Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Éppen ma reggel 1 óra felé fejeztem be, a Capcom az utóbbi években nagyon elkapta a Resident Evil fonalat, amilyen részek jönnek egymás után, az elképesztő. Szerintem is egy remek játék lett és tényleg is az egyik legjobb része a babaház. Ott érdemes fejhallgatóval játszani, mert az az atmoszféra különösképpen jól sikerült.

Ezen kívül tetszett még:
- Az ellenfelek változatossága,
- végre a láda sem icipici és könnyebben tudunk hozzá bővítéseket kioldani, tehát nem a hova rakjam dologról szól a játék,
- fegyver és a képességek fejlesztésének felbukkanása is különösen jó pont,
- látvány az valami elképesztő, ahogyan a hangzás is,
- van védekezés,
- nem egyfajta stílus megy végig, hanem váltakoznak, ez szerintem baromi jó ötlet volt.

Ami annyira nem:
- Köcsög királyok a falakon, néha akár 5-10-15 percig is kerestem, hogy HOL VAAAAAN MÁÁÁÁÁÁR :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Az tökre tetszett hogy a jàték elején làtott meséből a szörnyeket a lordok testesítik meg a jàtékban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nekem 15 óra volt standard fokozaton, mindenhova benéztem, amit megtaláltam jegyzetet elolvastam, opcionális szörnyekkel is végeztem. De már new game pluszban vagyok hardcore fokozaton :D Összességében nagyon tetszett ez a rész is, tuti rámegyek a platinára :K :B Hajrá Capcom, csak így tovább :R :C

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) Scholes9 válasza #32839680 (#4) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Állítólag azért lett ilyen a játék, mert a 7. rész túl parás volt :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Én nem játszottam vele csak a mémeket láttam, de egy kérdést szeretnék feltenni mindenkinek: Hányan légycsapóztátok meg a nagy asszonyság hátsó fertáját? ;]

(#7) CptAdamica válasza #32839680 (#4) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem biztosan lesz PSVR support, csak az új generációra.

Megyen!

(#8) Scholes9 válasza CptAdamica (#7) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szerintem is így lesz :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) Bad Pritt válasza KISDUCK (#6) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tuti kevesen, mert főleg a konzolos verziót veszik, az meg egy PC-s mod.
Remélem lesz légycsapó dlc azért. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11) KISDUCK válasza Bad Pritt (#10) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ó, én meg azt hittem hogy az az alapjáték. Láttam ma egy mód videót ahol csak fehérnemű volt a karakteren, de mondjuk az kicsit csalódás hogy egyik videóban se hullámzott a szövet amikor rácsaptak. Ilyen élethűbb test fizikával érdekesebb lenne sok játék nem csak ez, akár egy bekapott csicska lángos ami viszi a fél arcot. :)

(#12) kopi72


kopi72
aktív tag

sosem jatszanek olyan lovoldozos jatekkal ami idore megy..
Szeretek elbujni es kihasznalni a meglepetes erejet, pl az osszes Far Cry..
De varom mar hogy jojjon az uj abbol is, de meg jobban az uj skyrim-et

[ Szerkesztve ]

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#13) Wesder válasza kopi72 (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, mert ez a jàték sem időre megy, így nyugodtan jàtszhatsz vele.
A Mercenaries nem része az alapjàtéknak, ha nem akarod, akkor nem jàtszol vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) Silenzio


Silenzio
addikt

Ez volt eddig a legösszecsapottabb és legkevésbé informatív cikk Village témában. A játéktér valóban román helyszínre hasonlít, de mintha a játék elején a helyi tradicionális étek neve hispán közösségre utalna... Persze lehet, hogy csak nem jól emlékszem.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#15) Bad Pritt válasza Silenzio (#14) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ciorba de legume, magyarul csorba leves volt amúgy, ez meg a lei alapján egyértelműen Romániában játszódott.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#16) oriic válasza Bad Pritt (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hát ilyen apróságokra miért is figyelne oda az ember nem? ;] Hispán...Jó hogy nem görög. :O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17) lkandris


lkandris
tag

Egy 8-10 óra alatt végigjátszható singleplayer játékért elkérni 60 eurót? :F
Én most az ME Legendary Edition-t tolom, úgy van benne 10 órám, hogy még alig jutottam el a galaxistérképig.

[ Szerkesztve ]

(#18) Wesder válasza lkandris (#17) üzenetére


Wesder
félisten

30 éve így működik az ipar, jó reggelt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) lkandris válasza Wesder (#18) üzenetére


lkandris
tag

Igen, tudom, nem most jöttem le a falvédőről, de ez szerintem nem normális, akárhonnan nézem.

(#20) Wesder válasza lkandris (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Amúgy a RE8 nem 60, hanem 70€

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) CptAdamica válasza lkandris (#17) üzenetére


CptAdamica
veterán

Tripla A játék, minden ilyen 60 euró, én annyiért vettem.

Megyen!

