Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Hát most egy világ dőlt össze bennem!Őket is elérte a gaming zóna!Semmi alcsi,csak edzett üveg. ;]

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Azt hittem a keresztben allo valamik vilagitanak, csalodtam. :O :DDD

(#3) Indy69


Indy69
aktív tag

Ezek is beálltak a gamer bazári 12 egy tucat irányba , persze minimum tripla áron. Viszont legalább talán minőségi cucc.

[ Szerkesztve ]

(#4) Lacok


Lacok
őstag

Nem igazán szimpatizálok a házaikkal de ez most azt kell mondjam nem rossz. A 3 csillámpóni ventilátort pedig cserélni kell és kész. ;]

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#5) Aryan


Aryan
senior tag

Szégyen, ők is már bohóc házat gyártanak. Volt pár Lian Li házam, de azok még letisztultak és egyszerűek voltak.

(#6) Dark Archon válasza Indy69 (#3) üzenetére


Dark Archon
addikt

Az ősrégi Thermaltake Matrix VX házam 4kg és volt 20 rongy. Nincs benne üveg és nem is világít, de az is minőségi, porszűrővel, ventilátorokkal, szerszámmentes HDD fiókokkal.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#7) Pug


Pug
veterán

Ez ugye csak egy rossz vicc...

(#8) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Kérdezem, kötekedés nélkül: Mi értelme van az üvegfallal lezárt ventilátoroknak ott a ház elejében?
Nekem egy HAF 932-es házam van, ott van értelme (normális megoldásnál rács van + porszűrő), de így....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) Bolobi válasza Dark Archon (#6) üzenetére


Bolobi
tag

Szintén így vagyok a dologgal Corsair 550D, nagyon sokáig keresetem mire meglett, de letisztúlt átgondolt nem karácsonyfa :D

[ Szerkesztve ]

i5 3570k@4,5Ghz 1,08v, Noctua D14, AsRock Fatal1ty z77, EVGA GTX980 FTW, G.Skill Ares 2x4Gb CL9 2133, Corsair CX500, Corsair 550D, Razer Deathadder 2013

(#10) kromatika


kromatika
veterán

Minek szált be a Lian,ebbe a simlis RGB mániába.

Légy jó mind halálig.

(#11) #72042496 válasza Bolobi (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Tényleg nagyon jól néz ki az az 550D. :K

(#12) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Má ők is? Eddig úgy tudtam, h drágán de megszokottat csinálnak.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#13) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ebben sincs hotswap racknek hely...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.