Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

:DD :))

sweetlou6.wordpress.com

(#2) P00By


P00By
nagyúr

PC-re is jön a f0sás :D

(#3) sadii


sadii
csendes tag

port vagy nem port, ez itt a kérdés

(#4) keIdor


keIdor
titán

Gondolom jó fos irányítása lesz. :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) adam320


adam320
senior tag

Remélem vmi normális irányitása lessz..

(#7) D1Rect válasza keIdor (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Gamepad... :P :DDD

(#8) Gyusz


Gyusz
őstag

Nem tudom, hogy mennyire fogynak jól PC-n a játékaik, de jó lenne, ha a Capcom megtartaná ezt a szokását. A Bionic Commandot már régóta várom, a Resident Evil 5-nek meg nem kérdés, hogy örülök-e.

[ Szerkesztve ]

(#9) Tituka


Tituka
senior tag

az jó, várom már.... :C

Skizofrén vagyok, és én is...

(#10) burgatshow


burgatshow
veterán

Ugyanolyan lesz az irányítása mint az összes többinek. De ez legyen a PC-sek gondja. ;)

(#11) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Utána meg megint jön a rinya, hogy a warez miatt nem fogy jól a gamma ;]
Ők tudják,csak utána nem menjen a sírás :P

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#12) Hevius


Hevius
tag

:)) :R

(#13) mad1 válasza burgatshow (#10) üzenetére


mad1
veterán

Olyan lesz allitolag az iranyitasa mint a cold fearnek,jobb klikk celzas,bal loves.
Persze aki joyyal szeretne nyomni , az is tamogatott.

Ne szemetelj ! = Steam

(#14) winfier


winfier
senior tag

Végre :C :))

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#15) _ocsisajt válasza Gyusz (#8) üzenetére


_ocsisajt
őstag

mocskosul sz*raul... Capcomot nem nagyon ertem... mert a konzolos eladasok mellett nagyon gyengen muzsikalt a 4ik resz is ;)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#16) Gyusz válasza _ocsisajt (#15) üzenetére


Gyusz
őstag

Nekem mintha a Devil May Cry 4 bukása rémlene...

Az meg hogy a RE4 rosszul hozott PC-n, az az Ubisoft és a Capcom hibája, vagy bárkié aki a portolást végezte. Normális grafika csak a patch után lett és még így is elmaradt a Gamecube verziótól, sokat csúsztatták a megjelenést, aztán végül az irányítás is olyan lett, hogy csak gamepaddal volt igazán játszható (bár utóbbi engem nem zavart). Mondjuk még így is brutálisan jó játék maradt, csak a körítés nem volt az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#17) dudo


dudo
tag

Végre talán lesz valami normális játék amivel lehet nyomatni!
Már nagyon unatkozom :(

Gigabyte Z270N wifi Mini-ITX - I5 6600 - 16GB Corsair RAM - Samsung 980 pro SSD - WD Red 2TB - Cooler Master V 700 - Phanteks Enthoo Evolv ITX

(#18) pzstm


pzstm
titán

várjuk :K :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19) Crytek


Crytek
veterán

Haverral coopban nagyon baba lesz!

Next PC Upgrade: 2022

(#20) RapUGround


RapUGround
tag

Az irányításra nem lehet panasz boxon. A PC más kérdés. Az ilyen játékok miatt viszont ajánlott egy controller beszerzése, nekem van egy Xbox360 common wireless controller for windows. Eddig nagyonjó! Autós játékoknál akár egy kormány. Assassins Creed, itt is jó. Ehhez is fog kelleni szerintem. Az hogy portolás-e? Valószínűleg igen, mert nem fogják újra írni PCre, mert minek? Sokan kalóz másolatot fogják beszerzni és minek tököljenek vele annyit mikor fele akkora bevételt nem fog hozni, mint konzolra. Ez az indok, hogy miért mindig csak portolás jön PCre. Hát ezért! Sajnos. Remélem ha portolás akkor legalább jól fogják csinálni. Remélem nagyon remélem. Resident Evil theme for life!
Éld túl, hogy későn érjen a halál. Forever!

