Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

anyám borogass... miller-t chris szerepére :O ali larter jó claire-nek... bírom azt a csajt... már a final destination-ökben is bírtam... milla jovovich meg alap alice szerepére... :)

nem tudom minek kell miller-t így erőltetni... színészileg szerintem közel áll a 0-hoz... volt pár béna epizódszerepe, aztán az underworld-ökben sem alakított olyan nagyokat... a prison break meghozta neki a hírnevet, de szerintem nem egy őstehetség... a nagy benézéseivel meg elmehetne szappanoperákba is akár... :( mellesleg ahogy chris kinéz az 5. részben, nem is illik hozzá a szerep... egy wesley snipes alkatú színész kellene inkább a szerephez... fehérben... de ha inkább a prison break-nél maradunk: dominic purcell ideálisabb lett volna...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) darkarthur válasza mephi666 (#1) üzenetére


darkarthur
senior tag

Nem tudom mi bajod Miller-el! :(

Biztos jó film lesz, én várom! :K

Samsung S23 Ultra 5G

(#3) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Ha kicsit is lesz köze a harmadik részhez, temethető ez is. Azt is csak vígjátéknak néztem...

(#4) lovag05


lovag05
aktív tag

Nem tudom, de az biztos, hogy ezeknek a filmeknek a neven és a szereplők, meg a helyszínek trión túl semmi közük nincs az eredeti játékhoz, az biztos. Az első rész még tetszett is, a második már nagyon hent volt, a harmadikot inkább hagyjuk, szvsz nem adja vissza az igazi "Resi-feeling"-et.

So many demons, so little time...

(#5) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Adnák inkább George Romeronak a forgatókönyvet és a kamerát. :(

(#6) mephi666 válasza lovag05 (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem speciel az első rész nagyon tetszett... vagy 10szer láttam... (a "mansion" meg a labor visszaadta a játék atmoszféráját számomra) a második rész is nagyon jó volt... nemesis dobott rajta :) (a vége talán kicsit fura lett azzal, hogy összespanolt alice-el) a 3. rész meg... khm... 1szer láttam még a bemutató után... most kicsit elgondolkodtam, hogy meg kellene szerezni jó minőségben és akkor csapok egy resevil-es estét és egyben lenyomom a trilógiát :) (t4 előtt eljátszottam ezt, hogy a 3 részt megnéztem 3 egymás utáni napon)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) lovag05 válasza mephi666 (#6) üzenetére


lovag05
aktív tag

A másodikból, ami igazán "nyomott hagyott" bennem, az a rész, amikor a "nemtudomanevétagórénak"-t kilökték a film végén a helikopterből és, miután nem maradt lőszere magával végezni, egyértelmű volt, mi lesz vele, erre a "tolókocsisnemtudomki" vitte be neki az első harapást, ez nagyon tetszett. :DDD De, ez sem adta vissza azt, - leginkább az irreális mozdulat kombók után - amit az első rész még fedni is tudott.

So many demons, so little time...

(#8) mephi666 válasza lovag05 (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem az első részből elég sok minden megmaradt, de az eleje felé, amikor berombolnak a "kastélyba", akkor asszem ez szólt :) a második résznek meg a trailer-je... na, aki ebben carlos-t játszotta, valami hasonló kaliberű figurát tudnék legjobban elképzelni chris szerepére... nem pedig egy 70kilós figurát... :( nemesis karaktere meg eléggé el lett találva... anno, amikor a 3. résszel játszottunk, f*stunk tőle kegyetlenül... rég játszottam, de úgy rémlik menekülni kellett előle a játék végéig... féltünk nagyon, amikor csak felbukkant... nagyon para volt :)

...a 3. részből pedig ami legjobban megmaradt, ez a klip :) elmehetne simán egy trailernek... (újra meg kell néznem ezt a részt, mert kiesett eléggé)

kíváncsi vagyok, hogy így a 4. résznél mit hoznak ki a sztoriból? nagyon bízok benne, hogy nem egy afrikai zombigyilkolászás lesz, mert akkor kiábrándulok nagyon... a játék 5. részében elment, mert az egy jókis akció lett, de filmen azért ne kövessék...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) lovag05 válasza mephi666 (#8) üzenetére


lovag05
aktív tag

Nekem a kedvencem, a második rész volt, főleg, miután unlockolhattuk Hunkot, jó volt vele a csatornában rohangálni időre. A harmadik rész se volt semmi, asszem' a tűzből kijőve kezdtük a játékot, kapásból három zombi társaságában, na, azok voltak a HC gamek, nem voltak könnyűek, mégis sokkal maradandóbb élményeket biztosítottak. Meg rémlik valami olyan, amitől mindig megijedtem, hogy ha a kis utcákon a bedeszkázott, vagy milyen falhoz mentünk közel, odarántottak a lógó karok. Meg a rendőrségi "nyelves" szörny a második részből, áhh! Megjött a kedvem hozzá, mindjárt felrakom. :)

So many demons, so little time...

(#10) asthma


asthma
tag

Várom már, hogy hogyan fogja alakítani szerepét "Scofield" ;) Wesker szerepére viszont Shawn Robert-t valahogy nem tudom elképzelni :F Az X-Men féle jégember szerep ugrik be róla kapásból, nem nyűgözött le

https://www.youtube.com/user/asthmajt0

(#11) mephi666


mephi666
nagyúr

komolyan erősen gondolkozom, hogy keresni kellene egy marhanagy "elhagyott házat" és forgatni egy resi1 remake-et valami nagyon alacsony költségvetéssel... sok-sok paradicsomlé meg mindenféle arcfesték kellene hozzá meg 1-2tucat ember :)

igazából ez nem tetszik, hogy összeszednek 1 filmhez csomó ismertebb színészt, megveszik a kiadótól a jogot és valami "zs"-kategóriás mű jön össze a végén :( habár ne legyen igazam... az afterlife-ról nekem egy avenged sevenfold nóta jut eszembe... meg a pulse (mezsgye) 2. része... annak is afterlife volt az alcíme... nem lett egy hűdenagy alkotás :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) Roberto88


Roberto88
csendes tag

Scofield lesz Chris Redfield :D nevetséges! Akkor nagyon ki kell gyúrni a gyereket a forgatásra!

(#13) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Resi Degeneration-t senki se látta? :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) fail.castel


fail.castel
csendes tag

Nem Mila, Milla :)

Metallica. Csakis. Amíg ki nem halnak.

(#15) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

az a repülőteres rajzfilm? :) mert ha igen, akkor azt láttam... miért?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) pzstm


pzstm
titán

Nagyon várom már :C :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#15) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jó, mert csak nem említettétek. :))

és nem rajzfilm, hanem CG, mint a Final Fantasy: Advent Children. :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.