folytatás-e vagy..

nem kötelező megadni

(#19) afterburner_ válasza mephi666 (#13) üzenetére


afterburner_
őstag

én is csak véletlen bukkantam rá a Black mesa source-ra , de igeretesnek bizonyult, a hl source annyira nem lett nagy durranás sztem, nem sokkal lett szebb.
Meg valahogy nekem pl a hl 2 nem is jött be igazán, hiányzott a kutatóbázis feeling hiánya, ezért is várom ezt az új remaket :)

bár szívesen bevállalnám még a quake 1 remakjet is, valahogy az a kastelyos sötét, fáklyákkal bevilágított katakombák sokkal jobban bejöttek nekem, mint a mostani fps-ek nagy része

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#20) mephi666 válasza afterburner_ (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát quake remake... az jó lenne... a hangulatos eredeti pályák... kutyák... a normálisfajta nailgun meg a lightning... :) azok voltak az igazik... live-ozgatok, de ebben a nailgun irtózatosan sz@r fegyver... képtelenség vele mozgó célpontra jól célozni... mandínerből sem megy meg sehogy... unreal-ben a flak cannon hasonló (igaz az szögek helyett izzó vasdarabokat lő), de az brutáljó... q1-ben volt igazi a nailgun...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.