Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) count_zero


count_zero
tag

Ez legalább másfél virtuális fps, ugyanúgy, mint a mélyláda a kettesgolf csomagtartójában is két plusz lóerőt ad...

There are many secrets in District 9

(#2) Amacs


Amacs
aktív tag

Vagy még arra tudok tippelni, hogy annyira green lesz a cucc, hogy full spectrum led lesz a hűtőn, így a ház mellett a plexin túl akár növényt is termeszthetünk a fénynek hála. :D

(#3) #16939776


#16939776
törölt tag

Cím: Intel odaveszett a gamer-ekért folytatott harcban.

Nagyon kemény a figura :DDD

(#4) Stepo


Stepo
aktív tag

Ekkora fényerőnél meg is vakulnék este... Főleg ha kékre állítanám.. :DDD
A VGA-mon van rgb led, de az legalább kellemesen izzik... Nem szúrja a szememet... :D

(#5) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

A második képről ez jutott eszembe...

(#6) velizare


velizare
nagyúr

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Szo szerint parasztvakitas.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#8) stratova


stratova
veterán

cain69 Valóban :DDD
Totalbike után szabadon ez a Valentin napi Raja lehet:

[ Szerkesztve ]

(#9) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ezek elég forever alone képek. Normális keretek között ott a gép helyén egy nőnemű humanoidnak kéne lennie.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szoval akkor a lenyeg:

"Gamer hutovel jon a Ryzen"

:DDD

Live-Die-Respawn

(#11) Bohus


Bohus
aktív tag

A Ryzen megjelenésének csúszása miatt most így próbálják jobb színben feltüntetni magukat.

A Föld legnagyobb problémája maga az ember.

(#12) berVi


berVi
senior tag

(#13) Baryka007 válasza #16939776 (#3) üzenetére


Baryka007
őstag

Ezt ha lehetne likeolni, mint facebookon megtettem volna ! :DDD :DDD :DDD

(#14) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ezzel csak indokolatlanul drágítják...nem beszélve a "gagyifaktorról" ...mintha már most azt mondanák, hogy "talán nem olyan jó, de olyan mint egy karácsonyfa". Lehet hogy nem egy indiai származású főnöknek kellene dizájnötleteket adnia, mert náluk a Bollywood style a mindennapok része, amitől egy europai ember émelyeg pár perc múlva.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#15) zetor2000


zetor2000
senior tag

Mekkora Raj a Koduri...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#16) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Úgy kellett már, mint egy falat kenyér. :W

(#17) Zeratul válasza velizare (#6) üzenetére


Zeratul
addikt

Raja úgy néz a gépre mint aki mindjárt magáévá teszi, nem tulajdonlási értelemben. :))

(#18) CsonkaImo válasza velizare (#6) üzenetére


CsonkaImo
addikt

:C

(#19) Sebaj Fóbiás válasza Tigerclaw (#14) üzenetére


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Nem kerül olyan sokba 2-4 LED. Ha csak ráteszik anyagárban, és mondjuk csak akkor megy, ha a kedves user kívánja, akkor szerintem nem rossz húzás.

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#20) AxBattler


AxBattler
félisten

Tudja esetleg valaki, hogy milyen házat ölelget a pasas?
Az tetszik, de a LED is jöhet! :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#21) Habugi válasza velizare (#6) üzenetére


Habugi
addikt

:C :DD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#22) olle


olle
senior tag

:C :Y :C

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#23) Grenki


Grenki
csendes tag

Remélem, hogy sikeres lesz az új proci, egy ár versennyel a két "nagy" között mindannyian jól járnánk... :D

(#24) Pete55555 válasza olle (#22) üzenetére


Pete55555
addikt

Pofásak ezek a hűtők, remélem tényleg ilyenek lesznek.

...Szeretem leracsniztatni...

(#25) scope2007


scope2007
addikt

Mit érez az öreg ilyenkor lol xD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#26) gyiku válasza velizare (#6) üzenetére


gyiku
nagyúr

:))
van a hazon 5.25-os hely? [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#27) velizare válasza gyiku (#26) üzenetére


velizare
nagyúr

neked vágunk rá egyet. ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#28) mickemoto


mickemoto
őstag

Felõlem világíthat akár csak ne hangoskodjon, mert ami referencia hûtõi voltak eddig az amd-nek mind csak ócskavasnak voltak jók.

