Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Gondolom a jàték közel 60fps lesz, a videó nem tűnik annak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) Domaximus válasza Wesder (#1) üzenetére


Domaximus
tag

Konzolokon fix 30 lesz.

(#3) Wesder válasza Domaximus (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Azért ez egy RE7 és RE2 utàn elég gàz döntés lenne. Szinte bisztosra veszem hogy itt is lesz 60fps.

Màs.
Végignéztem a videót.
Ezért imàdom a Remake-eket. Ismerős, de mégis màs.
Nem az én jàtékom a RE széria, de kifejezetten jól néz ki. Biztos jó lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Scholes9 válasza Domaximus (#2) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Dehogy 30 lesz :DDD Nem tudom játszottál e a 2 Remakejével, de ugyanarra lehet itt is számítani. Nagyon fasza lesz.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) Domaximus válasza Scholes9 (#4) üzenetére


Domaximus
tag

Ja tenyleg valamit nagyon beneztem akkor :D sorry a fals infoert. PCn toltam oket. De most neztem DF videokat base ps4en is egesz jol ment 50-60 fpssel a R2make.

(#6) Silenzio


Silenzio
addikt

Bezzeg a 2008-as RE5-höz képest nincs akkora változás, mint 2000 (RE3) és 2008 közt, vagy akár 2000 és a 2002-es REMake között volt...... Talán ennek is köszönhető, hogy a 8 éves irodai PC-men ugyanúgy maxon fog futni, mint a RE2 remake.
Mondjuk a RE3-ból is van ám nagyfelbontású háttérpakk, mondjuk egy GC emulátorral ezerszer jobban néz ki nagyfelbontású modellekkel, jobb textúrákkal, mint ez az okádék fos. Persze ez a hivatalos.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7) 30z.Samu válasza Domaximus (#2) üzenetére


30z.Samu
félisten

Be is b***na, ha 30fps lenne. :D Bár gondolom játszható lenne úgy is, mert nem annyira pörgős játék, de azért na. :D

Sic Parvis Magna

(#8) Bad Pritt válasza Silenzio (#6) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lol, jó lenne, ha csak ilyen "okádék fos" kinézettel jönne ki minden játék mostantól :C

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#9) oriic válasza Silenzio (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wat?

Live-Die-Respawn

(#10) Domaximus


Domaximus
tag

A demot nem tudni mikorra esedekes? Lassan mar jonnie kene...

(#11) Wesder válasza Domaximus (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Lesz. Gondolom az utolsó 2 hétben biztosan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Silenzio válasza Bad Pritt (#8) üzenetére


Silenzio
addikt

Értelemszerűen a "PS3"-as Resident Evil 3-ra (2000 gondoltam), ami a videóban szerepel. A remake nyilván ezerszer fejlettebb, de tök más koncepció is, kár lenne összehasonlítani a kettőt.

Szóval mondjuk az érdekesség kedvéért ez is bemutatható a cikkben linkelt videó mellett:
https://www.youtube.com/watch?v=IS0C7woSAG0

(#9) oriic:
Ez milyen kérdés? Én találjam ki, mire gondoltál? Ha a nagyfelbontású háttérpakkra gondolsz, minden második portál megírta tavaly. Google.

A játék megjelenése időpontjára igyekszem befejezni a Resident Evil sorozat 2. részét a Logoutra. Tavaly márciusra ígértem emlékeim szerint. :P Mondjuk ezt már tegnap leírtam, nem tudom, hova tűnt.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13) Bad Pritt válasza Silenzio (#12) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Bocs, totál úgy értettem, hogy az új remake az okádék fos. :D
A régi számomra már játszhatatlan, kiégeti a szemgolyóm. Viszont pl. a RE4 még most is megállja a helyét, pedig alig változtattak rajta a PS4-es változatban, szemrevaló játék a mai napig.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14) oriic válasza Silenzio (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oh en is azt hittem mint kollega hogy a 2020as remake-re gondolsz. :R

Live-Die-Respawn

(#15) Silenzio válasza Bad Pritt (#13) üzenetére


Silenzio
addikt

Ja, a remaster kiadása a színszűrőkkel. PC-re is ütős, PS4-en még nem próbáltam. Igen, szóval 1998 és 2004-5 között óriásit változott a videojátékipar, azóta "csak" finomhangolások történnek szinte. Pl. a Half-Life 2 a mai napig megállja a helyét, a RE 4 is, csak picit fapados, és az alfa változat real time árnyékolását sajnos kivették. A RE 5 viszont ma is kifejezetten szép, holott 12 éves.

(#14) oriic:
Neem. A RE 2 Remake helyenként nagyon elnagyolt volt, főleg az árvaház környékén lévő utcák és autók, de összességében álleejtős a látvány. Remélem a mozgalmasságbeli változás mellett leköveti azt is, a RE2-3 váltás kapcsán, hogy sokkal - sokkal kidolgozottabb volt a környezet a 3-ban. :)

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#16) Bad Pritt válasza Silenzio (#15) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

RE 5 legendás volt, emlékszem, hogy itt a PH-n, meg más teszter oldalakon is évekig referencia játék maradt új videokártyák meg procik tesztjeinél. :)
Most meg is jött a kedvem hozzájuk, darabja 6000 PS4-re, lehet becsúszik a kosaramba, pedig most vásároltam be pár napja. :D

Amúgy érdekesség, van egy srác youtube-on, Dante Ravioli, ilyen challenge videókat csinál főleg RE témában, van néhány hihetetlen wtf videója, pl. kedvencem: Can You Kill the Verdugo in Resident Evil 4 With Only a Door? :DDD Zseni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17) Silenzio válasza Bad Pritt (#16) üzenetére


Silenzio
addikt

Kösz, rákerestem a videóra, állat valóban. :D

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#18) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Jó lesz. Mondjuk szerintem a rögzített kameranézetek 100x beszaratósabbak mint egy "sima" tps akció. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#19) Silenzio válasza GodGamer5 (#18) üzenetére


Silenzio
addikt

Ja, de oda meg nem árt a púp grafika. Nocture, Blair Witch-ek és természetesen RE0, REMake. Meg a Kódvera!

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.