Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Nem semmi a combat rendszer, kár, hogy PC-re nem jön ki. Beneveznék egy körre ha befejeztem a TLR-t.

(#2) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Most ez valami lövöldözős jrpg?
Nem néz ki rosszul.Mostanában egyre több olyan játék jön ki konzol exluzívként amikkel szivesen játszanék.
Fable 2, Gears of war 2 ,Dead space 2,FF XIII, meg most ez is.
Tényleg ideje lesz beszerezni egy Xboxot.

(#3) Sicilian


Sicilian
addikt

Mostanában minden kimarad konzol hiányában...

nothing is true everything is permitted..

(#4) D1Rect válasza Ateszzero (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

"Mostanában egyre több olyan játék jön ki konzol exluzívként amikkel szivesen játszanék."
Na igen...
Egyébként ez egy komoly JRPG-nek tűnik. ;)

(#5) Ateszzero válasza D1Rect (#4) üzenetére


Ateszzero
őstag

Nagyon úgy tűnik.
Viszont, ha választanom kéne Xbox 360, és az én félig gamer-nek mondható Pc-m között , maradna a pc-m.Nem cserélném egy játék miatt sem el a pc-met xbox-ra.
Marad a sóvárgás.

(#6) D1Rect válasza Ateszzero (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Ne aggódj, pár év, és jön az Xbox360 emulátor. :))

(#7) Ateszzero válasza D1Rect (#6) üzenetére


Ateszzero
őstag

Azt azért kivárom.

(#8) Djuree


Djuree
félisten

simán veri az ff13-at! bár igen nehéz játék hál'istennek, nem 6-8 óráig fog tartani mint a mai játékok 99%-a :C

10-es szintű a partym és 48-as ellent rak be :Y :C :W már a hajamat téptem de csak kinyírtam 100. próbálkozásra kb. :o taktika mindenek felett...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9) Vulpolone válasza Djuree (#8) üzenetére


Vulpolone
tag

Csak hogy legyen ellenvélemény is : szerintem az FF13 háromszor körbeugrálja és közben kétszer meg is rágja.
Viszont a nehézségre tényleg nem lehet panasz.
Eddig 8 óra játékidőnél vagyok (oké jrpg esetében ez nem sok), de ugyanennyi idő eltelte után az FF13 valahogy jobban magával tudott ragadni.

Pozitívum, hogy van 1-2 átvezető videó, amin jót borultam :))

Mindenesetre pár óra játékidőt még megérdemel, hátha a sztori kibontakozásával jobban fogja játszatni magát.

HTC U11

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.