Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) copin


copin
őstag

Valakinek leesett az álla. :DD

(#2) Gyusz válasza copin (#1) üzenetére


Gyusz
őstag

Én is keresem az enyémet :DDD

(#3) Boci_83


Boci_83
őstag

Hoppá. Kicsit :C

**********

(#4) Peat;)


Peat;)
veterán

Ezt a kamu képekkel reklámozzák a játékot (sehol egy rece pl) dolgot* már igazán kezelésbe vehetné valami szervezet, ennek a játéknak meg semmi szükségre photoshop bűvészkedésre.

* bárhogy is nézem ez megtévesztés

[ Szerkesztve ]

(#5) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Kár, hogy Wii verzió nem lesz, nekem a 4. rész a kedvenc játékom a Nintendo hadonászós mókáján.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) Peat;) válasza bLaCkDoGoNe (#5) üzenetére


Peat;)
veterán

Umbrella sem volt rossz wiin csak nagyon rövid volt. De graikája kihaszálta a gépet rendesen, csak a játékmenet nem hozta amit kell egy RE-nek.

(#7) RapUGround


RapUGround
tag

Biztos jó lesz a játék, de mondjuk a négyel nem játszottam. A négyet csak láttam de nem jött be igazán. Én végigjátszottam az RE1-et, 2-őt, 3-at, Code veronicat. A 4 az már nem annyira olyan mint a régiek. De igazából a 2 és a Code Veronica volt a legütősebb.
Például az a sajátszemszögös Hause o Dead stílusu Survivor az volt a büdös kupac teteje vagy a legalja nem tudom. Nekem ez a szaladgálós fegyveres "zombik" nem jönnek be, egyáltalán. Aki a 4-el játszott elsőnek annak tényleg ez jön be, de én aki sok régi részt végigjátszott nekem nem adja vissza azt a hangulatot vagyis a 4. rész. De most kiderült hogy az 5 is olyan lesz.

(#8) west válasza RapUGround (#7) üzenetére


west
őstag

én is igy álltam hozzá,a zérón kívül,mindet a magamévá tettem.a code v volt a kedvencem,de a 4 kis játék után jobban bejött,és vagy 5x végignyomtam.
ha kihagyod,egy jó részről maradsz le életedben,az tuti.
nem véleten,h az 5ben u.a. a játékmenet...

[ Szerkesztve ]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#9) west


west
őstag

szépnek szép,de agyon van blúrozva...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#10) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Tyüha, de jó kis gém lesz ez. Tiszta Dark Sector.

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#11) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nagyon tetszett a 4. rész, reméllem ez is jön PC-re. Én ez előtt csak a 3-al játszottam (azt is végigtoltam), de azért az jobban bejött. Valahogy az inkább túlélőhorror, mint ez. Nekem valahogy túl meseszerű volt néha. A kisfickó, meg minden. Hiányoztak az igazi zombik. Mondjuk mindettől függetlenül a 4 sem volt rossz, de ez az 5 igazán látványos lesz. Ha megjelenik PC-re simán végignyomom, az tuti.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13) Gebriel


Gebriel
veterán

Remélem a 60% hamar eléri a 100-at.
Jó kis játék lesz :)

(#14) Def26 válasza Gebriel (#13) üzenetére


Def26
félisten

Én meg remélem nem. ;) Nem szeretném ha összecsapnák a végére.

Iszonyatosan jól "átjön" ez a tömeg érzet. Ezerfelé karmoló/harapó zombik, sokféle "tömeghang", állat lesz ez. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15) west válasza BITBOYS (#10) üzenetére


west
őstag

remélem nem lesz olyan xar... ;]

[ Szerkesztve ]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#16) Gebriel válasza Def26 (#14) üzenetére


Gebriel
veterán

Jaaaaajjjjjjj nem úgy gondoltam :P ;)

(#17) west


west
őstag

itt egy kis részlet a készítésről.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.