Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rootkiller


rootkiller
őstag

Mindig egy picit jobbak lesznek ezek a cuccok :P

Artengo TR 990 Pro

(#2) mjani1172 válasza rootkiller (#1) üzenetére


mjani1172
addikt

Ezt ellensúlyozandó a Google szolgáltatások egyre jobban szívják az akkut.

(#3) ttt1


ttt1
őstag

Így elég a kis aksi,mert lassan termelni fogják az energiát:)

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

Én úgy vettem ki a hírből, hogy az S820-hoz képest csökkent a fogyasztása 5%-kal.

***

(#5) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez még sovány lesz a jövő évi 4k-s kijelzőkhöz, de szép lassan haladunk.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Akkor most a daydreamhez sd 821 kell vagy hülye vagyok?

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#7) ToniSoprano válasza t72killer (#5) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Mi a túrónak a 4K mobilon, hogy jól hamar leszívja az aksit? TV-n szerintem több értelme lenne, de ott még a QHD sem jellemző.

(#8) Eclips21 válasza ToniSoprano (#7) üzenetére


Eclips21
őstag

Már nagyon nincs mit újítani. Dupla kamera, vérnyomás mérő, ujjlenyomatolvasó, írisz szenzor, nagy aksi, vízállóság, nyomásérzékeny kijelző, újfajta USB, ez kb mind meg van a Note 7-ben. 17/18ban 4K maradt csak újdonságnak. És sose az a kérdés van e értelme hanem hogy mennyien veszik meg.

[ Szerkesztve ]

(#9) t72killer válasza ToniSoprano (#7) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szemüveg és mobil mozi (sajna egyelőre csak VR szemüvegeket látni, jó lenne olyan is, ami a moziban megszokott ~40-60fokos FOV alatt mutatná a képernyőt)

Akksi: az OLED-féleségek fogyasztása tudtommal nem függ a felbontástól csak a panel méretétől, a futó progik felbontásánál pedig jó úton vagyunk afelé, hogy skálázni lehessen. Ergo egy brutál játékot mondjuk fHD-re szép kerek 4:1 arányban leskálázva tolnál, míg egy uhd filmet eredetiben, szemüveggel néznél rajta.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.