Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Nem semmi lenne..
Amúgy nem tudom ki volt az az agyatlan aki arra számított, hogy a G4 ilyen áron sikeres lesz. Vicc.

(#2) Kovax12


Kovax12
tag

Ha a Google tényleg felvásárolná az LG nagyrészét, akkor nem kizárt, hogy néhány év múlva az LG is a Motorola sorsára jutna.

Nem írom alá!!! :D

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Hajrà :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) domperke válasza szabi__memo (#1) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Az Iphone-t is eltudják adni 300k ért... Miért ne gondolhattak volna nagyot. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5) telemundo válasza domperke (#4) üzenetére


telemundo
tag

Az almáéknak meg van a maga agymosott brigádja, az LG-nek nincs

Kínáé a jövő :)

(#6) ricinus13


ricinus13
senior tag

Az elsőnél oké hogy dollár meg forint van megadva, bár a forint szvsz felesleges, de a másodiknál az 1 billió won meg a 241 milliárd forint helyett nem lehetett volna dollár? Volt már párszor ilyen és mivel a legtöbb hírnél csak dollár van megadva így semmi értelme a forintnak. Oké mindenki a buksi fejében átváltja de azért na...

(#7) rozsasandor9


rozsasandor9
tag

Na ez nem semmi! :Y

"Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

(#8) Paul119


Paul119
addikt

Beváltak az lg nexusok akkor miért ne nyomhatnák ők:D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#9) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Most a Google az LG Mobile, vagy az LG Display-be akar befektetni?
Szerintem inkább utóbbi, mivel eléggé érdekelt az autókba szánt rendszer miatt.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#10) SybenX


SybenX
őstag

Gyanús volt hogy mindig az lg gyártja a nexusokat ;]

(#11) Obyboy válasza telemundo (#5) üzenetére


Obyboy
addikt

+1 :C

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#12) Sn00k


Sn00k
veterán

Pedig nincs is jobb egy G4nel ,mondom ezt g4 tulaj kent. :DDD

3njoy the Lif3

(#13) BloodRay


BloodRay
veterán

Na ez remélem ordas nagy kacsa...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#14) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Ki az az agyhalott,aki ezeket a hülyeségeket szélnek ereszti?
Deee majd pont az LG fogja eladni majdnem a fele részesedését.(mobilág)
Azért ott nem tartanak,hogy erre szükségük legyen.

(#15) Sinesol válasza Kovax12 (#2) üzenetére


Sinesol
veterán

Ezt mégis miből gondolod?

A Motorola már a vételkor tetszhalott volt, a Google nem okolható semmiért.

(#16) Paul119 válasza Szabcsizz (#14) üzenetére


Paul119
addikt

A rossz ötlet olyan mint a fingás :D ha nem engeded ki baj lesz belőle:D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Na megbukik az LG is? ;]
Azt sem értettem minek adták el adták el a motorolát. Sokan örülnének egy egész Nexus termékcsaládnak ami csak 3-4 modellt tartalmazna évente. Alap -közép- felső- phablet termékek lennének, normális frissítéssel. Több nem is kéne- Na mindegy.

(#18) zombinyul válasza Sn00k (#12) üzenetére


zombinyul
addikt

Mondom ugyanezt szinten G4 tulajkent ;]
Tenyleg nagyon jo telefon. Ahogy latom / hallom az S6 pl folyamatossagban, valamint ram kezelesben nincs fasorba tole. Szamomra a kijelzo is tokeletes (pedig hatalmas amoled b*zi vagyok), es tenyleg, minden ponton nagyot domborit. Imadom.

Remelem ez a hir kacsa, mondjuk sok realitast nem tudok benne felfedezni.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19) Elementh


Elementh
aktív tag

A sok egyforma közép cucc után nem csoda, h bukta van.. Ha beletolna pénzt a Google, akkor talán lehetne Moto g jellegű telefon, jó áron. De majd kiderül idővel minden..

(#20) takacsbotond


takacsbotond
őstag

A G2 óta nem volt normális LG teló, abszolút felső kategóriás hardvareval... :S

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#21) zombinyul válasza takacsbotond (#20) üzenetére


zombinyul
addikt

Egy G3, vagx G4 hw mire nem eleg? Esetleg egy G Flex 2-e? Azert mert papiron gyengebb egy One M9-nel, vagy S6-nal, meg jobban teljesitenek mindkettonel (marmint a G4 biztosan), minek ezeknel erosebb...?

