Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67) #09819904 válasza Jeanne d'Arc (#66) üzenetére


#09819904
törölt tag

Anno volt egy esetem. Egy igen jó forgalmat bonyolító fórumot vittünk. Észrevettem, hogy egy fals úgymond csali admin nicket feltörtek. IP címmel és egyéb logokkal együtt elmentem a rendőrségre feljelentést tenni. Az ügyeletes tiszt fel is vett mindent, aztán érdekes módon semmit sem csináltak.

A másik eset ettől is jobb volt. Eladtam egy MacBook Pro-t. Adásvételivel ahogy illik! Majd valami totális elmebaj miatt feljelentett a vevő! Miért? Azért, hogy én elloptam tőle a gépét és csak úgy tudta visszavenni, hogy tőlem megvásárolta. Ahogy illik, este már jöttek is házkutatás miatt. Aztán kaptam egy kis esti fogdát. Nagyon kellemes volt... Hiába vettem elő a legelső adásvételi szerződést ami engem igazol. A kutyát nem érdekelte! Felszólítást kaptam, hogy a vételárat fizessem vissza vagy peres eljárás lesz! Az is lett!

Aztán az elsőfokon persze kiderültek a dolgok és megnyertem (2 évig elhízott idő után...) a pert.
De addig csodás érzés volt hol gyanúsított hol tettes státusszal élni.
Bezzeg egy csaló esetében 1 évet is várnak...

Azért, hogy időközben emiatt kirúgtak és mehettem közmunkára, mert hirtelen csak az vett fel, a per során sem érdekelt senkit.
De szolgálunk és védünk van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.