Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

jól néz ki, de könyörgök: ne fényezd át. ez így jó ahogy van, ezekkel a matricákkal. látszik rajta, hogy pözsó. :)

(#2) EczkE


EczkE
addikt

A szomszédnak BMW biciklije van.

Asszem mindenféleképpen!

(#3) Gergő_


Gergő_
őstag

gyönyörű

(#4) rep3at válasza V.T.CS. (#1) üzenetére


rep3at
őstag

Azért gondolkoztam az átfényezésen mert elkezdett itt-ott kivirágozni rajta a rozsda. De persze ez még nem biztos, attól függ hogy is lesz rá időm és pénzem, most egyenlőre a biciklitárolónkban pihen, a téli időszakban egyáltalán nem biciklizem.

Forward thinking. كرر

(#5) mickemoto


mickemoto
őstag

Az ülés régebbinek tűnik mint maga a bicikli.A festés viszont szerintem is jó így, én nem bántanám.

(#6) rep3at válasza mickemoto (#5) üzenetére


rep3at
őstag

Minden tartozek eredeti rajta a hatso ledes villogon kivul.

Forward thinking. كرر

(#7) mickemoto válasza rep3at (#6) üzenetére


mickemoto
őstag

A küllő prizmák tényleg aprók, alig látni őket a képen.Mennyire tükröződnek ezek sötétben?

(#8) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Én meghagynám rajta az ülést, az adja meg az igazi karakterét az egésznek.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#9) rep3at válasza mickemoto (#7) üzenetére


rep3at
őstag

Kívülről nem igazán volt alkalmam látni magam, viszont tesóm szerint a rendőrök elfogadják.

DeltaPower: Ha nem lenne ilyen kényelmetlen..

Forward thinking. كرر

(#10) V.T.CS. válasza rep3at (#4) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

csiszold meg smirglivel, az leszedi a felületi rozsdát, de a szín elvileg megmarad.

(#11) mickemoto válasza rep3at (#9) üzenetére


mickemoto
őstag

Nekem egy régi Schwinn Apollo félverseny van, lehet én is veszek rá ilyen apró fényvisszaverőket mert jelenleg nincs rajta semmi.Hagyományost nem akartam rátenni mert nem néz ki túl jól.

(#12) rep3at válasza V.T.CS. (#10) üzenetére


rep3at
őstag

Sajnos nem igazán, már pár helyen próbáltam és csak a fémlemez volt alatta..

Forward thinking. كرر

(#13) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

és annyira rohad, hogy szétesik alattad?
akkor nem tudom, én biztos nem nyúlnék a fényezéshez.

(#14) rep3at válasza V.T.CS. (#13) üzenetére


rep3at
őstag

Nem rohad csak ronda.

Forward thinking. كرر

(#15) lapa


lapa
veterán

"nem is túl régi". ja, hát csak 20 éves körüli (1993-as szet így első képről). jó kis békebeli cucc, sose legyen rosszabb.

gyárihoz közelítő minőségű sufni fényezést még nem láttam élőben. nem éri meg.

amit nagyon érdemes lenne megcsinálni, hogy veszel az első fékhez egy "fékháromszöget" meg egy fékbowdent, és összeügyeskeded úgy, hogy a fékek forgópontja a keresztbe menő bowdennel merőlegest zárjon be. lesz tőle első féked. ha érdekel kifejtem pontosan miről van szó.

upd: 93 előtti.

ja, ha kidobod a teszkóbringa árú bőrülésed, légyszi írd meg hova, röviden: ezek az ülések a te feneked formájára vannak elkészítve, csak eleget kell ülnöd rajtuk, hogy megvalósuljon.

[ Szerkesztve ]

(#16) lapa válasza lapa (#15) üzenetére


lapa
veterán

fékháromszög.

amúgy milyen szet? exage 300 lx?

[ Szerkesztve ]

(#17) mickemoto válasza rep3at (#14) üzenetére


mickemoto
őstag

Pedig a képeken jónak tűnik a festés még a kritikus részeken is mint a középső tengelynél.

(#18) V.T.CS. válasza rep3at (#14) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

nem ronda, patináns. :)
rat style.

(#19) rep3at válasza lapa (#16) üzenetére


rep3at
őstag

200 CX a szett. A fenyezes csak tavlati terv es meg nem is biztos, a bicikli egyenlore igy marad, munkaszezon van, nem tudok sokat foglalkozni vele.

Forward thinking. كرر

(#20) DeltaPower válasza lapa (#15) üzenetére


DeltaPower
őstag

az üléskidobásnál én is szeretnék jelen lenni, egy ilyen pont jó lenne a ~40 éves csepelemre :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#21) V.T.CS. válasza DeltaPower (#20) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

turimuri. :)

(#22) DeltaPower válasza V.T.CS. (#21) üzenetére


DeltaPower
őstag

Van rajta ülés, de nem olyan jó állapotú, mint ez :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#23) V.T.CS. válasza DeltaPower (#22) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

nekem mindegy milyen volt az ülés, csak puha legyen, úgy is 1-2 havonta kellett vennem újat. mondjuk nekem nem volt soha oldschool bringám, de tetszenek.
DH-tam, flatland-eztem, dirt-öztem, de ez a krúzolós kategória kimaradt. :)

(#24) rep3at


rep3at
őstag

Nekem ez volt a kedvenc biciklifajtám, ez is felel meg legjobban az igényeimnek. Örülök hogy szert tehettem rá..

Ki beszélt az ülés kidobásáról amúgy?

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.