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#22) vicze


vicze
félisten

Egyre nagyobb az uborkaszezon. :)

(#23) Sinesol válasza takacsbotond (#20) üzenetére


Sinesol
veterán

Igazából a vásárlók 99%-át totál nemérdekli milyen hardver van benne, a felhasználói élmény a lényeg, ott meg nincs semmi gond.

Ott van jó példának az Iphone 6, még FullHd kijelző sincs benne, mégis az egyik legjobb teló a piacon, csak az árral vannak komoly gondok.

A hírhez visszatérve, nem biztos hogy rossz dolog lenne, kiváncsi lennék mibe fektetné azt a rengeteg pénzt az LG.

[ Szerkesztve ]

(#24) Szabcsizz válasza Elementh (#19) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Bukta van?Ez azért elég erős túlzás.Fogy az a G4,csak várni kell még egy kicsit.
Meg nehogymár a Google stock droidot csináljon belőle.Ha a belépő & közép gépek nem is a legjobbak,de a felső szegmens,nagyonis ott van az a bizonyos létra tetején.
Az LG maradjon csak LG. :)

[ Szerkesztve ]

(#25) icp1970


icp1970
senior tag

Hmm érdekes hír.Nem semmi.

(#26) falijja


falijja
őstag

Mr. True hd lg ráhajt az amoledre...ügyeeees

(#27) Sinesol válasza falijja (#26) üzenetére


Sinesol
veterán

Vezető Oled gyártó már egy ideje......

[ Szerkesztve ]

(#28) Kékes525 válasza Kovax12 (#2) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez nem kizárt. A Google megteheti.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#29) janeszgol válasza Sinesol (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha igazak ezek a bődületes számok amik az iPhone 6/6+ eladásairól szólnak, az hatalmas pofon a konkurenseknek. Mikor kijöttek ezek a nagyképű ájfónok, a nagyobb cégek, de még néhány dzsunka is viccet próbált csinálni az almából. "Üdv 2012-ben" és hasonlók, mindenki emlékszik rá.
Hát ehhez képest a i6 profitja több, mint az összes többi profitja ez év első és második negyedévében.
Most megint ott tartunk, hogy árgus szemekkel lesik az Apple-t és kullognak utána. Üdv 2007-ben. Vagy még előtte. (Lásd: saját chipkészletek - Exynos, HiSilicon és társai, saját oprendszer próbálkozás, mint pl Tizen.)

Más: A Motorolából nem csak szabadalmakat akart a google? Ezért is adta tovább.

[ Szerkesztve ]

(#30) Zedz válasza zombinyul (#21) üzenetére


Zedz
addikt

G3 hardver nem nagyon akarja bírni azt a kijelzőt. Szerintem az még lazán jöhetett volna fullHD felbontással. :(

(#31) Halkow.


Halkow.
senior tag

A kereső kisegit majd a lincenszeket kifilézi belőle, a nevet pedig eladja valami kínai gyártónak.

OFF: A LG G4 10x jobb mint a G3, drága lenne szerintem az epöl a drága meg az idióta 3 milliós arany órájuk.

(#32) kolosanyi válasza Sn00k (#12) üzenetére


kolosanyi
veterán

Dehogynem, a p*n@! :DDD

(#33) cszn válasza janeszgol (#29) üzenetére


cszn
őstag

Szerintem aki nagyjából képben van a helyzettel, az nem számított arra, hogy bukta lesz a nagyobb iPhone. Semmi nem változott, csak abból a szempontból érdekes, hogy akkor először az Apple lépett későn és belátta, hogy a többiek által diktált trendet kell követni.