(#22) AsakuraDave válasza lkandris (#17) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Hát igen nevetségesen drága de ezt a játékot vétek nem Hardcore fokozaton játszani első végigjátszásnál, nekem minden map kékítve volt 13,5 óra a játék így, Illetve aztán ha kitolod ott a shop ha esetleg achira mész és megpróbálnád a Shadow of Village nehézséget meg a Mercenaries mód is elszorakoztat egy pár órát azokat kimaxolni SS rankra, hogy megkapj minden cuccot aztán Dart Maul-ként nyomni a single-t. Resi 7 féle DLC-k ha jönnek az szuper lenne :D

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#23) doooo válasza Bad Pritt (#15) üzenetére


doooo
veterán

Zöldséglevesnek lehet amúgy lefordítani, a csorba (vagy ciorba) eleve azt jelenti, hogy leves (a környék szláv nyelvein is, nem csak románul).
Mondjuk ilyen értelemben abszolút értelmetlen a "csorbaleves" elnevezés is, de ebbe már kár belemenni... :DDD

(#24) Novver válasza CptAdamica (#1) üzenetére


Novver
senior tag

Egyik Steam Review-n röhögtem tegnap

Pros:
Thicc Vampire Tiddies

Cons:
Everything else

Life is a game... The game is my life!

(#25) Silenzio válasza Bad Pritt (#15) üzenetére


Silenzio
addikt

Jogos meglátás, bizonyára az kavart meg, hogy múlt héten egy EU-s pályázathoz írtam egy modult egy digitális kompetencia-felmérő rendszerhez igazodva. A fél honlap baszkul volt (angolra állítva a honlap hivatalos nyelvét, tehát nem fordítóval), az meg kb. olyan, mintha a románt kevernéd a portugállal. Lei-t meg addig a pontig mutatóban sem láttam a játékban, tekintve, hogy kb. 30 percem volt nyomni egy hétre vetítve.

10 éve nem voltam Romániában. Remélem, nem változott meg ennyire. ;]

#17lkandris:
A RE 3 remake-be 60 órát is beletettem, és még nincs meg minden extra cucc. Pedig azt a részt nem is kedvelem.

#16oriic:
Nem kell gúnyolódni csak azért, mert lefikáztam a cikked. Vázlatos, hamari, minimális effortot fektettél bele. Írtál jobbat is. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#26) Bad Pritt válasza doooo (#23) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jó jó, sorry, ennyire nem vagyok otthon a témában sajnos, csak ismerem (meg szeretem) magát az ételt és a játékban is rögtön felismertem. :D
De majd kijavítom anyukámat is, hogy az nem csorba leves, hanem zöldség csorba, úgysem szereti, mikor okoskodom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#27) oriic válasza Silenzio (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jogos, nem volt szep tolem, bocsanatot kerek. :R Legkozelebb tobbet beleadok igerem. :B

Live-Die-Respawn

(#28) Ferenczi Áko válasza oriic (#27) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy legnehezebb fokozaton mennyire nehéz végigtolni a játékot? Ma kaptam meg szeretem a kihívásokat 😎

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#29) CptAdamica válasza Ferenczi Áko (#28) üzenetére


CptAdamica
veterán

Vannak olyan állatok, akik a shadow of village fokozatot is végigpörgetik 4 óra alatt. :D De amúgy szerintem az ellenfelek jobban bírják a golyót, kevesebb a lőszer is talán. Szóval szerintem ott már jobban kell tartalékolni a boss-okra.

Megyen!

(#30) AsakuraDave válasza Ferenczi Áko (#28) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Hardcore minimum, Shadow of Village ha nem zavar, hogy megfogsz halni jó sokszor, főleg az elején amíg alap fegyóid vannak(vagy épp semmid :D )

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#31) CptAdamica válasza AsakuraDave (#30) üzenetére


CptAdamica
veterán

Amúgy ja, ha kihívásra vágysz, akkor minimum hardcore-al indíts, standard nem nehéz.

Megyen!

(#32) Ferenczi Áko válasza CptAdamica (#31) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szeretek szöszmötölni a játékokkal :) God of war-ban is 111 órám van, már csak a Valkűr királynőt kell legyűrnöm :D Meg így egyszerre megkapom a trófeákat mindegyik nehézségi fokozatra :)

(durva az a 4 és fél óra, hogy végigjátszotta a srác :D )

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#33) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Néztem easy vs Shadow of Village videókat, azért elég kemény.. Ha van elég lőszer akkor oké, de remélem nem az lesz, hogy nekiesek aztán hiába lövöm mert nem ad a játék elég skulót 😅

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#34) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Resident Evil Village-ben bementem a kocsmába sört kérni.. Kitaláljátok hányat? 😈

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#35) Scholes9 válasza Ferenczi Áko (#34) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#36) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Azt had kérdezzem meg, hogy van másik topikja is a Village-nek, vagy csak ez? Azért kérdem mert nem nagyon pörög.. :)

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#37) oriic válasza Ferenczi Áko (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A fo topik:

[link]

Live-Die-Respawn

(#38) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Fene tudja.. Most, hogy leírom ezt a hozzászólást, pont egyel több lesz mint a másikban.. :D

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#39) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Nah picit jó lenne ha több mindenki beszélne a játékról

SPOILER!
Én tegnap kezdtem el hardcore módban, és már az első 20 perc után el voltam keseredve, amikor először támad rám a horda.. Folyamatosan kinyírtak, bármerre menekültem.. Azon voltam hogy újrakezdem normal módban.. Aztán egyszer csak kaptam egy nyilat a lábamba, és úgy éltem túl azt a 4 percet.. Utána már könnyebb lett..
alt="" title=""
alt="" title=""
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#40) CptAdamica válasza Ferenczi Áko (#39) üzenetére


CptAdamica
veterán

Gyere át a másik topikba, amit oriic linkelt.

Megyen!

(#41) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

A 2-3 felújítást nagyon szerettem, a 7. is tetszett, de ez a rész nekem borzadály volt. Illetve csak lett volna mert letettem a francba. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.