Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ommagreg


ommagreg
csendes tag

Na, olyan Capcom-os pólót AKAROK!!!!

(#2) Def26


Def26
félisten

Move -ban, ceruza elemet/akkut lehet rakni vagy van saját tölthető telepe? Kíváncsi vagyok, hogy azzal a világító gömbbel mennyit bír az aksi. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3) Gomez86


Gomez86
őstag

Egyrészt ez szerintem továbbra is késik (Resi videó elején)
Másrészt meg ezt nagyon szokni kell szerintem hogy külön irányítod a nézetet és a célzót. Mondjuk így élethű, de akkor is át kell szokni egy picit...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) Sicilian


Sicilian
addikt

Ez nekem nem jön be.. :(

nothing is true everything is permitted..

(#5) M3Ny3'T válasza Sicilian (#4) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Hát ezzel a fajta megvalósítással (+ a kontroller késésével) szerintem is nagyon ratyi... :(((
Szerintem sokkal reálisabb mozgásokat is lehetne érzékelni ezekkel a nyalókákkal, de ha nem, akkor csak Wii + Shader Model 3, semmi több...akkor már inkább a Natal.

[ Szerkesztve ]

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#6) Gomez86 válasza M3Ny3'T (#5) üzenetére


Gomez86
őstag

szvsz a Natal (Kinect) sem lesz gyorsabb (késés tekintetében) de az jobban arcade cuccnak néz ki.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#7) doktordrog


doktordrog
aktív tag

Nem tudom minek olvasom végig minden egyes alkalommal a hozzászólásokat, mert végigolvashatom ugyanazokat a kétszázszor elismételt -számomra tökéletesen érdektelen- hozzászólásokat.

(#8) InHell


InHell
senior tag

Hát nem tudom,engem nem győzött meg.Eléggé sokat bénázott azzal a "dildóval" mire be tudott valakit célozni.Szerintem fail..
Megnézném mit csinálna egy Left4Dead-ben vagy hasonló játékban :)

[ Szerkesztve ]

< béna duma helye >

(#9) Infernohun


Infernohun
tag

A kinectel csak egy gond van. Ezen a [linken (katt)],jó látszik hogy majd ki törik a dereka.vajon ha te suliból haza mész vagy melóból,hány órát tudnál játszani a kinect-rl?(ugrás helyben futás stb).Move akkár kényelmesen fotelból is megy .Kinect is jó 1-2 órára pár darab butyuta játékra,de ha lesz valami hardcore játék (Fable 3),aminél ha le ülsz 5-6 óra vagy több meg lesz szerintem egy játszásnál,nem hinném hogy ugrálni fogsz..stb.Nem vagyok fan,nekem van mind kettő konzolom,be szerzem mind a kettő féle irányítót rájuk. :R

(#10) ferencka


ferencka
tag

a socom tetszik a movie meg nem jön be.hamarabb fektetek be egy dualshock3-ra mint a move-ra de ez az én véleményem és szubjektív...

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#11) Def26 válasza Infernohun (#9) üzenetére


Def26
félisten

"vajon ha te suliból haza mész vagy melóból,hány órát tudnál játszani a kinect-rl?(ugrás helyben futás stb).Move akkár kényelmesen fotelból is megy ."

Ha fáradt vagy játszogass. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) blazsey2


blazsey2
senior tag

Én inkább maradok a jól megszokott gamepad mellet.

PSN ID:blazseydr

(#13) AXisBOLD válasza Gomez86 (#3) üzenetére


AXisBOLD
addikt

mondjuk szokni biztos kell, de PC-n is külön van a "nézet és célzó" irányítás.

lag meg sajnos van, azt hittem hogy nem lesz érzékelhető. bár megváltást nem várok a Move-tól, azért remélem hogy a gombáknál jobb lesz.

egy FPS-t megnéznék még.

Aurea mediocritas

(#14) djg


djg
aktív tag

Ennek a csávónak a mozgása nem volt nagy marketing a Move-nak. A Move-nak épp az lenne a célja, ahogy a nevében is benne van, hogy jobban megmozgasson, de a csávó annyit mozgott, amennyit egy sima kontrollerrel is lehet. Semmi célra tartás, karban se bozgott semmit, ez így 0.

(#15) AXisBOLD válasza djg (#14) üzenetére


AXisBOLD
addikt

a csávó tényleg bénázott, de a Move-al nem kell ugrálni meg hadonászni egy TPS játéknál. arra ott vannak a sport játékok(illetve lesznek).

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#16) AXisBOLD válasza djg (#14) üzenetére


AXisBOLD
addikt

dupla

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#17) matthew95(2)


matthew95(2)
senior tag

Szerintem ez a Move semmire nem jó. Sok értelmét nem látom...

(#18) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nekem bejön a cucc...amit nem értek még most sem hogy minek az a világító labda rá :F

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) Def26 válasza Sirandrish (#18) üzenetére


Def26
félisten

Hogy valami merítse az akkut. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20) AXisBOLD válasza matthew95(2) (#17) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszönjük Emese.

Aurea mediocritas

(#21) Sirandrish válasza Def26 (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

jaaaah...nah látod erre nem is gondoltam de ennek így van értelme igen :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) AXisBOLD válasza Sirandrish (#18) üzenetére


AXisBOLD
addikt

én se tudom pontosan, de arra tippelek hogy a Playstation Eye így látja faszán(mert az is kell hozzá).

Aurea mediocritas

(#23) Sirandrish válasza AXisBOLD (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még jó hogy nem valami 20éves Technológia alá csinálják mert a végén egy méter átmérőjü gömb lenne a végén :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) AXisBOLD válasza Sirandrish (#23) üzenetére


AXisBOLD
addikt

:D lehet hogy semmi köze ahhoz amit mondtam.

tény hogy csinálhatták volna kisebbre, vagy más színűre, mert ez így eléggé rontja az összképet, de ha jól fog működni én elviselem a gombócot.

de nem ettől lesz hardcore gamer cucc az biztos :(.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#25) Sirandrish válasza AXisBOLD (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem, nem ettől.
Csak az még érdekelne hogy pl mennyit von le az élményből mondjuk egy éjszakai SIlent Hillezésnél...
Mert hogy sötétbe kiveri a szemed a fénye az tuti :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.