Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Használd egészséggel! Nem karcosodik a hátlap, mint pl a 6300-nál?

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Móci


Móci
addikt

Szép kis telefon, gratula hozzá! Ezzel mintha én is szemeztem volna, de nem vagyok benne biztos. :B

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) No-kia


No-kia
őstag

szemezgetek ezzel a telóval én is, tuti az a 3,5mm-es csatlakozó? mert akk ez egy nagy plusz pont

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Már elnézést, hogy megkérdezem: olvasod a priviket?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Újabb privi ment. Az utolsó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) rep3at válasza mexicanraven (#1) üzenetére


rep3at
őstag

Körülbelül másfél hétig volt nálam a készülék, ennyi idő alatt nekem nem jelentek meg a hátulján a karcok.

No-kia: Igen, tuti a szabványos audiócsatlakozó, saját headset használatával elég emberi hangminőséget produkált nekem (a gyárira nem is érdemes szót vesztegetni, szörnyű minősége van).

Forward thinking. كرر

(#7) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

énis hozzájutottam egy ilyenhez, pannonnál, bevittünk egy selejt mobilt, + volt bónuszunk, igy összesen 2490 ft ba került a vadiúj telefon :P:D

Üdv: Laca

(#8) rep3at válasza skylinelaca (#7) üzenetére


rep3at
őstag

Ennyiért meg aztán tényleg főnyeremény :)

Forward thinking. كرر

(#9) Vakegérke válasza rep3at (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pláne egy jó csere után, lásd Motorola, közben tartozol egy jótevődnek piti 3.915 pénzzel.
Nem szégyenled magad?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) tomej


tomej
aktív tag

V8-at erre lecserélni? Nekem van mindkettő (ilyen a nokia a céges). Hát nem tudom...

(#11) Vakegérke válasza Vakegérke (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Látom nem irkálsz mostanában. Érdemes volt eladni becsületedet, lelki üdvödet némi aprópénzért?
Olvassák ám ezt jópáran...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.