Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Létrehozhatunk saját klubokat, kihívhatjuk a rivális csapatokat, eredményeinket pedig megoszthatjuk másokkal is."

Ezen én még mindig nevetek, hogy ezzel el lehet ezt adni.. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az idei év vége az ilyen social versenyjátékokról fog szólni. Jön ugye a Forza Horizon 2, The Crew, Driveclub...

Live-Die-Respawn

(#3) #52815360 válasza .LnB (#1) üzenetére


#52815360
törölt tag

Már mindegy ha megveszik és végig is játszák helyettem: )

(#4) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a "social versenyjáték" olyan erőltetett. Évek óta létezik ilyen a versenyzős játékoknál, hogy csapatok alapulnak, és egymást kihívva versenyeznek. Értem én, hogy most ez bele van építve a játékba, de ezzel eladni egy játékot... Nézd meg a Forza Hungary csapatot, vagy akár más kemény szimulátoros társaságot. Olyan profin rendezgetik a saját csapatukat, ligáikat, hogy az ember álla leesik. Persze ahoz kell egy kis logisztika. Most ezt kapják meg a casual gamerek is. Persze leegyszerűsítve, hogy mindenki tudjon csapatot menedzselni.
Nincs ezzel nekem különösebb bajom, csak furcsállom a dolgot.

(#3) xRagna Ezt nem értem. Tessék?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) #52815360 válasza .LnB (#4) üzenetére


#52815360
törölt tag

Nekem nem tetszik hogy a játékomba lassan az egész netet be akarják vonni.

(#6) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ez most csak online játszható, mint a dio3, vagy a netes játék csak extra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.