Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RaveForce


RaveForce
veterán

én azthittem h a widgetek lényege h elfér a desktopon kicsibe, akár több is egymás mellett, ehhez képest ilyesmit egyik képen sem látok :F

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2) blueMerle válasza RaveForce (#1) üzenetére


blueMerle
veterán

Én sem értem a dolgot :F

(#3) #16820480 válasza blueMerle (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem csak arról van szó, hogy ami eddig plugin volt (today plugin, meg stb), az most a megvalósítás miatt widget nevet kapott, mert html, css meg javascriptben készítik.

(#4) gabor85


gabor85
őstag

alaklámázás, vazze :Y

(#5) BloodRay válasza #16820480 (#3) üzenetére


BloodRay
veterán

Szerintem is erről lehet szó. Én sem értettem először. :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6) domi007


domi007
őstag

Mekkora okosság ez:
Létrehozzák a widgeteket, amelyek html, css, javascriptben íródnak, amelyek szabvány nyelvek, ergo mindenhol, minden platformon ugyanazt csinálják.
Erre mit csinálnak a Ms-nél?
Szabványtalanítják (huh, de szép) ezeket a nyleveket, nehogy átjárás legyen egy asztali widget meg egy mobil widget között... :(((

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#7) marcee válasza domi007 (#6) üzenetére


marcee
addikt

...noch dazu még lassabbak is lesznek, mintha natív binárisba lennének fordítva. Rosszat sejtek.

\m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.