Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AddyKing


AddyKing
tag

Nem kellett sok idő ahhoz, hogy a jelenlegi csúcsok is ajánlottá váljanak. Kicsit vegyes érzéseket kelt bennem. Belegondolva, hogy "nem rég" állítottam össze a konfigurációmat. A 90-es évek újra visszaköszön. :)

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Hátööö... átlag 30fps mindenhol? :F
Húha, bajban lesznek a gaming monitorok gyártói.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#3) eL Geri válasza AxBattler (#2) üzenetére


eL Geri
őstag

Talán ez nem pont az a játék, ahova kell a 120 fps (de igen, pl. 60 sose árt).

(#4) csako válasza AxBattler (#2) üzenetére


csako
veterán

Emiatt sem vettem még "gsync compatible" monitort, 40-48 Hz-nél kezdődik... A sokhertz is csak kárbaveszik.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#5) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

30 fps-es játékkal én egyre kevésbé vagyok képes játszani. :( Legalább egy RT nélküli teljesítmény módot rakhattak volna bele. Mondjuk a Bloober Team nem a kiváló teljesítményű játékokról híres.

A játéknak soha nincs vége.

(#6) Croissant


Croissant
aktív tag

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Oké, hogy már atomrészletes a gépigény megadása, csak a reális elvárásokkal nincs semmilyen viszonyban. Vagyis de: ray-tracing használata mellett még ma is 30 FPS kierőszakolása a realitás.

Na de anélkül???

(#7) KaitouP


KaitouP
veterán

Kicsit eltúlozták a lengyel kollégák a hülyeséget megint. Bár állítom, hogy ez a gépigény optimalizálatlanságból fakad, a Blair Witch is szarul futott, pláne hogy grafikailag se volt benne semmi kiemelkedő. A medium gépigény 1080p 30 fps-re a legnagyobb vicc amit láttam mostanában, nehogymár 2022-ben Full HD felbontáson a legmagasabb beállításokkal, RT nélkül ne legyen meg legalább a 60 fps egy 5700XT-vel meg egy 2700X-el, 16 GB RAM társaságában. :U

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

DLSS mellett szerintem még nálam is simán menni fog.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

sejtettem, hogy ez lesz...kijöttek az új VGA-k aztán most örülnek a fejlesztők, hogy nem kell már "optimalizálni" és reménykednek abban, hogy majd mindenki fél milliós VGA-t fog venni. :W

(#10) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Öhm, mi ez a 30 FPS target mindenhol? :W

Ez a "minden legalább 60 FPS-el fut, valami meg akár 120 FPS-t is tud mindentverő Series X-en" is 30 FPS lesz? :(((

(#11) C4mp3r


C4mp3r
addikt

600k-ert vettel 3080-at? got you fam, 30 fps meglesz :D az ilyen fejleszok hol elnek, teljesen abszurd, akkor nyomatom egy series x-en a 4k 30fps ott is meglesz minimum es csak 200k. az, hogy 2021-ben meg mindig egyaltalan felmerul a 30fps a vilag szegyene

(#12) Wesder válasza Hunpriest (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Van baj...
A 60fps ajànlàs, tehàt jó lenne ha a fejlesztők azt alkalmaznàk, de ha ragaszkodnak a 30-hoz, akkor nem fogjàk azt mondani hogy akkor vidd màshovà a jàtékodat. :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) Z10N


Z10N
veterán

Vegre minden scenariora van opcio. Bar Polaris kartyat nem latok. GCN2-rol egybol ugras RDNA1-re, semmi GCN3/4/5.

Ui: A 30 FPS mindenhol kulonosen vicces :D

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#14) Lord Myn


Lord Myn
senior tag

Utánanéztem, sajnos beigazolódott a gyanúm... 30fps lock-os lesz a játék (a fejlesztők szerint a mozi feeling miatt, há'hogyne... :W ).