(#21) mcwolf79 válasza RapUGround (#20) üzenetére


mcwolf79
veterán

"fele akkora bevételt nem fog hozni, mint konzolra"
Húúú,de finoman fogalmaztál :DDD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#22) mcwolf79 válasza RapUGround (#20) üzenetére


mcwolf79
veterán

hopp,kétszer ment :B

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#23) technoboy19


technoboy19
tag

venni kell gamepadot :D

ÉRTÉKELÉS: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/hsz_47415-47415.html http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#24) mephi666


mephi666
nagyúr

na, ennek örülünk vagy örülünk? hát örülünk :DD júli3án meg sf4... szép szülinapi ajándék számomra :DD még szűk 2hónap...

kicsit off ide: pc-s sf4-be lesz építve netes támogatás? úgy még elég buli lenne....

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Csak legyen egeres célzás :) Portolás terén meg már bizonyítottak a DMC4-el ;)

sweetlou6.wordpress.com

(#26) mad1 válasza mephi666 (#24) üzenetére


mad1
veterán

Igen lesz. ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#27) technoboy19


technoboy19
tag

szerintem a dmc4 jó volt gamepaddal :D

ÉRTÉKELÉS: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/hsz_47415-47415.html http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#28) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Valaki nézte már a Benchmarkját?
Nem tudom , de sztem valamiről lemaradtam, pedig az első három részt végignyomtuk tesómmal.
Már a negyediket félre is tettem egy óra után.Ez is olyasmi lesz.
Mióta lett a zombiknak eszük, és mióta cselekednek úgy mint egy ember?
Valaki megválaszolhatná nekem , nehogy hülyén haljak meg.

(#29) Ateszzero válasza Ateszzero (#28) üzenetére


Ateszzero
őstag

Hát okosabb se leszek tőletek....

(#30) B.Gaboo válasza Ateszzero (#29) üzenetére


B.Gaboo
tag

Mi baj volt a 4-el?
Én 2x is végignyomtam, sztem a sorozat legjobb tagja.
Az 5-nek is nekiesek ha jön pc-re, már a vid karit le is cseréltem miatta :)

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#31) lovag05 válasza B.Gaboo (#30) üzenetére


lovag05
aktív tag

Azon kívül, hogy egy akció játék, nulla horror-elemmel és kihívással, semmi különös...

Ateszzero: A negyedik rész óta lettek "okosak", ezek a vírussal fertőzött falusi emberek... Úgy cselekednek, mint egy ember, és vegetáriánusok lettek. Egyedüli harapós szörny a játékban, a "fagyasztós szobában" lévő parazitával fertőzött, hulla valami volt...

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#32) Ateszzero válasza lovag05 (#31) üzenetére


Ateszzero
őstag

Köszönöm a választ.Erről nem tudtam.
Jobb volt az amikor még mezei zombik voltak,és feladványokat kellett csinálni,tárgyakat tologatni meg rejtvényt fejteni.
Eleve nagyobb volt benne a csend is,és jobban megijedtem amikor jöttek a zombik meg az új lények.
Ha nem is megveszem, de kipróbálom.Számomra akkor is az első három rész volt a legjobb.

(#33) BalaNce87 válasza RapUGround (#20) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez így elég nagy hülyeség, joyon sokkal szarabb játszani fps-t meg az ilyen típusú játékokat, az más kérdés hogy bele lehet tanulni, tapasztaltam elég sokat is, de azért az egérrel sokkal finomabb mozgásokat tudsz csinálni, itt meg analóggal kissé nehézkes ha pontosan kell célozni. Bár inkább ezt mint egy fps-t joyal az tényleg nagyon rossz, megszokható de....

(#34) mad1 válasza BalaNce87 (#33) üzenetére


mad1
veterán

Ezert nem ertem mi a fax ert nem lehet kiadni a gow2 t pcre.Ott szenvednek az emberek online joyyal.Ha meg billel akarsz nyomni legyen 20 k d ra. :N
Remelem az 5ben a celzas mar nem billentyus megoldas lesz mint a 4ben hanem egeres mint a cold fear ben. :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#35) mad1 válasza BalaNce87 (#33) üzenetére


mad1
veterán

ezegettem a benchmark ot az joyyal van csinalva nem egerrel,legalabbis eleg lassan fordul chris is meg shiva is

Ne szemetelj ! = Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.