Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steve1207


Steve1207
veterán

Ha erre is jönnek a fanyalgók, hogy nem kell remastered... Űber, ha jól megcsinálják, viszont ennyire elit lenne majd, hogy az előzőekre nem dobják ki?

.

(#2) robogo81 válasza Steve1207 (#1) üzenetére


robogo81
aktív tag

Ez jöhet,a GC-os is szép volt(persze emun feltolva minden,még szebb),pár órát beleraktam,igaz végig nem vittem.
Ha jól sejtem,lehet elővenni a kontrollert. ;]

Felőlem lehet a 2-3 is újrakiadva,ha így megcsinálják,csak félő hogy az újgenerációnak nem jön be ez a féle irányítás meg minden.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#3) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Na, ez egy igazán jó hír, alig várom. :C

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Ezt tuti beszerzem én is! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jaahj hogy anno mennyit toltuk ezt GC-n..ráadásul valóban brutálisan jól nézett már ki akkor is. Persze az akkori kornak megfelelően..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) haddent válasza Steve1207 (#1) üzenetére


haddent
addikt

Mert nem tudják mi a jó. Már jó ideje remélem, hogy lassan nem rókabőrözünk, vagyis de, de legalább felújítunk régieket, amik még jók voltak. Remélem viszontlátunk még jópár régi nagy kedvencet next-gen grafikával, akinek nem tetszik majd nem veszi meg :R

(#7) RepeatSector válasza Sirandrish (#5) üzenetére


RepeatSector
senior tag

GC-n azért nem volt ekkora változás mint amit ez fog hozni. Ha ebből is egy tucat lövölde lesz akkor a capcom végleg tönkretett még egy sorozatot!

Én várom addig van idő újra kitolni a nagyokat :)

Én a hármat láttam először dreamcast-en elvoltam tőle ájulva akkor :D Aztán egyik ismerős hozott kópiát az 1,2,3-ból ps1-re nem is nagyon mentem akkor semerre :D

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#8) mad1


mad1
veterán

Remelem nagy sikerrel jar,es jon majd a 2is.Sokunk nagy oromere ^__^

Ne szemetelj ! = Steam

(#9) robogo81 válasza RepeatSector (#7) üzenetére


robogo81
aktív tag

Én nem hiszem hogy egy TPS lesz,hanem az eredeti Gc-s feljavitott környezettel meg mozgással,dinamikusabb háttérrel(kissé kezd amit leírtam a Veronica X-re hasonlitani,mármint a háttér).
Remélem belerakják azt hogy célzásnál az alsó meg a felső pont között bárhová lehet célozni,nem csak 3 állás(igaz analóg kar gyanús).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#10) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És természetesen jó hír, hogy jön prevgenre is. :) :C

Live-Die-Respawn

(#11) Silenzio


Silenzio
addikt

Végre valami, amire érdemes várni. Szerintem a GC-s remake messze a legjobb RE játék. A második legjobb a klasszikus RE2.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#12) exec79


exec79
tag

én GC emulatorral szenvedtem vele, de sajnos gyakran kifagyott ami egy limitált mentéssel rendelkező játéknál nem volt túl jó móka. Várom a megjelenést!

(#13) Big Bopper


Big Bopper
tag

a modern kor elvárásaihoz igazított beépített segítségek :U

(#14) section9


section9
őstag

Remélem könnyebb lesz mint a régi. Tudom én vagyok a béna, de anno az RE-ben összesen négy zombival kellett csak találkoznom ahhoz, hogy feldobjam a talpam, pedig a RE 3: Nemesist kiprgettem.

(#15) mephi666 válasza section9 (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

túlélőhorror: pont ez fokozta a hangulatot, hogy a profin beállított kamerák miatt nem tudtad, hogy mi vár rád a következő sarkon túl... annyit mutatott meg a "rendező", amennyit kellett... fülelhettél, csoszog/hörög-e valaki és retteghettél, hogy "ha a közeledbe ér bármelyik, elintézhet" :D pont ezek az apróságok adták meg a játék alaphangulatát

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) bozont


bozont
veterán

"megváltoztatott kontrollséma, a modern kor elvárásaihoz igazított beépített segítségek"

Itt meg is zuhant a lelkesedésem. Remélem nincs igazam, de akkor már inkább adnák ki a GC verzió egy az egyben andriodra. :U

(#17) olymind1


olymind1
senior tag

Nagyon helyes, a GameCube-os Resident Evil 1 Remake igencsak hangulatos, már csak a fix kamera nézet miatt is.

Következőnek remélem a szintén GameCube-os fix kamera nézetes Resident Evil 0 portolják pc-re: Resident Evil Zero - Gameplay Part 1 HD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.