Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [reset:] Nadrág

Hozzászólások

(#1) Kloden


Kloden
senior tag

Minden kertnek van egy ari Nadrág cicája...

Remélem valaki hazavitte és azért tűnt el! :)

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#2) reset válasza Kloden (#1) üzenetére


reset
senior tag

Igen...most is van 2-3 alkalmi kertlakónk. Ha a komposztosba viszem ki a kajamaradékot és útközben csörren a kanál, vagy ha bográcsozunk, rögvest előkerülnek.

A második mondathoz: bár úgy lenne! Sajnos túl közel lakunk az országúthoz. Amíg voltak saját cicáink, elég hamar a forgalom áldozataivá lettek.

(#3) Csemike


Csemike
csendes tag

Jó írás! :) Nekem is van egy ilyen "pajtábanszületett", vidéki kislány. :) Nagyon öntudatos jószág, csak akkor lehet vele kedveskedni, ha ő akarja... Mostanában szerelmes hangulatban van, mert arra szoktam néha ébredni, hogy mellettem dorombol. És akkor így néz:

(#4) reset válasza Csemike (#3) üzenetére


reset
senior tag

Szerintem a vesédbe lát...a tekintete alapos elemző munkára utal...

(#5) Csemike válasza reset (#4) üzenetére


Csemike
csendes tag

Olvasunk egymás gondolatában. :)

(#6) 7


7
addikt

Nálunk is van egy környékbeli macska. Már 1-2 éve is settenkedett errefelé, de csak pár hónapja kezdtem el rendesen foglalkozni vele. Azóta ideszokott, és naponta-kétnaponta benyávog az ajtón és hízeleg mindenfele. Ahhoz képest, hogy azelőtt már akkor elfutott, ha valaki a kert másik végében volt, ez igencsak nagy változás. :P

(#7) Kloden válasza 7 (#6) üzenetére


Kloden
senior tag

..tudják merre laknak a jó emberek :)

Mi télen voltunk bicózni... megálltunk a cukrászda előtt ami sajnos(?) zárva volt. Míg tanakodtunk, egyszer csak odafutott hozzánk a kapualjból egy teljesen vaksi, csipás, vékonyka kis cirmos. Azelőtt sosem láttuk, de mégis úgy jött felénk mintha minket várt volna! Nem is értjük hogyan látott minket hiszen teljesen csukva volt a szeme, annyira beteg volt szegényke, de mégis odafutott, dörgölőzött... ránk várt. Azonnal elhoztuk, hazavittük, megetettük, megmelengettük, azóta mienk a világ legaribb cicája :) Szinte teljesen felgyógyult!

Egy másik cicával meg most vagyok úgy hogy lehet hazaviszem. A munkahelyemen télen megláttam egy kis fekete cicát, de annyira félős volt hogy még attól is félt ahogy finoman dobtam neki kaját. De csak sikerült megszelidítenem, hosszú hetek teltek el ezalatt, most már úgy vagyunk hogy ha meglát, ugrik az ölembe és gyúr-dorombol :D És hozzáteszem, nem csak akkor mikor éhes, hanem a szeretethiány, a barát hiányzik neki... Egész nap gyedül van egy raktárban, ugyanis ott lakik. Sokszor néz utánam szomorúan mikor hazamegyek. De tudom hogy ez a cica rám vár! :K

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#8) reset válasza Kloden (#7) üzenetére


reset
senior tag

..."gyúr-dorombol" tetszik...Ha jönnek a hideg napok, lehet, hogy már az otthonotokban teszi ezt :)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [reset:] Nadrág
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.