Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Energie X


Energie X
őstag

Jó lenne ez 7.gen i3-hoz, ha be lenne vizsgálva a laptopomhoz

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#2) Máté94 válasza Energie X (#1) üzenetére


Máté94
addikt

(#3) apatyas válasza Máté94 (#2) üzenetére


apatyas
Korrektor

Húú de jó, régóta akartam tudni, hogy lehet ezt a hülyeséget kiiktatni. Köszi!

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Eddig príma, AIDA is jó vele. Kíváncsi leszek, egy régi, különleges monitor mit fog hozzá szólni tuningolva, a régi drivert nem nagyon szerette. :)

(#5) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"muszáj volt kiadni a Windows 10 Fall Creators Update megjelenése miatt" khhm, kedves M$fos, mit tetszettek már megint cseszegetni az eszközkezelésen :((( ?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) smc


smc
addikt

Adrenalin! :DDD

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#7) smc válasza smc (#6) üzenetére


smc
addikt

Sajnos az elforgatás gyorsgombok nem kerültek vissza. :(

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#8) sh4d0w válasza Máté94 (#2) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Köszi, megpróbálom, mert a nyamvadt HP tojik magasról a friss driverekre.

https://www.coreinfinity.tech

(#9) arn


arn
félisten

jobb kesobb mint soha

"Haladjon Ön is a korral, süssön Váncza sütőporral"

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#10) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

"Az Intel a problémabejelentések áradatát megelőzve jó előre elárulta, hogy a Titanfall 2 (csak Skylake lapkával), a Paragon, az ELEX, a Wolfenstein II: The New Colossus, az Assassin's Creed Origins, a Star Wars Battlefront II és pár meg nem nevezett játékban grafikai hibák tűnhetnek fel, illetve stabilitási problémákba lehet futni a ... és más meg nem nevezett alkalmazások futtatásakor."

Hát, én gondoltam egy merészet és a kis Skylake NUC-onom kipróbáltam a Wolfi II demóját az előző driverrel és szépen elő is jöttek a grafikai anomáliák. :( A futási sebességgel nem lett volna gond (persze csökkentett felbontás és graf.beállítások mellett), de az anomáliák teljesen tönkretették a játékélményt: alkalmanként azt sem tudtam eldönteni, hogy ez most egy szándékos grafikus effekt volt, vagy egy graf.anomália lehetett ...

Úgy látom, hogy az Intel -bár idén szemmel láthatóan felpörgették a driver fejlesztéseiket- még mindig nem tanult meg korrekt drivert készíteni: a fenti idézet alapján gyakorlatilag bevallják, hogy az összes újabb és/vagy népszerűbb játékban vagy grafikai, vagy stabilitási problémák jelentkeznek - ergo: JÁTÉKRA használhatatlan még ez a driver (is).

Nyilván fel sem telepítem, csak majd azt a verziót, amelynél közlik, hogy "sikerült úrrá lennünk az új játékokban tapasztalható grafikai bugoknak és most már tesztelésünk alapján a többség anomália-mentesen működik." - ha megérem egyáltalán, hogy lesz ilyen...

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#11) GreatL válasza hardzsi2 (#10) üzenetére


GreatL
őstag

Videokártya váltások között használom mindig az Intel HD Graphicsot. Jóformán használhatatlan, leginkább ezeréves címeknél működik nagyszerűen, amiknél ez az integrált grafikus cucc nem is létezett támogatás szinten.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#12) PuMbA válasza GreatL (#11) üzenetére


PuMbA
titán

Attól függ, hogy mire használhatatlan. Battlerite, League of Legends, Heroes of the Storm, CS:GO, DOTA 2, Team Fortress 2 és hasonló kisebb gépigényű népszerű címek hiba nélkül futnak rajta 60fps-sel :) Ezek nagy része benne van a Steam Top 10 legnépszerűbb játékai között.

[ Szerkesztve ]

(#13) Energie X válasza Máté94 (#2) üzenetére


Energie X
őstag

Király vagy köszi! :R

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#14) Fred23 válasza GreatL (#11) üzenetére


Fred23
nagyúr

720p-ben viszi úgy kábé 2014-ig az összes játékot. Ez persze kevés, de azért nem használhatatlan.

AC4: Black Flag.

Watch Dogs.

(#15) GreatL válasza Fred23 (#14) üzenetére


GreatL
őstag

Ok. Akkor jó játékot vele mindenkinek!

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.