Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82) #09819904 válasza Vincent_ (#81) üzenetére


#09819904
törölt tag

Dehogy! Utólag miután megvásárolta. És erre hiába hivatkoztam. Ő állította, hogy tőlem csak így tudta visszavenni. A kutyát nem érdekelte, hogy mivel igazolja! Csak a gép papírjait nézte. A rendőrség szó szerint minden állításomat magasról leszart! Nem vicc! Elmondtam korrekten mindent. Hol vettem, mikor vettem, mióta és mikkel használtam a gépet. Azt is, hogy egyéni dologgal is megjelöltem amit csak én tudhatok.
"Örüljön, hogy csak ennyi fogdával megússza!" - Ez volt a válasz... :U Nesze neked bizonyítási eljárás meg ártatlanság vélelme...
Amiket mondtam azt meg nem írták a jegyzőkönyvbe. Persze nem is írtam alá semmit! A bíróságon ebből is állt a bál, higy a hatóság munkáját akadályozom, és, hogy ez kemény büntetést vonz magával.
Mondom! Szó szerint már azon aggódtam, hogy engem le fognak csukni! Iszonyatosan kellemetlen.
Nyúzták a dolgokat hónapokon át. Közben zárolták a bankszámlámat, lefoglalták az otthon lévő 25.000 forintot ami a csekkjeimre volt otthon.

És még írhatnám a sok-sok hónapokat. Vicc, hogy hiába kértem, hogy ennek meg annak járjanak utána. Jött a válasz, hogy ne utasítsam a bíróságot! Majd a bíró eldönti, hogy mi az indokolt és mi nem! Gondolatod, hogy alig mondtam magamban ezernél kevesebb káromkodást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.