Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rycsyke


rycsyke
csendes tag

az irányító nem vészes, ha a wii mozgásérzékelő miatt lett népszerű, akkor talán ez segíthet a sonynak... plusz a ps3 hd konzol, úgyhogy már csak abba jobb a wii, h olcsóbb

"aki nem tud úszni, ne másszon fára me' elüti a villamos" PSnick:ritariboHU

(#2) Tituka


Tituka
senior tag

érdekes... :C

Skizofrén vagyok, és én is...

(#3) heihachi


heihachi
addikt

Azért vannak kétségeim, hogy a normál kontroller egy kézzel mennyire kényelmes hosszú távon...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#4) hommeros válasza heihachi (#3) üzenetére


hommeros
őstag

Hát igen, ez jó meglátás. Ráadásul én joyal 10x gyorsabban mozgok már ennél. Meglátjuk

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#5) smkb


smkb
őstag

Nálunk a seregben büntetésnek haználtak ilyet. Kitartani magad elé a gépkarabélyt 2 kézzel. Miaz gondoltad... 3 perc után aszitted leszakad a karod,a vállad, már döltél hétra hogy ne hulljanak le a karjaid. Oké, a dualshock controller nem egy fél gépkarabély, de azért a wandban meg a contollerben is akksik... hát tartogassa ezt hosszan valaki.

(#6) Zigur


Zigur
senior tag

Feltételezem a célzás azért volt lassabb mert távol volt a tv-től a preznetáló fickó, ennél gyorsabban megy a dolog ha az ember belövi magát (a wii-s resident evil 4-ből kiindulva).
Maga a wand totál olyan mint a wiimote-ja, csak az a hülye gömb előtte nem tudom minek van - lehet azért hogy ne mondják azt hogy az egy az egyben a wiimotion másolata.
Ami viszont tényleg szopás a dologgal, hogy a normál kontrollerel kell szerencsétlenkedni a bal kézzel, ami pedig két kézre van kitalálva, szinte biztos vagyok hogy nagyon rövid időn belül "kitalálja" a sony a wii-s nunchuk-ot a normál kontroller helyett, ami egy kézre van kitaláva és súlya sincs gyakorlatilag.
Egy szóval, a sony feltalálta a wiimote-ot.

(#7) heihachi válasza Zigur (#6) üzenetére


heihachi
addikt

Azt a ronda gömböt követi a kamera.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.