(#29) nejad


nejad
aktív tag

i7-em a hozzá tartozó lappal ingyen elvihető ;]

(#30) MZperX75 válasza nejad (#29) üzenetére


MZperX75
addikt

Mondom a címet postai költségeket átvállalom,ja ezek után sza..k Ryzenre :DDD

(#31) carl18


carl18
addikt

Ryzen bemutató videón a csúcs 8 magos processzoron nem világított a gyári hűtő szóval szerintem nem fog.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#32) 8th


8th
addikt

Valaki szólhatna a jóembernek, hogy már 2017-et írunk. Egy ilyen fotonágyú már tíz éve is ultragáz volt.

"a Twitteren posztolt Ryzen PC-s fotókból arra következtethetünk, hogy ezekről a hűtőkről sem hiányzik majd a manapság oly divatos bazári RGB LED-es megvilágítás sem." ;]

[ Szerkesztve ]

(#33) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Like, ez egy teljesen vilagos jelzes arra, hogy ez megintcsak papiron oke. Azert kellenek ezek a parasztelvakito faszsagok. Csak figyeljetek meg, megint atbasz minket az amd majd. De en lennek a legboldogabb ha nem lenne igazam.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#34) Lacok


Lacok
őstag

Ezt most miért kellett?

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#35) burriebonz válasza count_zero (#1) üzenetére


burriebonz
tag

Ugyan má! Van ahol jobban hajtja mint a motor! :)

(#36) carl18


carl18
addikt

+ Rgb led +20% teljesítmény ! :D :R

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#37) Grenki válasza -Skylake- (#33) üzenetére


Grenki
csendes tag

"megint atbasz minket az amd majd" Hát én nem tudom téged "atbaszott" e, én hatodik éve "nyúzok" egy phenom II 955- ös procit de mai napig megállja a helyét ! Általános használatra, net, filmnézés, youtube mai napig elég ! Ok játéknál sokszor elfogy az erő na de 6 éves proci, szóval...

(#38) burriebonz


burriebonz
tag

Meg van egy sanda gyanúm hogy ezeket nem a low-mid range prockókhoz fogják szórni, felsőházba meg azért szerintem elég alap hogy egy diabolikus kacaj kíséretében dobom a szelektívbe a stock hűtőt! :)

(#39) kalmani


kalmani
tag

Végre!
Ez tuti VR Ready hűtő lesz!

(#40) #56573440 válasza carl18 (#36) üzenetére


#56573440
törölt tag

+3000 crit + 200% headshot + 100 fps . Marioban, balra haladva is....

Egyébként meg lehetne az hogy ne? ;]

(#41) #06658560 válasza Grenki (#37) üzenetére


#06658560
törölt tag

Netezni, filmet nézni manapság egy kávéfözö is elég.
Ez mondjuk a proci leminösítésének mértékét is meghatározza.

(#42) twollah1976


twollah1976
őstag

Oooo lye.....

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#43) AxBattler


AxBattler
félisten

A házról még mindig nincs tippje senkinek? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#44) Pete55555 válasza AxBattler (#43) üzenetére


Pete55555
addikt

LINK

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#45) AxBattler válasza Pete55555 (#44) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi! Azt hittem, valami kisebb példány, sajna nekem túl nagy lenne...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#46) tailor74


tailor74
őstag

Mindig lehúzunk mindent, ami ergébés, úgyhogy fújjjj, ronda ez is. :DDD
Gondolom a tuningosabb modellekhez nem fog jarni ez a hűtés...

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#47) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Kövezzetek meg, nekem tetszik. :D

(#48) Zeratul válasza inspiroyhome (#47) üzenetére


Zeratul
addikt

(#49) b.


b.
félisten

Hitetlen ilyen cikkeket olvasni a PH-n.. komolyan mondom felüdülés már tegnap óta.Ez az utolsó mondat :) Remélerm Abu nem siet vissza , bárhol is van.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#50) bolygo85 válasza AxBattler (#20) üzenetére


bolygo85
tag

NZXT S340

Vive cum honore, mori cum gloria!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.