Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Minden reggel kapott zsíros kenyeret, vagy lekváros kenyeret, választása szerint. Persze szinte mindig úgy érezte, hogy rosszul döntött, mert inkább a másik esett volna jól."

Igazi élet "szagú" sorozat. Jó olvasni, mi több, látni. Látom a történetet, vizuális típus vagyok. Dupla élvezet.

Köszönöm az élményt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) potyautas válasza Vakegérke (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Örülök, hogy tetszik, és köszönöm a visszajelzést. A vizualitásra utólag még rásegítettem. Felraktam a helyszínről 2 képet.

(#3) Vakegérke válasza potyautas (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az utacskát nem láttam, a többi stimmel, ha nem is hajszál pontosan. :K

Egyébként azt is jó látni, hogy lesz folytatás. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) perempe


perempe
addikt

Jövő héten lejárjuk a bükki kövek túrát (Bél-kő, Őr-kő, Pes-kő, Cserepes-kő, Vörös-kő, Tar-kő, Három-kő): Bélapátfalváról indulunk, és Répáshutára érkezünk. Írásaid remekül ráhangolnak.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5) potyautas válasza perempe (#4) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Szép túra lesz. Irigyellek érte. Talán szebb amikor zöld minden, de sokat takarnak a lombok.

A legfrissebb folytatásban a Hór-völgyön megy végig Sanyi. (ha ide kerül, a 7-es sorszámot kapja)

(#6) plexi


plexi
tag

Köszönöm ezt a kis olvasmányt ilyen késő tájt. :)

"amennyiben nincs mérték, úgy nincs gyönyör sem.'

(#7) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett, koszi a folytatast :)

"There is nothing permanent except change"

(#8) Darren82


Darren82
tag

Kellemes olvasmány,köszi!

(#9) potyautas válasza Darren82 (#8) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ez volt a cél;) Örülök, hogy sikerült, és köszönöm, hogy reagáltok.

(#10) perempe válasza potyautas (#5) üzenetére


perempe
addikt

Csak tegnap jártuk le.

Az Őserdő második fa lajtorjáját -ahol a kék tanösvény és a kék jelzés külön válik- sikerült leamortizálni: összeszakadt alattam az egyik foka. Valahogy megkapaszkodtam, amikor végre átmásztam pár percig még remegett a lábam.

* Brahms: 4. szimfónia *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.