Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gyusz


Gyusz
őstag

Kíváncsi leszek a videóra, a távoli megjelenésig lévő időt csak el kell ütni valamivel.

(#2) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Ez se jön pc-re :O
Lassan vennem kéne egy konzolt... :((( Iszonyat pénzeket el lehetne költeni...kár hogy nincs miböl. :(

(#3) Gyusz válasza ez_meg_emaz (#2) üzenetére


Gyusz
őstag

Rebesgették még a legelején, hogy jön PC-re is, mostanában nem hallani erről. Ha nem is azonnal, de előbb-utóbb szerintem lesz PC-n is, a Capcom mostanában nem hanyagolja ezt a platformot sem (lásd: Dead Rising, Lost Planet, Devil May Cry 4).

(#4) ez_meg_emaz válasza Gyusz (#3) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Na ez megnyugtato picit.
DE csak 3-4-5 olyan cimet tudok(Condemned2, Silent Hill5,GTAIV,Heavy rain,... - még van 1-2 amik most nem jutnek eszembe) amiket iszonyat szeretnék kivinni mert szerintem nagyon jo gamek de mind only konzol(valszeg késöbb se változik nagy része - 1,2 lehet jön majd vmikor pc-re) és többségnél nincs még csak pletykába se hogy kijönni pc-re vagy csak én nem hallottam rola. :(((
De ha a Heavy Raint nem adják ki pc-re az lesz az utolso csepp. Akkor 100 hogy veszek egy konzolt. Az az egyetlen amiért simán ráköltenék a gépre is 60-80k-t mégha elötte fél évig is kell gyüjtenem rá. Fahrenheit után tuti nem hagyom ki a készítök köv játékát föleg ha kaland és olyan jo lesz ahogy irták.
Na jol szét offoltam a hirt. :DDD

(#5) Gyusz válasza ez_meg_emaz (#4) üzenetére


Gyusz
őstag

GTA IV biztosan lesz PC-n, Condemned 2 az első részből kiindulva esélyes, Heavy Rain meg sajnos nem is konzol, hanem PS3 exkluzív. Egyébként az összes általad felsorolt cím nekem is a várólistám élén van. Sokat gondolkom én is állandóan konzolon, de PS3 mellet eddig nekem csak a Heavy Rain és a Metal Gear Solid 4 szól, X360 legtöbb engem is érdeklő játéka jön PC-re is, mindkét konzolra megjelent közül pedig a Burnout Paradise, The Darkness kéne leginkább. Egyelőre marad a PC, aztán még meglátom (bár PSP-m van szóval nem vagyok anti-konzolos). Fahrenheit tényleg jó volt, gyakorlatilag fel sem tudtam állni a gép mellől.

Off folytatódik :DDD

(#6) ez_meg_emaz válasza Gyusz (#5) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Te nagyon jol informált vagy. :C (nem rosszindulatbol) Honnan tudod hogy lesz gtaIV pc-n? Sehol se emlitik egy szoval sem vagy csak rossz oldalkat nézek. :F
Condemned 2 akkor talán ha ugy döntenek. De eddig vele kapcsolatba aztán méginkább nem hallottam a pc szot ill nem láttam sehol.
Amugy énis pont amiatt hajlok ps3 felé amiket te irtál meg ugye a heavy rain az mindenek felett. Ha tényleg exkluziv lesz akkor ps3-at kell venni. Valszeg a legolcsobban probálom majd megoldani. Keresek használtat.
De ha konzol lesz akkor viszont pc fejlesztés abban az évben má nem. Szal vagy ez vagy az. :(

(#7) Gyusz válasza ez_meg_emaz (#6) üzenetére


Gyusz
őstag

Hivatalos bejelentés nem tudom, hogy volt-e már, de itt pletykáltak az októberi megjelenésről link (több oldal is hírezett róla, szerintem kicsit korai ez az időpont). A GTA tipikusan az a játék, ami csak bizonyos ideig exkluzív, aztán szépen átszivárog PC-re: én komolyan meg lennék lepve, ha nem így volna.

Condemned 2-ben csak reménykedem, ott aztán tényleg még csak említés sem volt PC-ről, de az első rész jött, innen az elvakult reménykedés. No meg ha jól emlékszem a Monolith eddigi játékai mind kijöttek PC-re, de itt tényleg nagyon kérdéses egy esetleges port megjelenése.

(#8) ez_meg_emaz válasza Gyusz (#7) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Érdekes pletyi és van egy pötty alapja is. Söt amit az utolso ember kommentelt annak is lenne értelme. Ha tennének a PC-sbe multit tuti sokan megvennék, még konzolosok is. És elvileg ien motivácioval simán kiadnák. Mármint ha másért nem azért hogy még 1x min. ugyanakkorát kaszálhassanak rajta.("Csak" portolni kéne meg multit rakni bele) Persze ehhez befektetni kell erösen. Egy ien multi nem 2honapos melo. :U
Amugy nemtod figyelted e. Amikor megnyitották a GTAIV weboldalát még egy ideig ott virított a PC logo is a PS3+x360 mellett. Aztán egy nap mikor néztem szépen eltünt.

(#9) mad1


mad1
veterán

oktober8 :Y
eleg nagy lehozas.kesik mint a tobbi szerintem...

Ne szemetelj ! = Steam

(#10) ez_meg_emaz válasza ez_meg_emaz (#8) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Most látom hogy van multi a konzolos GTAIV-ben. :B :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.