Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kikikirly


kikikirly
senior tag

Gskill Trident Z 3200 CL14-el van 1,35V,igaz RGB nélkül.Ez meg 3000 CL19.Király lenne ez az RGB móka ha több áramot tudna kapni a foglalatból,igy hogy az időzités/Órajel kárára megy, nem is tudom...
Amúgy bejönnek RGB mókák,Plexi gépházba jól mutatnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) koko52 válasza kikikirly (#1) üzenetére


koko52
veterán

+1 Jöhetnek rá a tápcsatik.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3) koko52


koko52
veterán

A táblázattal valami nem kerek. Pl 3000 cl19 utána az időzítés már cl16-18-18-38
Illetve van olyan ram, hogy 2933 meg 3000 mhz és csak 1,2v? Én csak 1.35-ről tudok.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#4) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A cikk nem tér ki rá, de ez gémer.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) koko52 válasza koko52 (#3) üzenetére


koko52
veterán

Közben találtam, HyperX 3200mhz cl18 1,2v. Mondjuk ilyen időzítéssel ne is kérjen többet :U

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#6) Noukoum válasza Dilikutya (#4) üzenetére


Noukoum
veterán

Ugyanis ami világít az gémer. Aki mást mond az hazudik.:D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#7) -Skylake- válasza Dilikutya (#4) üzenetére


-Skylake-
addikt

:D

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#8) #89309696


#89309696
törölt tag

Jöhet a HDR szabvány ezekre is.

(#9) DEJVID válasza kikikirly (#1) üzenetére


DEJVID
őstag

A plexi ház olyan 2004-2008 körül volt "menő".

(#10) kikikirly válasza DEJVID (#9) üzenetére


kikikirly
senior tag

Nálam most is az. :D

(#11) prmcsk


prmcsk
addikt

Már vártam nagyon... :DDD

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#12) SaGaIn válasza Dilikutya (#4) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Köszönjük nyilvánvaló kapitány... elrepülhetsz :D

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#13) #90085632


#90085632
törölt tag

Wow, ez királyul néz ki!

(#14) laceszgamer


laceszgamer
addikt

A következő mi lesz? Reflektorok különféle színű búrákkal? Tényleg nem értem meg mire jó, engem konkrétan inkább zavarna, ha itt világítana mellettem folyamatosan minden színben a gép.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#15) -Skylake- válasza laceszgamer (#14) üzenetére


-Skylake-
addikt

Addig orulok, ameg vannak ilyenek mint te. Akiknek a szamitogepen jatszok az egy egyszeru szamitogepen jatszok es pont. Ez, amit ma "gamernek" hivnak, ez egy szimpla izlesficam. Semmi tobb. De hat kereslet kinalat, nyilvan a gyartok nem hulyek. Valovilagra, valotarsakra meg ejjel nappal budapestre is van igeny, nicki minaj zenejere is van igeny, fiat multiplat is sokan vettek , az rgb led-es pc csak a kovetkezo ebben a sorban. Kinai szerintem tonnaszamra exportalja a nyuszifules iphone tokot, az se kulonb semmivel. Egyetlen kulonbseg, hogy a felvevoreteg ott inkabb nokbol all, ramoknal meg fiukbol. Ezt leszamitva ugyan az az izlesficam all mindketto hattereben.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#16) Dilikutya válasza -Skylake- (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Fiat Multiplára mai napig nem találok magyarázatot. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) -Skylake- válasza Dilikutya (#16) üzenetére


-Skylake-
addikt

Szerintem azert, mert nincs is. Engem sokkal inkabb az zavar, hogy ott is volt egy "fotervezo" , aki valoszinuleg euro szazezreket kapott a """"""""""munkajaert""""""""""" es tobb mint biztos vagyok benne, hogy valami neves egyetem adott neki egy ipari formatervezo diplomat, mert gondolom ez azert alapfeltetel a fiatnal is. Tehat neki papirja van rola, hogy ert egy olyan szakmahoz, amire a multipla az orok es tagadhatatlan bizonyitek, hogy nem.

Mivel a multipla is gyartasba kerult, igy felteszem a tervezo azt hitte, hogy oke, a menedzsment is azt hitte es a vasarlok is. Ezert mondom, itt sincs szo masrol. Vannak akik ezt izlesesnek talaljak, nem tehetnek rola, nem mindenkinek van kifejlett szeperzeke.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#18) D.Va válasza -Skylake- (#15) üzenetére


D.Va
senior tag

Nicki Manaj teljesen okés szerintem <3 :P (nem vagyok fan és egy jó operát ugyanúgy meghallgatok, bár az élőben az igazi...) De nálam a Metallica, Nicki Manaj és Mozart simán megfér egymás mellett...

[ Szerkesztve ]

(#19) D.Va válasza Dilikutya (#16) üzenetére


D.Va
senior tag

[link]

Akkó ehhe mitszósz?? :U :DDD

(#20) Dilikutya válasza D.Va (#19) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem értem az összefüggést. Ezek nem nagy szériában gyártott személygépkocsik, csak ilyen ízlésficamos fröccsöntött bohóckodás.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#21) Pugna válasza -Skylake- (#17) üzenetére


Pugna
kezdő

Szerencs hogy neked van, és eldöntöd helyettünk hogy mi ízléses és mi ízléstelen. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.