Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [rep3at:] Áu

Hozzászólások

(#1) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Word, vágólap, semmi? :F
Pedig szivesen elolvastam volna.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#2) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Use Opera. :)

(Bár sztem FF-ban is be lehet vhogy állítani a gyors visszalépést.)

[ Szerkesztve ]

(#3) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Meg kellett volna nyomni a vissza gombot 1-2-szer. :U

(#4) At4


At4
tag

fail. :F

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#5) Gergő_


Gergő_
őstag

részvétem :O

(#6) Metalfan


Metalfan
senior tag

Hát ha eltűnt a szöveg, akkor... rep3at what you did before clicking the OK button :D

(#7) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Firefoxhoz AutoSaveText kiterjesztés ilyen esetekben jól tud jönni, visszaállítja az utoljára begépelt szöveget. Bárhol, bármikor:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8) whiz


whiz
aktív tag

Én mindig mindent vmi szövegszerkesztő progiban írok (többnyire notepad), és nyomkodom sűrűn a ctrl+s kombót. Pont az ilyen esetek miatt. Bár operázok én is, de egy esetleges rendszerelszállás, vagy fekete lyuk akkor is beszólhat. Az ellen nem véd. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#9) mephi666


mephi666
nagyúr

szomorú :( ff-ban a gyors vissszalépés tényleg jól tud jönni néha... én, ha írok, úgy szoktam, hogy pár bekezdésekén okézom, aztán amikor már normálisan néz ki az egész egyben, akkor publikálom... így ha bármi történne, max 1-2 bekezdést kell újraírni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Samus


Samus
addikt

Tudom, ez nem segít, de én mindig nyomok elküldés előtt egy CTRL+A és CTRL+C kombót. Akár itt írok, akár mailt, akár iwiwen, bárhol. Bár elvileg az új FF képes visszaállítani ami ilyenkor eltűnt, jobban bízok magamban. Pont az említett fekete lyuk miatt. Fel is rakom az ajánlott kiegészítőt.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#11) Fecogame válasza Winner_hun (#7) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem jó a FF 3.5.5-höz :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#12) rep3at


rep3at
őstag

Tanács megfogadva, váltok Operára. Az 5800án már bevált, ott sokkal gyorsabb és könnyebben használható mint a gyári böngésző.

Ma ismét nekiveselkedem, de már az új böngészővel.
Délutánra olvasható a cikk, igaz nem lesz olyan hosszú mint amilyen ezelőtt volt.

Forward thinking. كرر

(#13) rep3at


rep3at
őstag

Felkerült a bejegyzés.

Forward thinking. كرر

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [rep3at:] Áu
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.