Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) RexMaximus válasza kemotox (#2) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Voltam??!!??44!! Ezzel verig sertettel :D

(#3) cinemazealot

Jo sokmindent kell cipelned. Nekem az egyik cel az egyszerusites, ami nalam a legtobb elethelyzetben mukodik. Amugy az a szitu, hogy gyakran szemelyit se vittem eddig magammal - nagyon gyakran es eddig nem allitottak meg engem se jo ideje. Egy banki ugyintezesnel derult ki, hogy bo ket eve lejart a szemelyim :D. Elotte meg szinten hasonlo helyzet volt, akkor munkaszerzodes miatt kellett megujitanom, az is lejart :).

Most viszont a berlet melle kell. Az idelis penztartca igy nekem nehany kartya (szemelyi lakcim es tarsai talan 4?) papirpenz es neha eltennek bele egy egy nevjegyet meg sajatbol nehany peldany. Ja meg a berlet :).

Apro az nalam zsebbe megy, alltalaban olyan ruhazatom van ahol nem szamit (nem csorog, nem latszik, nem huzza a szebem bar nyilvan naponta kipakolom :) )

Az alap felszereles ez a penztarca lenne, telo, zsepi (nem vagyok alergias de ezeregy szituba jol jon az) es svajci bicska (victorinox). Ja es a kulcs, egy kulcskarikan 3db.

(#4) 7

Koszonom, felveszem a listaba. Az eredeti posztba beirom majd uolag az itt felmerult tipusokat. Ennel mondjuk fura ez a beles dizajn. LSD feeling :)

(#5) mustang08 / (#6) colomb2 / (#7) dqdb

Ezek is bekerulnek, egyebkent petipetyahoz hasonlo user tapasztalatok a legjobbak.

(#9) Bozodi János

Hat igen, az ar nalam is azert elgondolkodtat. Ha tudnam, hogy valoban jo, akadna valaki aki evek ota ilyet hasznal es elegedett igy is a minosegevel az jo lenne azert. Igazabaol van nehany bigyulam ami hasonloan draganak tunt - lasd a bejegyzesben emlitett penzcsipeszt - de ha idotallo akkor a vegen az fog kijonni hogy olcso. Jo idore le van tudva a problema, nem kel vele foglalkozni se uj beszerzesevel stb.

Meg egy dolog ami nalam szamit, pl szerszamokbol is a jobbat veszem meg mert egyszeruen elmeny hasznalni. Jobban ki is szolgalnak. Egy hatranyuk van, az ar nyilvan :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.