Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Vincent_ válasza #09819904 (#35) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Aki postán rendel magánszemélytől ár alatti iPhone-t, az megérdemli, h átb*sszák. És akkor még a szürkeimportált készülékekről nem is beszéltünk...

Gondolom, láttad az 500+ pirosamat az új rendszerben. A régiben is gyűlt valami 100+. Erre építettem a 100%-os eddigi saját problémamentességemet. Vagy nem tudom, mibe is akartál pontosan belekötni. :DD

A FB-ot vagy nem akartad, vagy nem tudtad megérteni. Úgy gondoltam, hogy ha biztos akarsz lenni a másikban, úgy megkéred, hogy vegyen fel ismerősnek. Ha valódi az adatlapja, valós barátokkal, régi nyitással, és egyezik a számlaszámon szereplő névvel, akkor valószínűleg tényleg ő lesz a személy. Ettől még lehet, h át akar verni, de legalább meglesz több vonalon is. De aki az arcát adja valamilyen üzlethez, az talán nem így gondolkozik.

"A piros pont sem jelent semmit! Simán kijátszható és máris lesz annyi pirosam amennyit akarok." -> ezt kifejtenéd kérlek? Tudtommal visszakereshető minden egyes adásvétel itt PH-n, amihez piros pontot adtak. Nyilván nem releváns, ha 100-as anyákat adtak pirospontért cserébe, de ez akkor látszik is. Vagy mire gondoltál? :F

Az utolsó bekezdésedből meg úgy tűnik, nem sok kereskedelmi ismereted van arról, hogy miként tudnak egymástól távoli ismeretlenek ma is biztonsággal üzletet kötni. Én magam is írtam tippeket, de a "nagyoknak" is van nem egy jól működő módszere erre.

Ahogy nézem, te ilyen "megmondóember" vagy; 1 év alatt őstaggá lettél. Mit is mondhatnék...? Bravó... Mint ahogy az aláírásod is sokat elárul az egódról. :U De talán jobb lenne más, nálad bőven több valós tapasztalattal bíró emberek véleményét is meghallgatnod. Sokat tanulhatnál belőle. ;)

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.