Az LA Noire az egyik kedvenc játékom (ugye az akkori "videó-arcmimika" miatt, az is 30fps lock-os), de amikor pár hete feltelepítettem nosztalgiázni egy kicsit, olyan darabosnak/szagatottnak hatott a játékmenet, hogy ihaj... Hiába, a 144Hz-et könnyű megszokni, visszaszokni nehéz. :(

"War does not determine who is right - only who is left."

(#15) Wesder válasza Lord Myn (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudod PC-n kivenni a lock-ot?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) Lord Myn válasza Wesder (#15) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Fogalmam sincs, hogy ki lehet-e majd venni, csak 1 hét múlva jelenik meg a játék... :U

"War does not determine who is right - only who is left."

(#17) oriic válasza Wesder (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kikapcsolhato lesz az FPS lock, nem kell izgulniuk PC-seknek:

"but Bloober Team confirmed that an option to unlock framerates will be available in the graphics menu."

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#18) Wesder válasza Lord Myn (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn :U Na de PC-n ugye mindent is lehet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) Lord Myn válasza oriic (#17) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Akkor viszont tényleg nem értem, miért 30 fps-re adják meg a specifikációkat... :F

"War does not determine who is right - only who is left."

(#20) Croissant válasza Lord Myn (#19) üzenetére


Croissant
aktív tag

Annál többet úgysem lát az emberi szem ;]

(#21) aginor válasza KaitouP (#7) üzenetére


aginor
addikt

Tök igazad van. Nem a látvány indokolja ezt a gépigényt, sokkal inkább a lustaság. Ebből már kaptunk ízelítőt a Blair Witch-ben. Ha valami "bevált", akkor azon minek változtatni. :F
Nem baj, de azért azt elvárják, hogy vegyem meg a vackukat, meg a hardvert is miatta..

oriic: "Kikapcsolhato lesz az FPS lock, nem kell izgulniuk PC-seknek" - nem, mert be van építve a motorba azáltal, hogy normális hardveren örülsz, he egyáltalán ennyi megvan. ;] :P

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#22) Wesder válasza aginor (#21) üzenetére


Wesder
félisten

Szerencsére nem kell megvenni a Mediumot, mert Pass-os. A hardver az màr màs kérdés.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) aginor válasza Wesder (#22) üzenetére


aginor
addikt

Igazad van, múltkor láttam is valami cikkben és tök megörültem neki.
Mondjuk a pass sincs ingyen ám.. ;)

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#24) Wesder válasza aginor (#23) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, de 300ft ha esetleg még nem volt, és kapsz még mellé 100 màsikat arra a 3 hónapra. Most azt hiszem ilyen akció van új tagoknak.
Ezzel csak azt akarom mondani hogy inkàbb kiadok érte hàromezret (ha nem él a 300ft-os akció) és ha nem tetszik, akkor jàtszok màssal esetleg a kínàlatból, mint megvegyem 17300-ért. (15570 előrendelésben)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) Lord Myn válasza Wesder (#24) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Az ES-ban 12e... (szerencsére már egy ideje HUF-ban mérnek és nem €-ban)

#20Croissant Gondolom ezt irónikus poénnak szántad... :U

"War does not determine who is right - only who is left."

(#26) Wesder válasza Lord Myn (#25) üzenetére


Wesder
félisten

MS Store-t néztem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27) Croissant válasza Lord Myn (#25) üzenetére


Croissant
aktív tag

Természetesen :D De a fejlesztők nem :D

(#28) KaitouP


KaitouP
veterán

Egyébként pre-loadolható a cucc PC-n Game Pass-ben, bár valószínűleg lesz akinek nem mondtam újat.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#29) aginor válasza Wesder (#24) üzenetére


aginor
addikt

Nekem is volt olyan játék, amit tök jó volt, hogy ki tudtam próbálni, mert így nem vettem meg majd 20k-ért szerencsére. Amúgy a pass egy tök jó dolog, kivételesen pont egy olyan, ami megéri az árát csont nélkül. :K

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.