Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

A demó kipróbálása után is megerősödött bennem az a tény, hogy ez nem Resident Evil és sokak fogják még így gondolni, így nem hiszem, hogy valóra válik az álom.

(#2) oriic válasza rdt89 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy pont emiatt veszik majd meg sokan, mert elegük van már a korábbi részekből.

Live-Die-Respawn

(#3) XuChi válasza oriic (#2) üzenetére


XuChi
addikt

....de akkor ne is nevezzék Resident Evil-nek!!

Én kivàncsi vagyok rà, de majd a próba utàn nyilatkozom. Egyenlöre bizakodó àllàspontban vagyok :)

(#4) rdt89 válasza oriic (#2) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem a 6 volt a legjobb rész, minden volt benne ami egy játékba kell, már vagy 10-15 kiakasztást biztos megélt általam az a játék.

(#5) no more válasza rdt89 (#1) üzenetére


no more
addikt

"ez nem Resident Evil"

Pont, hogy ez hajaz a régi részekre... Az új részek katasztrófálisak, primitívek, gyengék. Semmi sztori, csak otromba össze-vissza lövöldözés. Az első 3... Na, azok voltak Resident Evil játékok! És ez végre visszaköszön játékmenetben a régiekhez, még ha idézőjelben is.

Ha ki akarod próbálni, milyen egy igazi Resident Evil játék, próbáld ki a HD Remake-et. ;)

(#4) rdt89: Szerintem az volt a legrosszabb... Jó ég, 5 percet bírtam és uninstall. Kb. mint egy COD csak zombikkal. xD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#6) boygabi_ válasza rdt89 (#4) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Borzalom volt a 6-ik rész. Kb feléig toltam de addig is becsületből. Mondom nem lehet ilyen szar de sajnos az.

(#7) rdt89 válasza boygabi_ (#6) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem meg az egyik kedvenc játékom. Barátnőmmel szoktuk Co-op-ba nyomatni. :)

(#5) no more:
Más ízlés, nekem egy Gears of War, Tekken egyveleg volt. :)

(#8) kpal


kpal
veterán

simán meglehet mert újdonság varázsa van és hangulatos eddig.

(#9) hitchins válasza rdt89 (#1) üzenetére


hitchins
őstag

Pedig ez inkabb hasonlit ra mint az utolso reszek.
Nalam az 5 resszel befejezodott a sorozat azt is mar csak becsuletbol vittem vegig. Rohadt unalmas volt az allando lovoldozes.
Ezzel szerintem ismet teszek egy probat.

(#10) Silenzio válasza no more (#5) üzenetére


Silenzio
addikt

Chris és Ada részei a 6-ban is erősen emlékeztettek a korai részekre. Nagyon hiányosnak érzem a listádat. Valószínűleg rég nem foglalkoztál a sorozattal, vagy szkeptikus voltál. Az IGAZI RE játékok az alábbiak:

- RE 0
- RE
- RE Remake (a rengeteg változtatás és plusz helyszín miatt simán önálló játék, csak az alapsztori maradt, meg a ház felépítése nagyjából, még a párbeszédeket is újraírták teljesen)
- RE 2
- RE 3
- RE Code Veronica (méltó az első 2-höz és ezerszer jobb a 3-nál)
- RE 4 (Miért ne? A hangulat, a nehézség és a tárgyakkal bíbelődés is adott, szerintem tökéletes fejlesztése az alapreceptnek, nem mellesleg műfajteremtő játék, a Batmantől a Mad Maxen át, még a GTA-ba is "belepiszkált".)
- RE Revelations (kegyetlen jó lett, az utóbbi 10 év legjobb RE játéka, nálam picit veri a 7-et)
- RE 7 (most már tudjuk)

Egyedül az 5-tel és a 6-tal nem vagyok kibékülve, az akcióorientáltságuk és a dinamikájuk miatt. De még ezekben is vannak jó részek. A rengeteg mellékvágányba és kapcsolódó címbe csak belenéztem, a Revelations 2-vel nem játszottam még.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#11) Vadernagyúr válasza Silenzio (#10) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

A Revelations-t átcserélném az 5-re és úgy jó a lista :D A Revelations szerintem kegyetlen gyenge.. A többi viszont mind igaz,amiket felsoroltál :)

PSN: joskovagyok199

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.