Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70) Vincent_ válasza #09819904 (#67) üzenetére


Vincent_
aktív tag

A 2. pontban leírt story elég kemény. Nem is a leírtak valóságtartalmát kérdőjelezem meg, csak ez így nekem valahogy sántít.

Ha egyszer van egy adásvételi szerződésed egy korábbi időpontból (?), úgy onnantól jogilag a tiéd a gép. Ha korábban ellopták, és úgy adták el neked, akkor az akkori eladó ellen kell eljárást indítani. A tulajdonodból a másik adásvételivel került ki, még az előállításod előtt. Ha az új vevőnek nincs a két adásvételid időpontjai közöttről, vagy a te első számlád/adásvételid előttről dokumentuma, ami azt igazolja, hogy az bármikor máskor is hozzá került, úgy nem értem, mi alapján igazolta, hogy az eszköz bármikor a veled kötött adásvétel előtt nála jogosan egy percig is tarózkodott (számlája, korábbi adásvételije gondolom, nem volt). A dátumok téged kellett egyértelműen igazoljanak, nem? Ha ez így volt, úgy az előállítás jogszerűsége és szükségessége miatt panaszt, és kártérítést kellett volna kezdeményezz az előállítók ellen.

Nem értem, lehet, hogy kimaradt nekem egy puzzle.

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.