[ Szerkesztve ]

(#34) Beri78 válasza szabi__memo (#1) üzenetére


Beri78
őstag

A g4 igenis sikeres. Csak még nem tudja mindenki megvenni. Megy majd le az ára.... ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#35) Elementh válasza Szabcsizz (#24) üzenetére


Elementh
aktív tag

Ha a 12 éves mélypont nem bukta, akkor mi lehet az? Egyszer vissza kellett annak ütni, hogy dobálják ki a másfél éves hardverű telefonokat.. De ha neked nem bukta, akkor nekem se az.. :)

(#36) Sinesol válasza Elementh (#35) üzenetére


Sinesol
veterán

Még mindig nem érted, hogy senkit sem érdekel a hardver? :N
Most inkább az árazás miatt kicsit lasabban menek a dolgok, de szerintem nem lesz gond.
Az meg hogy 12 éves mélypont, hát kinek mi, lehet hogy ez a mélypont is sokkal magasabban van mint random 60 másik cég legjobb időszaka.

(#37) joey04 válasza falijja (#26) üzenetére


joey04
titán

Fuss neki a hírnek újra

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Valamiért ez olyan racionálisnak tűnik az utóbbi 2 és a következő 1 LG nexus alapján. :) Nagyon jó dolgokat tud készíteni a gyártó.

Finn the human

(#39) Paul119 válasza kolosanyi (#32) üzenetére


Paul119
addikt

ezt nem lehet überelni:D esetleg még lehetne mondani egy jó kis kerítés szaggató:D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#40) Elementh válasza Elementh (#35) üzenetére


Elementh
aktív tag

Sajnos én értem, gyatra hw,mellé jó drága .. Nekem amúgy mindegy, de a cég vezetőinek biztos nem.

Na ezt nem magamnak akartam írni, hanem válasz lenne Sinesol fórumtársnak..

[ Szerkesztve ]

(#41) takacsbotond válasza zombinyul (#21) üzenetére


takacsbotond
őstag

G3 jó lett volna, ha hanyagolják a 2k kijelzőt, akárcsak a G4.Mondjuk egy G4-nek örülnék, ha kiadnák snapi 820-al + 4gb rammal...a flex 2 meg irtózatosan melegszik.Hiába az erős hw, ha visszafogják...

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#42) zombinyul válasza takacsbotond (#41) üzenetére


zombinyul
addikt

Tokeletes a G4-nek a 808 plusz 3GB ram kombo. Igy is siman hozza egy S6 sebesseget, multitaskingba meg le is alazza (nem is kicsit). Plusz a 808 az a SoC, ami siman kitart evekig erobe barmibe. Az hogy Antutuba mit gurit, az meg marhara nem erdekel. :) Mindenre eleg, en tokeletesen elegedett vagyok vele.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#43) Ádám16 válasza zombinyul (#42) üzenetére


Ádám16
addikt

Az a gond, hogy ezt a geekekkel nem tudod megértetni. Még mindig azokat a fránya pontokat nézegetik, és arra áll az epénisz.

Nekem a G3 a lag miatt nem tetszett, viszont cimborám barna bőr hátlapos G4-ét fogdosva igenis elkapott a "kell" érzés. Ettől függetlenül érthető, hogy visszaestek az eladások.
Robbantaniuk kéne a középkategóriában, mint anno az F6-tal, és jövőre bízni abban, hogy a Qualcomm nem cseszi el a highend chipsetjét. Na meg az árazást is kicsit újragondolni..

(#44) zombinyul válasza Ádám16 (#43) üzenetére


zombinyul
addikt

Igen, pedig tobbet er egy jol optimalizalt 40ezer pontos, mimt egy sz*rul optimalizalt 70-es. Ugyebar ha egy telefon tud 40-et, annak mar van egy olyan hardvere ami kb. mindenre eleg... De ott van az S6 mint ellenpelda a maga igen imponalo 70ezrevel, es nem tul folyamatos a cucc. De igen, mindenki a pontokan nezi. Nekem is barna boros van, de a muanyag hatlappal hasznalom, mert nekem sajnos kell a tok (a 735-osom egyszer hasznaltam tok nelkul, azonnal le is estettem, osszeszedve olyan eselytelen serulest, hogy kn. javithatatlan :D Igaz, kicsi, mukodest nem befolyasolo esztetikai serules), mar a munkam vegett is. A bor hatlapon meg hulyen nez ki az atlatszo szilikon tok...
Ha kozepes telefont kellene vennem, en ma is elsosorban Lumiat neznek, utana meg LG-t. Mert Droiddal ennyire folyamatos mukodest kozepes hardverrel meg nem lattam (tablet) mas gyartotol. De teny, hogy a nagy bumm iden elmaradt.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.