Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steven


Steven
addikt

annyira kínai szar fos kinézete van ennek a telefonnak mintha valami piaci noném ászai gyártó rakta volna össze...

viszont a resi nagy komolyság kár ,hogy nincs ilyen bt tok joyal kiegészítve más android telefonokhoz ... ezek szerint más telefonokon is sejtésem szerint futathatoak lesznek ezek a gamék...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#2) ViTaZi válasza Steven (#1) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

+1

iphone-ra ennél sokkal jobb játékok vannak és itt nem csak a grafikára gondolok. Ez egy nagyon gyenge próbálkozás, inkább a psp2 mint ez a valami. :W

braner00 kerüljétek!

(#3) Dark Archon válasza ViTaZi (#2) üzenetére


Dark Archon
addikt

Az lehet, de annak az árából két konzolt is kapsz, PSP-t meg hármat-négyet. Egy lapos analóg kart viszont feltalálhattak volna bele.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#4) Xaels válasza Dark Archon (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Azért, ha ez egy Playstation emulátor a videón(márpedig ilyen van android-ra), akkor elég nagy a választék komolyabbnál komolyabb játékokból csak tudni kell keresni és azok mögött szerintem a szifon casual játékkínálata elbújhat.

Analóg kart elvileg tapipad szerűen oldották meg, ott középen látható két pont körülötte köralakú mintával. De majd tuti lesznek még videók erről az "izé"-ről...

"Igen, ezek továbbra sem a kifejezetten erre a készülékre fejlesztett játékok, azokra feltehetőleg a hivatalos bejelentésig várni kell." Személy véleményem az, hogyha a sima PS emulátor rendesen fut rajta, akkor a meglévő(és a PS-el azonos, kivéve az analóg kart) kezelőszervek miatt majdnem 100%-osan vissza fogja adni amit kell...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Csak szólok, de az Ridge Racer

(#6) sti


sti
tag

Nem ez a baj.
Az a baj, hogy akármilyen jó is lesz a PS része a telónak, ez akkor is elsősorban egy androidos SE telefon. És pont ma jött a hír, hogy a fél éves X10 már nem kapja meg a hivatalos android 2.2-es frissítést, és vele együtt még jó pár másik felső-közép kategóriás teló sem.
Hát én, így biztosan nem fogok SE telefont venni, akármilyen PS-t is raknak bele!
:(

(#7) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ez lenne a nagy Playstation Phone? pff, ez semmi, csak egy "hagyományos" Androidos telefon, PS irányítókkal, amit a már régóta elérhető Androidos PSX4droid is tud szimulálni...

Kíváncsi vagyok mennyi plussz pénzt kell fizetni a helyettesíthető irányítók+a bárki által, bármilyen Androidos telefonra beszerezhető, 1:1-ben PS1 játékokat futtató app-ért.

Semmi nincs ebben a telefonban, ami indokolná a vételét, minden ami benne van, már régóta elérhető.

Max csak azok fogják ezt megvenni, akiknek nem elég a képernyőn levő irányító vagy aki lusta(?) maga felrakni app-ot ami visz PlayStation játékot. Jelenleg nem tudom elképzelni, hogy ez a telefon sikeres lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#8) Xaels válasza Darth_Revan (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Komoly játékot szerintem iszonyat a tapiképernyőn játszani. A gombok nagyon hiányozni tudnak, de természetes emiatt nem venném meg ezt az SE-t, de külön kiadhatta volna a gamepad részt android-hoz, arra szerintem több vevő lett volna...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) PHM válasza Xaels (#8) üzenetére


PHM
addikt

Egyetértek.
A néhány, kifejezetten érintőképernyőre írt játék kivételével hiányoznak
a fizikai gombok. Nagyon. Nekem legalábbis.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.